Rabaty w Itaka Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Itaka

Itaka

Zapisz się na newsletter i odbierz 40% rabatu

Wartość zniżki:
40%

Ważne na:
✔️ newsletter ✔️ Wszyscy klienci
Itaka

Oferty Last Minute

Wartość zniżki:
Oferty Last Minute

Ważne na:
✔️ na oferty last-minute ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Itaka

Itaka
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Itaka

Itaka słynie ze swoich biur turystycznych w całej Polsce. U nas dowiesz się o wszystkich promocjach i wyprzedażach biletów wczasowych!

Rabaty w Itaka 2
Największy rabat w Itaka 40%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Nowa Itaka Sp. z o.o.
ul. Reymonta 39
Opole

Biuro Itaka jest jednym z najbardziej cenionych w Polsce biur podróży. Zostało założone w 1989 r. w Opolu. W 2014 roku było ono absolutnym liderem rynku. Jeszcze w 2013 roku biuro oferowało wycieczki do 63 krajów na świecie. Oferta biura stale się powiększa.

Usługi Itaka

Itaka oferuje bardzo urozmaiconą gamę wycieczek, podróży zagranicznych i wczasów. Niejednokrotnie można załapać się na atrakcyjne wyprzedaże Itaka, dzięki czemu odbędziemy wymarzoną podróż po atrakcyjnej cenie. Na stronie internetowej znajdziemy wczasy last minute, wycieczki zorganizowane, wycieczki objazdowe, wczasy w hotelu połączone z wycieczką (dwa w jednym), tzw. city break, czyli zwiedzanie obiektów miejskich, takich jak muzea, dzieła sztuki, restauracje, słynne miejsca, galerie… Możliwe jest również zarezerwowanie typowo aktywnych wczasów, czyli czegoś dla amatorów wspinaczki, nurkowania, surfingu, wypraw rowerowych. Oferty te są świetnie skomponowane, naprawdę, jest w czym wybierać!

Biura sprzedaży Itaka

Punkty sprzedaży biletów Itaka znajdują się praktycznie w każdym polskim województwie. Przykładowo, w podkarpackim jest ich sześć, w lubelskim pięć, w dolnośląskim szesnaście itd. Biura Itaka znajdziemy także w Kaliningradzie (Rosja) oraz w Wilnie (Litwa). W każdym z tych biur dostępne są oczywiście wyprzedaże Itaka, więc warto odwiedzać je, by być na bieżąco. Strona Itaki oferuje także Newsletter, do którego można się zapisać, a także fanpejdż na Facebooku, gdzie także znajdziemy informacje o nowościach, wśród których są też wyprzedaże Itaka.

Aplikacja mobilna Itaka

Biuro Itaka posiada też świetną aplikację mobilną. Dzięki niej szybko, bez oczekiwania w kolejce kupimy bilet, znajdziemy interesującą nas podróż, a także możemy liczyć na stałą i kompleksową obsługę podczas naszej podróży. Aplikacja zbiera świetne recenzje, jest w pełni bezpłatna, działająca na platformach Android i IOS.

Promocje i konkursy Itaka

Klienci biura mogą liczyć na całą gamę atrakcyjnych promocji. W tej chwili bardzo popularna jest promocja na wczasy zimowe 2016/17, w której to wystarczy zapłacić 25% zaliczki, by móc w pełni cieszyć się jedną z fantastycznych podróży będących w ofercie. Na wczasach tych znajdziemy także szeroką gamę zniżek oraz gwarancję satysfakcji. Biuro rozdaje także zawieszki Itaka Smyk, z personalnym numerem ID i numerem Centrum Alarmowego, dzięki czemu nasze pociechy nie zginą w podróży.

Z konkursów wart uwagi jest obecnie prowadzony konkurs, w którym wygrać można bon na 5000 zł do realizacji w biurze Itaka. Aby wystartować w konkursie, należy wypełnić ankietę, w której to opisujemy nasze wspomnienia z wakacji, zamieszczamy zdjęcia. Najciekawsze propozycje zostają nagrodzone.

Gwarancja jakości Itaka

Kupno biletów biura podrózy Itaka drogą elektroniczną jest całkowicie bezpieczne, gdyż firma posiada Certyfikat SSL, który zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Firma daje również gwarancję bezpieczeństwa fizycznego podczas podróży, a także udziela porad, jak uchronić się przed przykrymi sytuacjami, takimi jak zguby, straty czy nieoczekiwane wypadki. Można również wykupić pakiet Bezpieczna podróż+, dzięki czemu każda z posiadanych przez nas, cennych rzeczy zostanie zabezpieczona specjalnym hologramem oraz numerem ID. W przypadku kart debetowych biuro podróży przejmuje również pełną odpowiedzialność finansową za niepożądane transakcje. Usługę zamawiamy poprzez konsultantów, którzy kontaktują się z nami podczas rezerwacji.

Usługi dodatkowe Itaka

Oprócz standardowych usług biura, dla klientów dostępne są również specjalne parkingi, które znajdziemy na wybranych lotniskach, a także strefy Relax Lounge, umilające oczekiwanie na samolot. Znajdziemy  w ich obrębie miejsce do wypoczynku, skorzystania z internetu, zimne i ciepłe napoje, przekąski, TV oraz antenę satelitarną.