Rabaty w InfoPraca Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w InfoPraca

InfoPraca

Aktualne oferty pracy!

Wartość zniżki:
Aktualne oferty pracy!

Ważne na:
✔️ na ofert pracy ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
15% rabatu na akcesoria
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare

Informacje o InfoPraca

InfoPraca
3 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla InfoPraca

InfoPraca jest internetowym portalem z ogłoszeniami o pracę. Jeśli jesteś pracodawcą i aktualnie szukasz idealnego pracownika wykorzystaj dostępne InfoPraca promocje. InfoPraca dociera do tysięcy potencjalnych odbiorców, którzy poszukują pracy. Dzięki naszym kuponom rabatowym znalezienie idealnego pracownika będzie o wiele tańsze.

Rabaty w InfoPraca 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres InfoPraca Sp. z o.o.
ul. Prosta 69
00-838 Warszawa

InfoPraca jest internetową giełdą pracy, która wykorzystując nowoczesne narzędzia rekrutacji pomaga nawiązać kontakt między pracownikiem a pracodawcą. Portal jest jednym z liderów polskich serwisów w kategorii praca a ilość zarejestrowanych użytkowników stale rośnie.
Portal InfoPraca jest częścią grupy kapitałowej Intercom, która posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie nowych technologii.
Oferta InfoPraca to nowoczesne narzędzia rekrutacji, które poamagają szybko i skutecznie znajdować odpowiednich na dane stanowisko pracowników, niezależnie od lokalizacji. Kupony rabatowe InfoPraca znacznie obniżają koszt profesjonalnych usług oferowanych przez portal.

Promocje InfoPraca ułatwiają szukanie pracowników

Znalezienie idealnego pracownika to żmudna, czasochłonna praca w którą potrafimy włożyć mnóstwo energii. Nowoczesne usługi zdecydowanie ułatwiają i przyśpieszają ten proces. InfoPraca promocje sprawiają, że znalezienie idealnego pracownika jest również o wiele tańsze. W portalu znajdziemy atrakcyjne promocje InfoPraca, które obniżają cenę wszystkich oferowanych usług. Wystarczy zamieścić swoje ogłoszenie w portalu, a kandydaci spełniający dane kryteria sami wyślą do nas swoje oferty. Promocje InfoPraca to nie tylko samo umieszczenie ogłoszenia w portalu lecz także pakiety atrakcyjnych usług dodatkowych. Kompleksowe usługi oraz wieloletnie doświadczenie pracowników portalu z pewnością pozwolą spełnić wszystkie twoje oczekiwania.

Zwiększ zasięg i skuteczność swojego ogłoszenia

Dostępne w Kupony.pl kupony rabatowe InfoPraca pomagają znacznie zwiększyć zasięg ogłoszenia, dzięki czemu dociera ono do większej liczby odbiorców. Kupon rabatowy InfoPraca obniża różne usługi, w zależności od wszystkich szczegółów jego aktywacji. Dzięki niemu z pewnością cały proces będzie usprawniony na czym skorzystasz kilkukrotnie: obniżysz cenę usługi, szybciej znajdziesz pracownika, szybciej zaczniesz zarabiać oraz oszczędzisz swój czas. Kupony rabatowe InfoPraca to nowa, lepsza perspektywa dla twojej firmy. Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z nich, aby znaleźć swojego idealnego pracownika.

Profesjonalny wizerunek firmy w InfoPraca

Obecność w InfoPraca pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Co więcej o firmie dowiadują się również osoby, które aktualnie nie szukają pracy lub nie aplikują na podobne stanowisko, a chcą tylko lepiej poznać markę. W ten sposób zyskujesz również renomę oraz potencjalnych klientów zainteresowanych twoją ofertą. Kupony rabatowe InfoPraca dopełniają całą ofertę i sprawiają, że wszystkie usługi portalu są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Kody rabatowe InfoPraca – instrukcja aktywacji

Każdy kupon rabatowy InfoPraca dostępny w Kupony.pl może mieć inne przeznaczenie. Z usług firmy bez problemu możemy skorzystać online. Wystarczy wybrać interesujący nas pakiet lub usługę i przy jego potwierdzaniu wpisać kupon rabatowy InfoPraca. Po przejściu do płatności wartość zamówienia zmiejszy się. Co więcej promocje InfoPraca mogą łączyć się z dostępnymi kodami. Warto to wcześniej sprawdzić i podwójnie obniżyć cenę usługi.

Usługi InfoPraca dla pracodawców

InfoPraca to portal bardzo elastyczny, który indywidualnie podchodzi do wszystkich klientów. Możemy skorzystać nie tylko z pomocy w prowadzeniu rekrutacji lecz także z pomocy w tworzeniu wizerunku firmy. Co więcej możemy skorzystać z darmowej promocji na portalu a także po powiadomieniach e-mail gdy ktoś zainteresuje się naszą ofertą. InfoPraca oferuje bardzo dużo ciekawych dla biznesu usług, które dokładnie zostały opisane i posegregowane na stronie internetowej. Promocje InfoPraca również znajdziemy na stronie portalu, w zakładce „dla pracodawców”.

Realizacja usług InfoPraca

Aby móc rozpocząć współpracę z InfoPraca niezbędne jest podpisanie umowy, które możliwe jest również online. Czas na aktywację usługi zawsze jest zawarty w indywidualnych warunkach ustalonych w umowie.

Reklamacje

Oczywiście, jeśli jakość świadczonych usług nie jest zadowalająca możemy się od nich odwoływać. Należy złożyć reklamację w formie pisemnej bądź telefonicznej. W możliwie najkrótszym czasie pracownicy portalu ustosunkują się do naszego wniosku.

Obsługa klienta w InfoPraca

Klienci zainteresowani współpracą z InfoPraca mogą kontaktować się z doradcą telefonicznie a także za pośrednictwem e-maila. Obsługa portalu bardzo szybko odpowiada na nadesłane wiadomości oraz dokładnie tłumaczy wszystkie procedury.