Rabaty w Kaspersky Marzec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Kaspersky

Kaspersky

119 zł za ochronę antywirusową

Wartość zniżki:
119 zł za ochronę antywirusową

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Kaspersky

Kaspersky
5 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Kaspersky

Wybierz produkt dla siebie na Kaspersky i nie martw się o bezpieczeństwo w internecie. Korzystaj z atrakcyjnych promocji, tak by za ochronę zapłacić jeszcze mniej!

Rabaty w Kaspersky 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 05.03.2021
Adres Kaspersky Lab Polska sp. z o.o.
ul. Trawiasta 35
04-607 Warszawa

Wykorzystaj dostępne w sklepie Kaspersky rabaty i zapewnij swoim danym najskuteczniejszą ochronę.

Szukasz profesjonalnych rozwiązań, które zapewnią ci cyberbezpieczeństwo w domu i w biurze? Sprawdź innowacyjne technologie Kaspersky i zabezpiecz swoje dane. Dowiedz się, jak otrzymać od Kaspersky rabat i wybierz najlpszy pakiet ochrony dla siebiae i swojej firmy.

Przygotowane przez Kaspersky promocje

Oferowane przez markę Kaspersky promocje i zniżki na produkty to okazja, by zabezpieczyć swoje dane przed złośliwym oprogramowaniem i cyberprzestępczością. Wszyscy wiemy, jak ważne jest w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo informacji. Dzięki produktom Kaspersky możesz skutecznie zabezpieczyć swoje transakcje finansowe, chronić się przed utratą danych, zarządzać wieloma hasłami i loginami, a także bezpiecznie przechowywać pliki. Korzystając z produktów Kaspersky możesz zapewnić sobie pełną ochronę komputera, smartfona i innych urządzeń mobilnych.

Jeśli poszukujesz najlepszego pakietu dla siebie w atrakcyjnej cenie, sprawdź przygotowane przez Kaspersky promocje. Porównaj na stronie poszczególne produkty i wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada. Najlesze oferty oznaczone są na stronie sklepu czerwonym logo “Polecany produkt”.

Dodatkowo możesz uzyskać w Kaspersky rabat w wysokości 30%, jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny. Podaj numer swojej karty, rejestrując się na stronie i odbierz od Kaspersky zniżkę na zakupy.

Zanim zdecydujesz się wykupić licencję na rozwiązania Kaspersky, możesz za darmo przetestować wybrane produkty. Pobierz bezpłatną wersję testową interesującego cię oprogramowania i przekonaj się, jak efektywne są technologie Kaspersky.

Jeśli już korzystasz z ochrony Kaspersky, odnawiając swoją roczną licencję uzyskasz zniżkę 30%. Ciesz się bezpieczeństwem i ochroną przez kolejne miesiące, wykorzystując na stronie Kaspersky rabaty i okazje.

Jak jeszcze możesz uzyskać w Kaspersky rabaty?

Jedną z metod oszczędzania na zakupach w sieci są przygotowane przez poszczególne marki kody rabatowe. Odpowiednie do Kaspersky kupony promocyjne możesz znaleźć w mediach społecznościowych lub odszukać w serwisie Kupony.pl. Każdy z nich opatrzony jest specjalnym, alfanumerycznym kodem, który upoważni cię do upustów w sklepie online. Skopiuj honorowany przez Kaspersky kod rabatowy, a następnie postępuj zgodnie ze wskazaniami poniższej instrukcji, aby aktywować zniżkę.

  1. Wejdź na stronę Kaspersky.pl i zdecyduj, czy interesują cię rozwiązania dla domu, czy dla firmy.
  2. Porównaj dostępne produkty i zdecyduj, który z nich będzie dla ciebie najlepszy. Kliknij “Kup teraz”, aby wykupić ochronę dla swoich urządzeń.
  3. Zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę z podsumowaniem. Pod listą twoich zakupów, zobaczysz pole, przenaczone na odpowiedni do Kaspersky kod rabatowy.
  4. Wprowadź we wskazane miejsce kod, skopiowany z kuponu. Kliknij przycisk “Kontynuuj”, aby obniżyć cenę zamówienia i sfinalizować zakupy.

Rozwiązania Kaspersky

Firma Kaspersky oferuje nowoczesne i kompleksowe technologie zabezpieczające przed cyberprzestępczością dla prywatnych użytkowników i dla firm. Znajdziesz tu produkty stworzone z myślą o ochronie dzieci, korzystających z internetu, wyjątkowe technologie, chroniące osobiste komputery, tablety i smartfony, a także rozwiązania dla małych firm oraz korporacji. Wielokrotnie nagradzane technologie Kaspersky pomogą ci uchronić wszelkie dane, dotyczące finansów, twojej tożsamości, rodziny i poufnych informacji na temat twoich klientów czy współpracowników. W ofercie firmy znajdziesz oprogramowanie antywirusowe oraz najwyższej jakości systemy zabezpieczające. Produkty Kaspersky pozwolą ci wykryć i zneutralizować wszelkie formy zagrożeń, występujących w sieci. W asortymencie sklepu online bez trudu odszukasz odpowiednie dla siebie rozwiązania do ochrony danych przed cyberprzestępczością.

O firmie

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. to polskie przedstawicielstwo rosyjskiej firmy Kaspersky Lab - jednej z największych korporacji zajmujących się cyberbezpieczeństwem. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie i działa w 200 państwach, zatrudniając około 3800 wykwalifikowanych specjalistów. Kaspersky dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla firm oraz prywatnych użytkowników sieci. Misją marki jest tworzenie intuicyjnych, dostępnych i przede wszystkim skutecznych technologii, zapewniających ochronę danych. Kaspersky tworzy czołowe mechanizmy bezpieczeństw IT, wykorzystywane na całym świecie do wykrywania i unieszkodliwiania potencjalnych cyberzagrożeń. Rozwiązania Kaspersky są doceniane przez klientów i nagradzane w licznych konkursach branżowych. Na polskim rynku marka pojawiła się w 2001 roku. Oprócz sklepu internetowego posiada w Polsce dwa biura - w Warszawie i Częstochowie. Polska spółka przykłada szczególną wagę do profesjonalnej obsługi klienta. Dlatego z Działem Pomocy Technicznej Kaspersky możesz kontaktować się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dlaczego Kaspersky?

Firma Kaspersky wyróżnia się na rynku szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w produkty marki:

  • Unikatowe doświadczenie i wiedza - Kaspersky posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa IT. Dzięki zespołowi ekspertów, prowadzących zaawansowane badania, produkty Kaspersky gwarantuje najdoskonalsze metody wykrywania współczesnych cyberzagrożeń.
  • Globalne bezpieczeństwo - Kaspersky działa na skalę międzynarodową, współpracując z czołowymi dostawcami rozwiązań IT oraz regionalnymi organami ścigania. Kaspersky bierze udział we wspólnych projektach dotyczących bezpieczeństwa z takimi firmami jak Adobe, Dell Secureworks, Crowdstrike itp. Współpracuje także z organami ścigania np. Interpolem, Europolem, Policją Miasta Londynu i innymi jednostkami na całym świecie.
  • Wyjątkowe technologie - Kaspersky oferuje klientom szeroki wybór unikalnych rozwiązań, służących do ochrony przed cyberprzestępczością. Znajdziesz tu wielowarstwowe technologie, stworzone dla biznesu, oraz proste w obsłudze produkty dla użytkowników domowych. Firma nieustannie rozwija wiedzę, prowadzi badania i opracowuje nowe rozwiązania, odpowiadające współczesnym zagrożeniom.

Obserwuj markę Kaspersky na facebooku

Jeśli interesują cię zagadnienia, związane z cyberbezpieczeństwem, dodaj profil Kaspersky na facebooku. do obserwowanych. Znajdziesz tam liczne artykuły i analizy, dotyczące współczesnych metod ochrony danych. Poznasz najnowsze rozwiązania Kaspersky i zobaczysz serię autorskich filmów edukacyjnych, które podniosą twoją świadomość aktualnych cyberzagrożeń. Przeczytasz również teksty, dotyczące prywatności w sieci, bezpieczeństwa dzieci, korzystających z internetu oraz innych tematów z pogranicza nowoczesnej technologii i lifestyle’u. Na profilu marki znajdziesz również publikowane przez Kaspersky kody rabatowe oraz informacje o trwających w sklepie online promocjach. Od czasu do czasu pojawiają się również organizowane przez Kaspersky konkursy z nagrodami. Biorąc w nich udział możesz zdobyć profesjonalne oprogramowanie ochronne dla twoich urządzeń.

Płatność i dostawa

Za zamówione w sklepie Kaspersky.pl produkty możesz zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym lub online w systemie PayU. Wszystkie zakupione rozwiązania są dostarczane elektronicznie, dlatego nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, związanych z dostawą.

Obsługa klienta

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach Kaspersky, uzyskać pomoc techniczną lub inne informacje - skontaktuj się z odpowiednim działem obsługi. Na stronie Kaspersky.pl znajdziesz dane kontaktowe do działów pomocy technicznej (dla domu, dla małej firmy, dla korporacji). Możesz również zadzwonić na infolinię, dostępną pod numerem 801 000 215, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli preferujesz kontakt mailowy, wyślij wiadomość na adres info@kaspersky.pl. Pracownicy odpowiedzą na twoje pytania tak szybko, jak to możliwe.