Łącznie 3 ocen

Kalkulator Kalorii Kod Rabatowy

Kalkulator Kalorii Screenshot
Kalkulator Kalorii Logo

Sprawdź! Oferta

Schudnij z Dziennikiem Kalorii
ważny do do odwołania

  • ważne na skuteczną metodę odchudzania
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 31 razy

Oferty Kalkulator Kalorii

„Nie przegap już żadnej promocji Kalkulator Kalorii“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Kalkulator Kalorii

  1. Komponowanie własnych dań
  2. Motywator
  3. Program partnerski
  4. Propozycja
  5. Kontakt

Zamów dopasowaną do Twoich potrzeb dietę na KalkulatorKalorii.net

Dlaczego zdrowa dieta jest tak istotna? To, co jemy, ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Tabela kalorii umożliwia sprawdzenie wartości odżywczych wybranych przez użytkownika potraw: ile kalorii, białka, tłuszczu oraz węglowodanów znajduje się w wybranym produkcie. Informacja o wartościach odżywczych i zapotrzebowaniu kalorycznym pozwoli klientowi z większą swobodą i pewnością dokonywać prawidłowych wyborów żywieniowych oraz stosować się do zasad zdrowego odżywiania.

Komponowanie własnych dań

Kalkulator kalorii umożliwia komponowanie codziennego planu posiłków. Każda osoba ma inne dzienne zapotrzebowanie kaloryczne zależne od wieku; wagi, wzrostu i aktywności fizycznej. Każdy ma również inne przyzwyczajenia żywieniowe. Dlatego wiele czynników wpływa na powodzenie jak i niepowodzenie stosowanych diet, które powinny być układane w sposób indywidualny, uwzględniając wszystkie potrzeby kaloryczne jak i smakowe.

Motywator

Brak motywacji to główna przyczyna wielu niepowodzeń. Bez niej nie możliwe jest osiągnięcie upragnionego stylu. Kalkulator kalorii doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W tym celu powstała specjalna zakładka Motywator, która z pewnością podniesie na duchu każda osobę które będzie chciała zmienić swoje dotychczasowe życie.

Program partnerski

Wśród uczestników programu są właściciele dużych portali tematycznych, a także blogerzy specjalizujący się w tematyce odchudzania, zdrowego stylu życia oraz urody. Partnerzy wynagradzani są za każdą transakcję zrealizowaną przez użytkownika pochodzącego z jego strony. Kwota prowizji to 30% wartości zakupu. Największą zaletą jest to, że użytkownik nie musi dokonać zakupu od razu po wejściu na stronę. Wystarczy, że transakcja odbędzie się w przeciągu 90 dni od wizyty poprzez stronę partnera.

Propozycja

KalkulkatorKalorii.net to uniwersalne narzędzie z funkcją komponowania posiłków, porównywania kaloryczności potraw oraz produktów żywnościowych. KalkulatorKalorii.net to także źródło informacji o wartościach odżywczych wielu popularnych produktach spożywczych. Dodatkowo  pozwala na monitorowanie wskaźnika BMI , jak również dziennego zapotrzebowania na kalorie, dzięki czemu staje się niezastąpionym narzędziem dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i sylwetkę. Głównym atutem KalkulatoraKalorii.net to przejrzyste raporty, składające się z łatwych do odczytu wykresów i tabel. Każda tabela zawiera szczegółową informację dotyczącą ilości kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów w wybranych produktach i posiłkach.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, Kalkulator kalorii służy pomocą swoim klientom. Mogą oni uzyskać odpowiedzi za pomocą kontaktu telefonicznego, elektronicznego lub formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

Kalkulator Kalorii: 4.7 na 5 punktów na podstawie ocen 3.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Kalkulator Kalorii

Wygasły

79,99 zł/mc za dietę

Przejdź do sklepu
Wygasły

10% kod rabatowy na plan terningowy dla kobiet

Przejdź do sklepu
Wygasły

15% kod rabatowy na dziennik kalorii

Przejdź do sklepu