Rabaty w iSource Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w iSource

Podobne oferty

Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Acer
Kody rabatowe w Acer
Zielone Oferty: do 1000 zł rabatu
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
Wiosenna eksplozja niskich cen

Informacje o iSource

iSource
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla iSource

iSource to idealna alternatywa sklepu internetowego dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Warto zapoznać się również z iSource promocje, które są dostępne na naszej stronie. W ofercie można znaleźć również akcesoria oraz oprogramowania Apple.

Rabaty w iSource 0
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres iSource S.A.
ul. Daniszewska 14
Warszawa

W internetowym sklepie iSource każdy klient może nabyć sprzęt, a także oprogramowanie Apple. Dodatkowo dostępne są również akcesoria innych firm. To starannie wyselekcjonowane przedmioty, które idealnie wkomponują się w potrzeby indywidualne klienta. Każdy produkt to oczywiście wysokiej jakości materiały, a przede wszystkim wyjątkowa cena będąca pewnego rodzaju wizytówką firmy. Apple to pracodawca stosujący politykę równych szans i promujący różnorodność oraz inkluzywność społeczną.

Promocje

Dobry sprzęt do biura czy domu to podstawowa kwestia, która z pewnością przekłada się na wydajność w pracy. W trosce o dobro klientów w ofercie znajdują się iSource promocje, które pozwolą choć trochę zniwelować budżet przeznaczony na zakup odpowiedniego sprzętu.  W iSource promocje klienci mogą skorzystać z promocji obejmujących między innymi takie przedmioty, jak iPhone, iPad czy też iPod. Warto w tym celu odwiedzić stronę iSource.  Atrakcyjny asortyment oraz iSource promocje są niezwykłą zachętą klientów do korzystania z oferty sklepu internetowego.  Każdy klient, niezależnie od tego czy jest indywidualny czy biznesowy może nabyć sprzęt, którego promocja sięga nawet 20 procent.

Karty upominkowe

Nabycie karty upominkowej to idealny prezent dla każdego członka rodziny – mamy, siostry, męża, a nawet przyjaciela, który z pewnością pozostawi w ich pamięci miłe wspomnienia niezależnie od okazji jej wręczenia. Kartę przeznaczoną na zakup sprzętu lub akcesoriów można nabyć w każdym sklepie Apple lub telefonicznie. Do wyboru klient ma zarówno różne wzory, jak i nominały. Warto zaznaczyć, że można ją wykorzystać tylko na terenie Polski.

Asortyment

Postęp technologiczny sprawia, że nikt nie wyobraża sobie dzisiejszego, codziennego, a zarazem szarego świata bez telefonu, komputera, a nawet telewizora. Sklep internetowy iSource wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta oferując mu zarówno telefonu iPhone, komputery Mac, a także iPody i iPady charakteryzuję się wyglądem, komfortem, a przede wszystkim jakością wykonania. Zamawiając MacBooka czy iPoda lub niektóre programy akcesoria marki Apple klient ma możliwość dodatkowego zażyczenia sobie specjalnego opakowania – może to być na przykład paczka upominkowa Apple, która składa się z oryginalnego pudełka z czerwoną wstążką oraz bileciku, na którym klient może umieścić własną wiadomość.

Dostawa

Przy wszystkich zamówieniach przekraczających wartość 170 złotych – dostawa bezpłatna. Na stronie widoczny jest opis produktów, ceny oraz informacje dotyczące wysyłki i dostawy. W zależności od ciężaru i wartości zamówienia firma Apple zdecyduje o wyborze optymalnego sposobu wysyłki – za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej. W przypadku zamówień poniżej 170 złotych pobierane są opłaty. I tak na przykład możliwa jest przesyłka ekspresowa, a po złożeniu zamówienia, klient otrzyma potwierdzającą wiadomość email ze szczegółami swojego zamówienia. Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, klient może je anulować online, w witrynie Stan zamówienia. W przypadku, gdy przesyłka jest już w drodze, zainicjuj proces odesłania produktów.

Zwrot

Proces zwrotu towaru może odbyć się za pomocą witryny WWW Stan zamówienia. Warto więc w tym celu zapoznać się z przewodnikiem. Zwroty towarów podlegają zarówno zasadom sprzedaży, jak i zwrotu pieniędzy, które obowiązują w firmie Apple. Jeśli klient zmieni zdanie – ma 14 dni na odesłanie sprzętu.

Obsługa klienta

Aby złożyć zamówienie telefonicznie, zadzwoń pod numer 800 702 332. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.