Rabaty w Intermarche Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Intermarche

Intermarche

Bezpłatna aplikacja mobilna Intermarche Polska

Wartość zniżki:
Bezpłatna aplikacja mobilna

Ważne na:
✔️ aplikację mobilną w Google Play lub Appstore ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
Ekspres do kawy w limitowanej edycji!

Informacje o Intermarche

Intermarche
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Intermarche

Intermarche to jedne z najpopularniejszych supermarketów w Polsce i Europie. Poniżej znajdziemy informacje o wszystkie promocje Intermarche oraz informacje o rabatach. Zapraszamy do lektury tekstu!

Rabaty w Intermarche 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres SCA PR Polska sp. z o.o.
ul. św. Mikołaja 5 Swadzim
62-080 Tarnowo Podgórne

Intermarche jest franczyzową siecią supermarketów spożywczych, działającą w ramach Grupy Muszkieterów - największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Należą do niej także supermarkety Bricomarche „dom i ogród”. W Polsce obecnie znajduje się ponad 230 sklepów Intermarche i wciąż powstają nowe. W planie biznesowym firmy jest bardzo mocno nastawienie się na specyfikę rynków lokalnych. Oprócz tego, firma angażuje się również w działania prospołeczne. Prowadzi tzw. Fundację Muszkieterów, współpracującą z samorządami lokalnymi, finansującą budowę placów zabaw w miejscach, w których znajdują się sklepy. Oryginalnie firma Intermarche pochodzi z Francji. Pierwszy polski sklep został otwarty w Zielonej Górze w 1997 roku. Intermarche, oprócz supermarketów, w całej Europie prowadzi również stacje paliw, których dostawcami są w Polsce Orlen PetroCentrum oraz Gaspol.

Asortyment Intermarche

Supermarkety Intermarche są wielobranżowe. Oprócz artykułów spożywczych, znajdziemy w nich również produkty chemiczne, artykuły szkolne, artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki, ubrania, zabawki, a także urządzenia audio-video. Bardzo rozbudowana jest oferta żywności bio/eko, coraz bardziej popularnej wśród osób ceniących sobie zdrowie i urodę.

Promocje Intermarche

Bardzo interesujące są promocje Intermarche,  o których bez problemu dowiemy się z gazetek promocyjnych, dostępnych w sklepach oraz na stronie internetowej. Promocje Intermarche dostosowane są do sezonu. Często zmieniają się w przeciągu tygodnia. Po promocyjnych cenach figurują również nowości - towary dopiero wchodzące w obieg sprzedaży. Firma daje klientowi możliwość przetestowania nowego produktu, przez nabycie go po niższej cenie. Oprócz promocji, firma organizuje też różnego rodzaju konkursy. Obecnie na przykład możemy przeczytać o konkursie „Pudliszki gotowe na wakacje”, w którym kupując dania gotowe Pudliszki możemy wygrać skuter, kamerę bądź rodzinny namiot. Bardzo ciekawy jest również konkurs organizowany przez Schwarzkopf, gdzie do wygrania są bilety na koncert. Konkurs organizuje również firma Bobovita. Oczywiście jest on skierowany do najmłodszych (do wygrania fotelik dla dziecka).

Marki Intermarche

Intermarche dysponuje całą galerią swoich unikalnych marek. Bo choć w asortymencie figuruje większość popularnych w Polsce produktów, w Intermarche znajdziemy także towary jedyne w swoim rodzaju, jak np. karmy dla psów i kotów Canaillou, produkty nabiałowe Paturages, detergenty i środki czystości Apta, kosmetyki Labell, ryby i produkty rybne Odysee, dżemy Paquito, produkty zbożowe Reva czy artykuły gospodarstwa domowego Domedia. Również i te produkty obejmują promocje Intermarche.

Twórz z inspiracją - Intermarche

Strona internetowa Intermarche oferuje również bardzo ciekawe przepisy, które ułatwią nam zakupy w sklepach Intermarche. Dzięki nim oczarujemy znajomych i rodzinę naszymi umiejętnościami kulinarnymi, a także sprawimy sobie drobną przyjemność za nieduże pieniądze. W zakładce „atelier” znajdziemy przepisy na napoje, dania główne, przekąski, dania mięsne i wegetariańskie, zupy, dania z grilla i inne. Są tam opisy najróżniejszych kuchni świata, ciekawostki kulinarne, szkoła krojenia warzyw, a także konkursy. Jedną z najbardziej nowatorskich i ciekawych propozycji na stronach tego typu jest zakładka „art de la table”, w której znajdziemy wiele czarujących spososób na nakrycie stołu. To bardzo ważna umiejętność, wywiedziona wprost ze słynnej francuskiej szkoły kulinarnej.  Także w tym miejscu znajdziemy informacje o tym, jak wykorzystać promocje Intermarche.