Rabaty w Karmimy Psiaki Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Karmimy Psiaki

Karmimy Psiaki

Promocje na 2020 na karmimypsiaki.pl

Wartość zniżki:
Promocje na 2020 na karmimypsiaki.pl

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Zooplus
Kody rabatowe w Zooplus
10% rabatu na wybrane akcesoria na lato

Informacje o Karmimy Psiaki

Karmimy Psiaki
4.8 z 5 gwiazdek 6 Oceny dla Karmimy Psiaki

Sklep Karmimy Psiaki jest sklepem fundacyjnym, co znaczy że robiąc w nim zakupy, jednocześnie pomagasz potrzebującym zwierzętom. Dzięki Karmimy Psiaki kody rabatowe, możesz pomagać zwierzętom i jednocześnie swoje zakupy robić taniej.

Rabaty w Karmimy Psiaki 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres KarmimyPsiaki.pl
al. Wilanowska 313A
02-665 Warszawa

Karmimy Psiaki to sklep z prawdziwą misją. Został on stworzony przez pasjonatów, którym zależy na dobru zwierząt. By je wspierać wystarczy kupować jedzenie dla swojego domowego pupila. Część pieniędzy ze sprzedaży jest przekazywana na rzecz bezdomnych psów i ich potrzeb. Misją sklepu jest także edukacja ludzi i wspieranie adopcji niechcianych zwierząt. Dzięki temu jednocześnie można zrobić wiele dobrego i nakarmić swojego zwierzaka w domu. Mało jest sklepów, których istnieniu przyświeca prawdziwa misja.

Promocje

Sklep Karmimy Psiaki prowadzi czasowe akcje promocyjne. W ich czasie możesz w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie zakupić wybrane produkty, które posłużą jako wsparcie dla zwierząt. Z pewnością warto skorzystać z tej okazji. Na bieżąco śledź stronę internetową sklepu albo zapisz się do newslettera, dzięki czemu na bieżąco będziesz informowany o wszelkich akcjach.

Karmimy Psiaki kody rabatowe

Wykorzystaj możliwości, jakie daje ci Kupony.pl. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić. Wystarczy, że ze strony internetowej Kupony.pl skopiujesz odpowiedni kod rabatowy, a następnie wkleisz go w oznakowane okienko swojego koszyka zakupowego. Dzięki temu rabat naliczony zostanie automatycznie, a ty od razu będziesz mógł cieszyć się tańszymi zakupami. Karmimy Psiaki kody rabatowe pozwolą ci na stałe, wysokie oszczędności. Dzięki nim nie będziesz już miał żadnych problemów i wątpliwości w czasie wykonywania swoich zakupów.

Oferta sklepu Karmimy Psiaki

W sklepie Karmimy Psiaki kupisz wszystko, co potrzebne jest właścicielom psów. Zakupisz tu produkty w formie karmy suchej, mokrej i weterynaryjnej, a także liczne akcesoria oraz przysmaki. W ofercie znajdziesz również zabawki, legowiska oraz obroże, szelki i smycze. Wszelki asortyment jest wysokiej jakości i pochodzi z pewnych źródeł, przez co masz pewność, że twój pupil będzie zadowolony z zakupów. Dodatkowo kupując wspomagasz bezdomne zwierzęta. Karmę możesz kupić wszędzie, ale to w sklepie Karmimy Psiaki 100% dochodu z zakupu jest przeznaczona na pomoc potrzebującym zwierzakom. Naprawdę warto zrobić coś dobrego.

Przesyłka

Masz możliwość wyboru sposobu przesyłki swojej paczki. W zależności od jej gabarytów inny będzie również cennik wysyłki. Szczegóły poznasz w momencie składania zamówienia. Swoją paczkę zawsze otrzymasz bardzo szybko, a do tego będzie ona starannie zapakowana, by w trakcie transportu nie doszło do żadnych zniszczeń. Jeżeli już założysz własne konto na stronie Karmimy Psiaki, zamówienie przesyłki z produktami będzie jeszcze szybsze.

Rezygnacja z zakupów

Masz prawo do zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od chwili otrzymania paczki. W tym celu należy poinformować sklep o swojej decyzji na drodze jednoznacznego oświadczenia. Dzięki temu szybciej zostaną przeprowadzone procedury związane z wymianą produktów. Pamiętaj jedynie o dołączeniu do paczki dowodu zakupu. Produkty nie mogą być używane i muszą zostać właściwie zabezpieczone na czas transportu. Po zatwierdzeniu przyjęcia paczki, otrzymasz zwrot wpłaconej sumy w przeciągu 14 dni od chwili otrzymania przesyłki. Zwrot zostanie wykonany na konto z jakiego był zrealizowany przelew.

Kontakt ze sklepem Karmimy Psiaki

Ze sklepem Karmimy Psiaki możesz skontaktować się pod numerem telefonu 22 113 94 74. Możesz również napisać wiadomość na adres olga@sklepkarmimypsiaki.pl lub skorzystać z live chata dostępnego na stronie internetowej sklepu. Sklep Karmimy Psiaki jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.