Rabaty w Jagram Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Jagram

Jagram

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Redro
Kody rabatowe w Redro 5% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w RTV Euro AGD
Kody rabatowe w RTV Euro AGD Do 6600 zł rabatu na wybrane produkty
Kody rabatowe w Gobli.pl
Kody rabatowe w Gobli.pl 10 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Mebline
Kody rabatowe w Mebline Kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Komfort
Kody rabatowe w Komfort 30% kod rabatowy na dywany
Kody rabatowe w Barokko
Kody rabatowe w Barokko 7% kod rabatowy na wszystko do domu
Kody rabatowe w LOBO
Kody rabatowe w LOBO 10 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Banggood.com
Kody rabatowe w Banggood.com 10% kod rabatowy na produkty do ochrony zdrowia

Informacje o Jagram

Jagram
4.3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Jagram

Jagram to sklep producenta elementów gięto-klejonych z drewna. Za sprawą wykorzystania Jagram kody rabatowe, swoje zakupy możesz zrealizować jeszcze taniej, dzięki czemu z pewnością będziesz z nich jeszcze bardziej zadowolony.

Rabaty w Jagram 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 18.09.2020
Adres Jagram
ul. Leśna 16
Susz

O Jagram

Jagram to wiodący w Europie producent elementów gięto-klejonych. Dzięki dobremu dostosowaniu się do oczekiwań klienta i dużym doświadczeniu, z roku na rok sklep zyskuje coraz większą rzesze zainteresowanych jego wyrobami klientów. Do każdego zlecenia podchodzi się tutaj indywidualnie, a do tego termin realizacji zlecenia jest bardzo krótki. Wszystko to więc przemawia za rozpoczęciem współpracy właśnie z tym producentem. Przekonaj się o tym!

Niższe ceny

Jagram jest sklepem internetowym, który jest jednocześnie bezpośrednim producentem oferowanego sprzętu. Dzięki temu za każdym razem otrzymasz bardzo dobrą cenę na wybrane przez siebie produkty. Przy bardzo dużych zamówieniach, obejmujących stworzenie dużych konstrukcji, istnieje możliwość negocjowania proponowanych cen.

Zakupy z Kupony.pl

To Kupony.pl zaoferuje ci najbardziej atrakcyjne ceny na produkty dostępne w ramach internetowego sklepu Jagram. Wystarczy, że ze strony Kupony.pl skopiujesz odpowiedni Jagram kod rabatowy, a następnie wkleisz go w oznakowane okienko swojego koszyka zakupowego w internetowym sklepie Jagram i potwierdzisz chęć wykorzystania kuponu. Prawda, że jest to łatwe rozwiązanie? Dodatkowo z Jagram kody rabatowe możesz skorzystać za każdym razem, kiedy tylko będziesz miał ochotę na złożenie zamówienia i tańsze zakupy. Sprawdź to i przekonaj się sam, a z pewnością okaże się, że wybór Jagram był naprawdę najlepszy i najbardziej atrakcyjny pod względem ceny.

Oferta sklepu Jagram

W asortymencie sklepu Jagram masz do wyboru wiaty i zadaszenia, altany, łuki klejone, kantówki, a także wypełnienia i dodatki. Wysoka jakość każdego użytego elementu bezpośrednio przekłada się na jakość uzyskanych efektów. Produkty wykonane z elementów gięto-klejonych będą ozdobą każdego podwórka. Produkty takie zamawiają zarówno osoby prywatne, jak również firmy, które potrzebują konkretnych wyrobów. Jeżeli zależy ci na nietypowej, ale jednocześnie bardzo praktycznej ozdobie swojego ogrodu, z pewnością na wyrobach marki Jagram się nie zawiedziesz. Jakość jest gwarantowana, co bezpośrednio przekłada się na uzyskane efekty końcowe. Sprawdź to i przekonaj się sam, że Jagram to znakomity wybór.

Dostawa produktów

Ze względu na gabaryty zamawianych produktów, producent oferuje możliwość samodzielnego odbioru zamówienia w siedzibie firmy w Suszu, przy ulicy Leśnej 16. Istnieje także możliwość bezpośredniej dostawy zakupionych produktów na adres wskazany bezpośrednio przez klienta. W takim przypadku należy telefonicznie, bądź przez pocztę elektroniczną skontaktować się z przedstawicielem firmy Jagram, aby indywidualnie ustalić szczegóły dostawy, a także poznać koszt przewozu konkretnych elementów zamówienia.

Rezygnacja z zakupów

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, każdy klient będący konsumentem ma możliwość dokonania zwrotu nieużywanego, oryginalnego zamówienia w terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki. Z prawa tego są wyłączone produkty wykonane na specjalne zamówienie. Po otwarciu pieczęci na opakowaniu produktu, nie można go już zwrócić. Aby dokonać zwrotu należy skontaktować się ze sklepem, który to ustali wszelkie szczegóły i wyjaśni procedurę.

Informacje kontaktowe

W celu kontaktu ze sklepem zadzwoń pod numer 55 2788 497 albo napisz wiadomość na adres handel@jagram.pl. W taki sposób otrzymasz wszelkie precyzyjne informacje na temat składania zamówień, asortymentu, ewentualnego zwrotu lub reklamacji. Stacjonarna siedziba firmy produkcyjnej znajduje się w Suszu, przy ulicy Leśnej 16. Tam także odbierać można zamówienia.