Rabaty w Inea Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Inea

Inea

Wybierz najszybszy Internet - 10 Gb/s

Wartość zniżki:
Wybierz najszybszy Internet - 10 Gb/s

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty internetowe ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Inea

Inea
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Inea

Inea dostarcza użytecznych i niezawodnych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych. Za sprawą wykorzystania Inea kody rabatowe, zyskasz spory rabat na ofertę firmy.

Rabaty w Inea 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Inea sp. z o.o.
ul. Klaudyny Potockiej 25
60-211 Poznań

Misją marki jest dostarczenie ci niezawodnych rozwiązań niezbędnych w życiu codziennym oraz biznesie. Klienci tej firmy często polecają ją swojej rodzinie i znajomym, przez co budują bardzo rozbudowaną sieć kontrahentów. Firma jest otwarta na nowe wyzwania i propozycje. Podejmowane przez nią nowe inwestycje świadczą o szybkim rozwoju i chęci dostosowania się do zmieniających się potrzeb swoich odbiorców. Samodzielnie sprawdź, że dzięki jej zaangażowaniu otrzymasz produkt o najwyższych parametrach, który zachwyci ciebie i twoich najbliższych.

Atrakcyjna oferta Inea

Firma Inea organizuje częste akcje promocyjne, dzięki którym możesz stać się odbiorcom usług takich jak Internet, czy telefon w jeszcze niższej cenie. Sprawdź również propozycję pakietów od marki Inea. Wykupienie kilku produktów jednocześnie to doskonała okazja. Konsultanci marki poinformują cię o przysługujących ci ofertach promocyjnych. W ramach promocji możesz otrzymać nawet roczny dostęp do usługi za darmo. Przekonaj się o tym!

Propozycja Inea kody rabatowe

Wejdź na stronę Kupony.pl i dzięki wyszukiwarce znajdź ofertę promocyjną dla firmy Inea. W większości przypadków nie musisz nawet kopiować kodu rabatowego. Wystarczy, że skorzystasz z odnośnika, który przeniesie cię bezpośrednio na stronę z promocyjną ofertą. Inea kody rabatowe da ci dostęp do świata najlepszych okazji. Dzięki temu możesz zamówić najlepsze usługi jeszcze taniej. Przekonaj się o tym samodzielnie.

Oferta Inea

Inea to najlepsze pakiety, a także usługi w zakresie dostarczenia telewizji, Internetu, telefonu. Skorzystaj z propozycji pakietów medycznych Lux Med dla klientów firmy Inea. To bardzo korzystna oferta związana z tańszym dostępem do najlepszej, prywatnej opieki medycznej. W Inea odnajdziesz dedykowane rozwiązania dla domu i dla biznesu. Różnorodność ofert dostosowana jest do potrzeb osób w różnym wieku, studentów, emerytów oraz rodzin z dziećmi. W Inea odnajdziesz usługi skrojone na swoją miarę.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą

Jeżeli zainteresowała cię oferta przygotowana przez firmę Inea, zamów kontakt telefoniczny poprzez podanie swojego numeru. W ten sposób konsultant infolinii oddzwoni do ciebie w przeciągu godziny. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-21.00 oraz w sobotę od 9.00 do 15.00. Na stronie internetowej marki otrzymasz również informację na temat dostępności usług pod twoim adresem. Zamawiając daną usługę otrzymasz opcję jej darmowego przyłączenia, a wszelkie dokumenty otrzymasz do podpisania poprzez kuriera.

Zwrot sprzętu

Zwrotu sprzętu możesz dokonać na różne sposoby. Usługa wykonana za pośrednictwem paczkomatu InPost jest bezpłatna w ramach promocji. Wystarczy, że całe wyposażenie zapakujesz do jednej paczki i dobrze zabezpieczysz. W celu dokonania zwrotu wypełnij stosowny formularz dostępny na stronie internetowej. Dzięki temu otrzymasz potwierdzenie nadania przesyłki w formie SMS-a lub e-maila. W dalszej kolejności zanieś paczkę do wybranego przez siebie paczkomatu. Zwrotu dokonać możesz również w Biurze Obsługi Abonenta w Poznaniu przy ulicy Polnej 68-72a. Jest ono otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.30 do 18.00. Możesz również swój sprzęt zwrócić odpłatnie, za 19,90 złotych, za pośrednictwem kuriera. W tym celu zadzwoń na infolinię firmy Inea. W przypadku korzystania z niektórych usług konieczne jest zamówienie bezpłatnego demontażu.

Centrum Obsługi Klienta

Centrum Obsługi Klienta Inea jest dostępne dla zalogowanych użytkowników z poziomu panelu użytkownika. Przed zadaniem pytania sprawdź, czy nie udzielono już na nie odpowiedzi w Najczęściej Zadawanych Pytaniach. Z tego poziomu masz również dostęp do faktur i historii połączeń oraz także Możesz także zadzwonić pod numer telefonu 61 226 66 66.