Rabaty w Kalkulator Kalorii Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Kalkulator Kalorii

Kalkulator Kalorii

Schudnij z Dziennikiem Kalorii

Wartość zniżki:
Schudnij z Dziennikiem Kalorii

Ważne na:
✔️ na skuteczną metodę odchudzania ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!

Informacje o Kalkulator Kalorii

Kalkulator Kalorii
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Kalkulator Kalorii

KalkulkatorKalorii.net to uniwersalne narzędzie z funkcją komponowania posiłków, porównywania kaloryczności potraw oraz produktów żywnościowych.

Rabaty w Kalkulator Kalorii 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Adansonia Soft
ul. Redutowa 37
05-502 Piaseczno

Zamów dopasowaną do Twoich potrzeb dietę na KalkulatorKalorii.net

Dlaczego zdrowa dieta jest tak istotna? To, co jemy, ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Tabela kalorii umożliwia sprawdzenie wartości odżywczych wybranych przez użytkownika potraw: ile kalorii, białka, tłuszczu oraz węglowodanów znajduje się w wybranym produkcie. Informacja o wartościach odżywczych i zapotrzebowaniu kalorycznym pozwoli klientowi z większą swobodą i pewnością dokonywać prawidłowych wyborów żywieniowych oraz stosować się do zasad zdrowego odżywiania.

Komponowanie własnych dań

Kalkulator kalorii umożliwia komponowanie codziennego planu posiłków. Każda osoba ma inne dzienne zapotrzebowanie kaloryczne zależne od wieku; wagi, wzrostu i aktywności fizycznej. Każdy ma również inne przyzwyczajenia żywieniowe. Dlatego wiele czynników wpływa na powodzenie jak i niepowodzenie stosowanych diet, które powinny być układane w sposób indywidualny, uwzględniając wszystkie potrzeby kaloryczne jak i smakowe.

Motywator

Brak motywacji to główna przyczyna wielu niepowodzeń. Bez niej nie możliwe jest osiągnięcie upragnionego stylu. Kalkulator kalorii doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W tym celu powstała specjalna zakładka Motywator, która z pewnością podniesie na duchu każda osobę które będzie chciała zmienić swoje dotychczasowe życie.

Program partnerski

Wśród uczestników programu są właściciele dużych portali tematycznych, a także blogerzy specjalizujący się w tematyce odchudzania, zdrowego stylu życia oraz urody. Partnerzy wynagradzani są za każdą transakcję zrealizowaną przez użytkownika pochodzącego z jego strony. Kwota prowizji to 30% wartości zakupu. Największą zaletą jest to, że użytkownik nie musi dokonać zakupu od razu po wejściu na stronę. Wystarczy, że transakcja odbędzie się w przeciągu 90 dni od wizyty poprzez stronę partnera.

Propozycja

KalkulkatorKalorii.net to uniwersalne narzędzie z funkcją komponowania posiłków, porównywania kaloryczności potraw oraz produktów żywnościowych. KalkulatorKalorii.net to także źródło informacji o wartościach odżywczych wielu popularnych produktach spożywczych. Dodatkowo  pozwala na monitorowanie wskaźnika BMI , jak również dziennego zapotrzebowania na kalorie, dzięki czemu staje się niezastąpionym narzędziem dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i sylwetkę. Głównym atutem KalkulatoraKalorii.net to przejrzyste raporty, składające się z łatwych do odczytu wykresów i tabel. Każda tabela zawiera szczegółową informację dotyczącą ilości kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów w wybranych produktach i posiłkach.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, Kalkulator kalorii służy pomocą swoim klientom. Mogą oni uzyskać odpowiedzi za pomocą kontaktu telefonicznego, elektronicznego lub formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.