Rabaty w iTaxi Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w iTaxi

iTaxi

Zainstaluj darmową aplikację iTaxi

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja iTaxi

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
iTaxi

Dowóz zakupów z AUCHAN

Wartość zniżki:
Dowóz zakupów z AUCHAN

Ważne na:
✔️ Dowóz zakupów. Do odwołania ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o iTaxi

iTaxi
4.6 z 5 gwiazdek 7 Oceny dla iTaxi

Innowacyjna aplikacja, dzięki której połączysz się bezpośrednio z kierowcą taksówki i zamówisz przejazd dla siebie lub swoich znajomych. Sprawdź jakie oferowane są przez iTaxi promocje.

Rabaty w iTaxi 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres iTaxi.pl Sp. z o.o.
ul. Legionowa 28
15-281 Białystok

O iTaxi

Istniejąca od 2012 roku iTaxi jest polską aplikacją na smartfony służącą do zamawiania taksówek, poprzez bezpośrednie połączenie Klienta z kierowcą. Pomysł powstał, gdy przed laty wracający z delegacji Stefan Batory, obecny prezes zarządu iTaxi,  spieszył się na powrotny pociąg do Warszawy. Nie mógł dodzwonić się do lokalnej korporacji taksówkowej, ani złapać taksówki na ulicy, doszedł do wniosku, że przydałoby się narzędzie łączące bezpośrednio pasażera z kierowcą. I z czasem stworzył taką właśnie aplikację. Na obecną chwilę z aplikacji można korzystać w Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu.

W iTaxi promocje zachęcają do jazdy

Zakładając kartę kredytową Citibanku można otrzymać voucher 200 zł na przejazdy iTaxi (10 przejazdów po 20 złotych). Voucher otrzymujemy po zalogowaniu się do serwisu bankowości internetowej. Każdy klient Citibanku musi przynajmniej raz w miesiącu dokonać płatności kartą. Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej w drugim tygodniu miesiąca następującym po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki umowy. Rabat działa jedynie, gdy klient opłaci kurs za pomocą płatności mobilnej przez aplikację. Co więcej, ściągając aplikację i podając swoje dane, można liczyć na liczne promocje. Podczas rejestracji ważne jest, aby w zainstalowanej aplikacji ustawić swoją kartę płatniczą jako domyślną. Informacja o promocjach przychodzi na maila, lub wyświetla się w aplikacji. W iTaxi promocje są korzystne dla klienta. Na swoim profilu facebookowym firma umieszcza specjalne konkursy. Wystarczy odpowiedzieć w aplikacji na pytanie zadane na funpage’u i tego samego dnia można skorzystać z 30-złotowej zniżki.

Łatwa realizacja kodów promocyjnych

Kod promocyjny należy wpisać w menu aplikacji w zakładce kody promocyjne, przed złożeniem zamówienia. Aplikacja iTaxi sama weryfikuje poprawność kodu. Używając jednego telefonu, można skorzystać tylko z jednego kodu promocyjnego. Wyjątkiem są kody kilkukrotnego lub wielokrotnego użytku. W tym przypadku, przed każdym wezwaniem taksówki należy swój kod promocyjny zweryfikować.

Funkcjonalność aplikacji

Aplikacja iTAXI na telefony mobilne jest dostępna w trzech wersjach systemowych: iPhone, Android i Windows Phone. Aplikacja jest darmowa. Służy do zamawiania taksówek w 12 miastach: Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu. Klient może filtrować ustawienia i wybrać kierowcę, który najbardziej mu odpowiada (cena, trasa, przewóz zwierząt). Dzięki aplikacji można oceniać kierowcę oraz jego pojazd.

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta: +48 22 439 00 66, mail: bok@itaxi.pl. Można pytać o kody promocyjne, instalację i uruchomienie aplikacji. Konsultantka jest kompetentna i chętnie odpowie na nurtujące pytania. Funpage: www.facebook.com/itaxipl