Rabaty w JUKA Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w JUKA

Podobne oferty

Kody rabatowe w Eltrox
Kody rabatowe w Eltrox 5% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Czas Na Buty
Kody rabatowe w Czas Na Buty 15% kod rabatowy
Kody rabatowe w Mebline
Kody rabatowe w Mebline Kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Komfort
Kody rabatowe w Komfort 30% kod rabatowy na dywany
Kody rabatowe w Dutch House
Kody rabatowe w Dutch House 50 zł rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Barokko
Kody rabatowe w Barokko 7% kod rabatowy na wszystko do domu
Kody rabatowe w Kosmetykomania
Kody rabatowe w Kosmetykomania Do 40% rabatu w outlecie
Kody rabatowe w RTV Euro AGD
Kody rabatowe w RTV Euro AGD 22% rabatu na drugi produkt

Informacje o JUKA

JUKA
4.3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla JUKA

Sprzęt RTV i AGD tylko najlepszych producentów, to zdecydowanie największy atut sklepu Juka. Niezwykle korzystnie przedstawiają się także kody rabatowe, które przekładają się na niższą cenę zakupów.

Rabaty w JUKA 0
Ostatnia aktualizacja 24.09.2020
Adres Tajmax Mieczyński, Gracz, Liszka Spółka Jawna
ul. Kazimierza Wielkiego 43
Kraków

JUKA jest częścią firmy Tajmax Spółka Jawna założonej w 1990 roku w Krakowie. Sklep internetowy JUKA.pl powstał w 2007r, jako odpowiedź na rozwijający się rynek e-commerce w Polsce. Pierwsze zamówienie zostało zrealizowane 10.05.2007, od tego czasu firma zrealizowała prawie 500 000 zamówień. Od początku sklep internetowy był częścią sklepu detalicznego gdzie można do tej pory bezpłatnie odbierać złożone zamówienia. Sklep detaliczny mieści się na osiedlu Strusia 1a w Krakowie. Jesteśmy nieprzerwanie w jednym punkcie od 20 lat dzięki czemu JUKA jest najbardziej znanym sklepem w Krakowie.

Kod rabatowy

Aby zmniejszyć cenę swoich zakupów warto skorzystać z kod rabatowy JUKA. Rabat naliczany jest automatycznie, a uzyskanie kodu nie wymaga dużego wysiłku – wystarczy wejść na stronę internetową aby otrzymać aktualny kod rabatowy JUKA. To możliwość tanich zakupów sprzętu elektronicznego, który z pewnością odzwierciedli piękno panującego mieszkania. Electrolux, Samsung, Amica czy Sony to wiodące firmy, które również znajdują się ofercie promocyjnej sklepu. Kod rabatowy JUKA to idealna alternatywa taniego prezentu dla najbliższej osoby.

Newsletter

To niezbędny element każdego klienta, zwłaszcza stałego. Zapisanie się do newslettera daje szereg możliwości, do których możemy zaliczyć regularnie otrzymywanie informacji o najnowszych produktach, wydarzeniach oraz specjalnych promocjach przygotowanych dla klientów. W każdej chwili klient może wypisać się z newslettera. Wystarczy wejść w specjalną zakładkę znajdująca się na stronie – ZREZYGNUJ Z NEWSLETTERA .

Asortyment

Produkty tylko najlepszych producentów, to zdecydowanie największy atut sklepu JUKA. Obecnie zespół sklepu internetowego JUKA.pl liczy 14 osób posiadających wieloletnie doświadczenie w sprzedaży AGD, RTV. Bardzo ważna jest znajomość towaru który jest sprzedawany dlatego każdy dział jest obsługiwany przez handlowców którzy są specjalistami w swojej branży. Bezpośrednia współpraca z producentami oraz oficjalnymi dystrybutorami daje przewagę nad innymi sklepami internetowymi. Każdy handlowiec nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz konferencjach organizowanych przez producentów. Atutem jest również magazyn o powierzchni 4 000 m2, dzięki któremu klient ma gwarancję że zamawiany towar znajduje się na stanie.

Raty SANTANDER

Dla klientów którzy nie chcą wydać jednorazowo całej gotówki firma oferuje wygodne zakupy na raty w Santander Consumer Bank. Kredyt ratalny w Santander Consumer Bank oznacza minimum formalności : brak poręczycieli, szybką decyzję o przyznaniu kredytu, prosty sposób dokumentowania tożsamości oraz źródła i wysokości dochodów.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań klient może zadzwonić pod numer telefonu Działu obsługi klienta (12) 383 34 39 lub za pośrednictwem drogi elektronicznej - kontakt@juka.pl.