4.5 od 5 gwiazdek

Łącznie 2 ocen

Karta MyLife Kod Rabatowy

Karta MyLife Screenshot

Karta MyLife TOP Oferta Polecane przez Agnieszka

Karta MyLife Logo

Sprawdź! Oferta

Abonament fitness i medyczny w jednej karcie
ważny do do odwołania

 • ważne na abonament fitness i medyczny
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 7 razy

Oferty Karta MyLife

„Nie przegap już żadnej promocji Karta MyLife“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Karta MyLife

 1. Wykorzystaj w sklepie Karta MyLife rabaty
 2. Zdobądź honorowane przez Karta MyLife kupony rabatowe
 3. Co daje ci Karta MyLife?
 4. Polub profil Karta MyLife na facebooku
 5. Jak odebrać kartę?
 6. Jak dokonać płatności?
 7. Kontakt

Odkryj najnowsze, przygotowane przez Karta MyLife promocje i zamów produkt, dopasowany do twoich potrzeb!

Jedna karta, która daje ci dostęp do wielu sług? Niewielki abonament, który pokrywa koszty wizyt u lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i zajęć w klubie fitness? Brzmi zbyt pięknie, by było prawdziwe? Teraz już nie! Sprawdź dostępne w sklepie Karta MyLife promocje i odkryj wszystkie korzyści, jakie daje posiadanie tego unikalnego produktu. Wykorzystaj w Karta MyLife kupon rabatowy i zamów ze zniżką pakiet idealny dla ciebie.

Karta MyLife logo

Wykorzystaj w sklepie Karta MyLife rabaty

Chcesz zamówić Kartę MyLife w promocyjnej cenie? Już dziś sprawdź dostępne na stronie Karta MyLife zniżki i kody rabatowe. Zwróć uwagę na rozwijające się zakładki po prawej stronie. Właśnie tam, często pojawiają się przygotowane przez Karta MyLife kody rabatowe oraz informacje o sezonowych ofertach.

Sprawdź także aktualnie trwające w Karta My Life promocje. Zamawiając produkt dla siebie, możesz teraz skorzystać z rabatu na abonament medyczny dla dziecka. Wybierz pakiet Baby Care i odbierz rabat o wartości 75% ceny produktu!

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić organizowane przez Karta MyLife promocje i akcje rabatowe, zapisz się do newslettera. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail, a regularnie będziesz powiadamiany o zniżkach i nowościach w ofercie.

Co jakiś czas za pośrednictwem newslettera są też rozsyłane przez Karta MyLife kody rabatowe, gotowe do aktywacji w sklepie online. Już dziś rozpocznij subskrypcję i przekonaj się, że warto trzymać rękę na pulsie. A jeśli zechcesz zrezygnować z newslettera - w każdej chwili możesz to zrobić jednym kliknięciem.

Karta MyLife promocje

Zdobądź honorowane przez Karta MyLife kupony rabatowe

Czy wiesz, że posiadając kupony rabatowe, możesz obniżyć cenę swojego zamówienia nawet o połowę? Przygotowane przez sklep Karta MyLife kody promocyjne pomogą ci również uniknąć kosztów jednorazowej opłaty administracyjnej - 99 zł.

Poluj na emitowane przez Karta MyLife kody rabatowe dla klientów i przekonaj się, ile korzyści możesz zyskać. Jeśli chcesz regularnie otrzymywać od kupony promocyjne, zapisz się do newslettera.

Sprawdzaj także treści udostępniane przez markę na facebooku i często zaglądaj na Kupony.pl. Gdy uda ci się znaleźć kupon rabatowy, skopiuj widoczny na nim ciąg znaków. To właśnie ten specjalny, alfanumeryczny kod jest twoją przepustką do zniżek. Następnie odwiedź stronę www.kartamylife.pl i zrealizuj poniższą instrukcję, aby aktywować w Karta MyLife rabat.

 1. Wejdź na stronę sklepu i odszukaj interesujący cię pakiet usług. Porównaj ze sobą oferowane produkty i wybierz ten, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
 2. Kliknij przycisk “Zamawiam”. Strona automatycznie przekieruje cię do widoku koszyka, gdzie zobaczysz pole, przeznaczone na odpowiedni do Karta MyLife kod rabatowy.
 3. Wprowadź ciąg znaków, skopiowany z kuponu. Następnie kliknij “Aktywuj”, aby uruchomić w Karta MyLife rabat.
 4. W kolejnych krokach zostaniesz poproszony o uzupełnienie formularza z danymi, wyrażenie zgód marketingowych i akceptację regulaminu. Pamiętaj również, aby określić datę aktywacji twoich pakietów - medycznego i fitness.
 5. Przejdź dalej, aby dokonać płatności i sfinalizować swoje zamówienie.

 

Karta MyLife kod rabatowy

Co daje ci Karta MyLife?

Karta MyLife to unikalny produkt, zapewniający ci dostęp do szeregu usług. W ramach jednej ceny (w zależności od wybranego pakietu, abonament możesz zapłacić jednorazowo lub w miesięcznych ratach) otrzymujesz opiekę lekarzy specjalistów, profesjonalne badania diagnostyczne, a także możliwość zadbania o swoje zdrowie i samopoczucie w klubach fitness.

Karta MyLife współpracuje z szeregiem placówek medycznych, laboratoriów, siłowni, trenerów personalnych i innych firm partnerskich. Dzięki temu, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, w swojej okolicy znajdziesz odpowiednią przychodnią lub klub fitness, realizujący usługi Karta MyLife. Oferowane pakiety pozwolą ci cieszyć się dobrym zdrowiem i zgrabną sylwetką.

W ramach abonamentu otrzymasz dostęp do podstawowej opieki medycznej oraz gabinetów lekarzy specjalistów - w tym m.in. ginekologa, okulisty, dermatologa czy neurologa. W ramach opieki medycznej wykonasz zabiegi ambulatoryjne oraz niezbędne badania diagnostyczne (badanie krwi, badanie biochemiczne, cytologię, spirometrię, EKG, RTG i inne).

Abonament sportowy pozwoli ci wzmacniać swoje ciało na siłowni, basenie, a także na zajęciach w klubie fitness. Sam zdecyduj, czy wybierasz pilates, jogę, taniec, power bike, czy sztuki walki. A może każdego tygodnia chciałbyś próbować czegoś nowego? Oferta sportowa jest tak szeroka, że z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Zwłaszcza, że wśród propozycji pojawiły się także zajęcia dla kobiet w ciąży i mam, a także ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci.

Sprawdź na stronie pełną listę usług, oferowanych dla posiadaczy Karty MyLife. Pamiętaj, że za drobną opłatą z twojej karty mogą skorzystać także najbliżsi! Pakiet opieki medycznej dla dzieci to tylko 19 zł / os.

Polub profil Karta MyLife na facebooku

Jeśli chcesz na bieżąco obserwować dostępne w sklepie Karta MyLife promocje i okazje, koniecznie polub profil marki na facebooku. Regularnie pojawiają się tu informacje o zniżkach, programach lojalnościowych oraz publikowane przez Karta MyLife kody rabatowe.

Wśród udostępnianych treści znajdziesz także wiele interesujących artykułów, skierowanych dla osób dbających o zdrowie i aktywność fizyczną. Przeczytasz tu praktyczne porady i wskazówki, a także mnóstwo inspiracji i motywacji do zmiany codziennych nawyków!

Jak odebrać kartę?

Zakupioną Kartę MyLife możesz bezpłatnie odebrać w wybranym obiekcie fitness firmy partnerskiej. Możesz zdecydować się także na usługę firmy kurierskiej w cenie 21 zł i otrzymać produkt prosto do domu.

Jak dokonać płatności?

Pierwszej płatności należy dokonać online w sklepie internetowym. W przypadku Karty MyLife „Flexi” lub „Smart” opłaty za kolejne okresy rozliczeniowe należy dokonać poprzez polecenie zapłaty lub zlecenie stałe.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach, jakie daje Karta MyLife? Potrzebujesz porady, który pakiet usług będzie najlepszy dla ciebie? A może masz pytania, dotyczące procesu zamawiania i aktywacji karty? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta sklepu Karta MyLife, dzwoniąc na jeden z numerów infolinii: 22 128 52 00 (dla telefonów komórkowych) lub 0 800 800 105. Konsultanci są do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00, a także w soboty i niedziele od 9:00 do 17:00. Jeśli preferujesz kontakt mailowy, możesz też wysłać wiadomość na adres: kontakt@kartamylife.pl. Odpowiedź powinna nadejść w ciągu 24 godzin.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Karta MyLife

Wygasły

Zniżka z opłaty administracyjnej 99 zł z kodem rabatowym

Przejdź do sklepu
Wygasły

Opłata administracyjna 0 zł z kodem rabatowyn

Przejdź do sklepu