Rabaty w Iq.pl Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Iq.pl

Ważne do: 14.10.2020
Iq.pl

Do 30% rabatu na przedłużenie abonamentu serwera

Wartość zniżki:
30%
Ważne do:
14.10.2020

Ważne na:
✔️ przedłużenie abonamentu serwera: na okres 2 lat - 20% rabatu, na 3 lata - 30% rabatu. ✔️ Stali klienci
Ważne do: 14.10.2020
Iq.pl

Promocja "Ty wybierasz"

Wartość zniżki:
Promocja "Ty wybierasz"
Ważne do:
14.10.2020

Ważne na:
✔️ usługi hostingowe w pakietach Start, Start Plus, Pro, Pro Plus. Państwo mogą sami wybrać warunki abonamentowe: 33% rabatu w pierwszym okresie rozliczeniowym lub okres rozliczeniowy wydłużony aż do 18 miesięcy. ✔️ Wszyscy klienci
Iq.pl

Poczta Pro w IQ PL

Wartość zniżki:
Poczta Pro w IQ PL

Ważne na:
✔️ pocztę profesjonalną bez spamu ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w home.pl
Kody rabatowe w home.pl Kod rabatowy na domeny .org
Kody rabatowe w Kaspersky
Kody rabatowe w Kaspersky 40 zł kod rabatowy na licencję Kaspersky Total Security
Kody rabatowe w AVG
Kody rabatowe w AVG 10% rabatu na dowolny program
Kody rabatowe w Domeny.pl
Kody rabatowe w Domeny.pl 5 domen .pl teraz w cenie 1,99 zł netto za każdą
Kody rabatowe w Futurehost
Kody rabatowe w Futurehost Domena za 0zł
Kody rabatowe w Pan Wybierak
Kody rabatowe w Pan Wybierak Vectra: Internet 300 Mb/s 4 miesiące za 50% ceny
Kody rabatowe w A2Mobile
Kody rabatowe w A2Mobile Przenieś swój numer i nie płać przez pierwsze 31 dni

Informacje o Iq.pl

Iq.pl
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Iq.pl

IQ PL jest firmą z Trójmiasta, na rynku IT funkcjonuje nieprzerwanie od 2001 r.  Jej centrum to pierwsza i jedyna taka infrastruktura powszechnie dostępna klientom w województwie pomorskim. Serwerownia mieści się w budynku będącym własnością IQ PL, zaprojektowanym i wybudowanym specjalnie tak aby pełnił rolę serwerowni.

Rabaty w Iq.pl 3
Największy rabat w Iq.pl 30%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 17.09.2020
Adres IQ PL Sp. z o.o.
ul. Geodetów 16
80-298 Gdańsk

Oferta sklepu IQ.pl

IQ PL jest firmą z Trójmiasta, na rynku IT funkcjonuje nieprzerwanie od 2001 r. Jest doświadczonym Cloud Providerem i dostarcza zaawansowane rozwiązania IT klientom biznesowym w modelach IaaS (kolokacja, serwery dedykowane, Private Cloud) oraz PaaS (shared hosting, VPS OpenVZ, VPS Windows). Na początku 2015 r. Firma uruchomiła w Gdańsku nowe centrum danych zgodne z TIER III. Jej centrum to pierwsza i jedyna taka infrastruktura powszechnie dostępna klientom w województwie pomorskim. Serwerownia mieści się w budynku będącym własnością IQ PL, zaprojektowanym i wybudowanym specjalnie tak aby pełnił rolę serwerowni.

Promocje

Iq promocje w trosce o klientów proponuje rabaty, które z lekkością zadowolą każdego użytkownika. I tak na przykład w promocji "Ty wybierasz" klienci mogą sami wybrać korzystniejsze dla siebie warunki abonamentowe: 33% rabatu w pierwszym okresie rozliczeniowym lub okres rozliczeniowy wydłużony aż do 18 miesięcy. Iq promocje to również 20% Rabatu przy przedłużeniu abonamentu serwera na okres 2 lat lub 30% rabatu na przedłużenie abonamentu serwera na 3 lata. Warto skorzystać z usługi profesjonalnego hostingu dłużej i oszczędzać.

Program partnerski

W Programie Partnerskim, na wszystkie serwery w ramach hostingu współdzielonego, klient otrzyma cykliczny rabat lub prowizję. Rabat jest doliczany do każdego zamówienia złożonego przez Partnera. Prowizję z kont poleconych firma wypłaca na podstawie wystawionej przez Partnera faktury VAT. Program jest skierowany wyłącznie do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Service Level Agreement

Service Level Agreement (w skrócie SLA) to gwarancja poziomu jakości usług hostingowych, czyli pisemne zobowiązanie usługodawcy określające m.in.: czas reakcji na awarię, gwarantowany czas dostępności usług czy system wykonywania kopii zapasowych. Niedotrzymanie warunków umowy SLA stanowi dla usługobiorcy podstawę do złożenia reklamacji i otrzymania rekompensaty.

Jakość usług

Wybierając ofertę usług hostingowych obdarzyli klienci IQ PL Sp. z o.o. swoim zaufaniem. Świadomi odpowiedzialności jaką to za sobą niesie, firma dokłada wszelkich starań aby współpraca stała się dla klienta źródłem satysfakcji. Firma zapewnia : doskonały sprzęt serwerowy, profesjonalną obsługę Klienta, a teraz także gwarancję jakości.

Doświadczenie

IQ PL Sp. z o.o. zdobywa doświadczenie na polskim rynku hostingowym od 2001 roku. Wiedza  pracowników wsparta wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy realizacji różnych komercyjnych projektów umożliwia firmie stały rozwój i wzbogacenie oferty o niestandardowe usługi, takie jak: audyty bezpieczeństwa serwerów i aplikacji internetowych, testy wydajnościowe i optymalizacja aplikacji czy tez hosting dla kampanii reklamowych i różnego rodzaju eventów.

Indywidualna oferta

W zależności od specyfiki konkretnych wymagań, firma przygotuje ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Bazując na doświadczeniu w implementacji nawet najbardziej skomplikowanych systemów informatycznych, wybierze dla niego optymalne rozwiązania zgodnie z wytycznymi nakreślonymi w poniższym formularzu.

Kontakt

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 - 20 oraz w sobotę od 8 – 15 lub poprzez drogę elektroniczną