Rabaty w iStock Grudzień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w iStock

iStock

Pobierz darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
iStock

Grafiki ilustracyjne bez opłat!

Wartość zniżki:
Grafiki bez opłat!

Ważne na:
✔️ Grafiki ✔️ Wszyscy klienci
iStock

Super ceny na zdjęcia do pobrania

Wartość zniżki:
Super ceny na zdjęcia do pobrania

Ważne na:
✔️ na zdjęcia ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Reebok
Kody rabatowe w Reebok
15% rabatu za zapisanie się do newslettera
Kody rabatowe w FotoJoker Cewe
Kody rabatowe w FotoJoker Cewe
50 zł kod rabatowy na fotoksiążkę XL
Kody rabatowe w Redro
Kody rabatowe w Redro
5% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face
43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w E-lady
Kody rabatowe w E-lady
70% rabatu na ostatnie sztuki - nie przegap okazji!
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon
15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w TaniSport
Kody rabatowe w TaniSport
Super rabaty w outlecie
Kody rabatowe w Kaja Sport
Kody rabatowe w Kaja Sport
8% kod rabatowy na wszystko

Informacje o iStock

iStock
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla iStock

iStock to znany na całym świecie serwis internetowy, który oferuje swym użytkownikom dostęp do setek tysięcy zdjęć, klipów, dźwięków i ilustracji wykonanych przez artystów z każdego zakątka kuli ziemskiej. Na stronie znajdują się dostępne kody promocyjne dla użytkowników serwisu iStock.

Rabaty w iStock 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 01.12.2020
Adres iStockphoto LP
Suite 200 - 1240 20th Ave SE
AlbertaT Calgary, Canada

O iStock

Początkowo iStock był niewielkim start-upem, w którym działało zaledwie 6 osób; bardzo szybko firma podbiła nie tylko północną Amerykę, ale także cały świat. IStock został założony w 2000 r., uważanym przez wielu za przełomowy. W ciągu nieco ponad piętnastu lat firma zdołała zgromadzić wokół siebie ponad 160 000 artystów z całego świata; iStock należy jednocześnie do rodziny spółek Getty Images. Do asortymentu serwisu należą przede wszystkim zdjęcia, ilustracje, dźwięki, a także klipy wideo. Użytkownicy, którzy zakupią dany produkt, mogą go umieścić np. na swojej stronie internetowej (przy jednoczesnym przestrzeganiu praw autorskich – użytkownik nie może np. napisać, że to on jest autorem zdjęcia, ma jedynie zgodę na jego użycie).

IStock: kody promocyjne, promocje i rabaty

IStock stara się przygotowywać ofertę, która cały czas będzie atrakcyjna dla wszystkich klientów. Z tego względu użytkownicy serwisu mogą wykupić pakiety punktów kredytowych, dzięki którym będą mogli następnie pobrać wybrane filmy, zdjęcia czy grafiki. Przy zakupie pakietu klient oszczędza nawet kilkanaście procent w porównaniu do zapłaty za ten sam towar zwykłyąm przelewem. IStock oferuje także opcję abonamentu – użytkownik może z góry zapłacić za wybrany okres (np. miesiąc czy rok) i mieć dostęp do określonej liczby obrazów.

Serwis iStock oferuje swym klientom stałą promocję – 17% zniżki na pakiety punktów kredytowych (które można następnie wymieniać na wybrane materiały). W iStock kody promocyjne są łatwe do znalezienia – wystarczy wejść w specjalną zakładkę na stronie i sprawdzić kod.

Istock kody promocyjne – realizacja

Aby skorzystać z kodu promocyjnego zawartego na stronie, wystarczy wpisać go przy zakupie pakietu punktów kredytowych w odpowiednie, specjalne oznaczone miejsce. Ważne – kod promocyjny należy wpisać przed dokonaniem zakupu, późniejsze naliczenie zniżki jest niemożliwe.

Co znajdę w iStock?

Asortyment serwisu jest niewyobrażalnie bogaty – użytkownicy mają do wyboru setki zdjęć, ilustracji, dźwięków czy filmów. Aby poszukiwania odpowiedniego materiału były łatwiejsze, asortyment iStock został specjalnie pogrupowany; pierwszy podział obejmuje ogólne kategorie (wymienione wcześniej zdjęcia, ilustracje, filmy i dźwięki). Każda z tych kategorii jest jeszcze dodatkowo podzielona wewnętrznie – tematycznie. W zdjęciach znajdziemy zatem materiały zatytułowane „architektura”, „medyczne”, „styl życia”, „natura” czy „kobiecość”. W filmach natomiast klipy należą do kategorii takich jak „technologia”, „sport” czy „zwierzęta”. Użytkownik, który szuka bardzo konkretnego materiału, może skorzystać z podręcznej wyszukiwarki wyświetlonej nad zbiorem; wystarczy, że wpisze odpowiednią frazę. Asortyment iStock to ogromna kopalnia możliwości zarówno dla blogerów i osób działających w sieci jak i dla firm, które chcą urozmaicić swoje prezentacje czy materiały promocyjne.

Jak wygląda dostawa w przypadku iStock?

IStock to serwis internetowy, w którym asortyment w znacznym stopniu różni się od tego, co proponują inne sklepy internetowe. Z tego względu w przypadku iStock nie można mówić o dostawie, a raczej o dostępności zakupionego materiału – wybrany obraz po prostu jest pobierany na dysk twardy komputera (lub urządzenia mobilnego) po dokonaniu płatności (lub od razu w przypadku abonamentu). Pobrane pliki można zapisać w serwisie Dropbox.

Zwroty a iStock

W przypadku iStock zwrot kosztów możliwy jest wyłącznie w przypadku niewykorzystanych punktów kredytowych. Chęć zwrotu niewykorzystanych punktów należy zgłosić serwisowi w ciągu 14 dni.

Obsługa klienta

Z serwisem można skontaktować się za pomocą e-maila ub dzwoniąc na bezpłatny międzynarodowy numer telefonu (00 800 6664 6664 ). Pomoc telefoniczną można znaleźć pod numerem +48 22 596 5222 .