Rabaty w Kaufland Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Kaufland

Kaufland

Pobierz darmową aplikację Kaufland

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Kaufland

Sprawdź nowe promocje w Kaufland

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu

Informacje o Kaufland

Kaufland
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Kaufland

W Kaufland zrobisz codzienne zakupy, a mając zniżki i korzystając z promocji, które znajdziesz na naszej stronie zrobisz to jeszcze taniej!

Rabaty w Kaufland 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Kaufland Polska Markety
Aleja Armii Krajowej 47
50-541 Wrocław

Kaufland to sieć sklepów zajmujących się handlem detalicznym, należąca do grupy Schwarz. Firma powstała w roku 1984 w Niemczech. Sieć po za granicami Niemiec posiada ponad 1200 sklepów w Czechach, Chorwacji, Bułgarii, Rumunii, na Słowacji, a także w Polsce. W roku 2015, Kaufland został nagrodzony wyróżnieniem Dobra Marka.

Oferty Kaufland

Na chwilę obecną, sieć Kaufland nie prowadzi żadnego programu dla stałych klientów. Pomimo jednak tego, Kaufland promocje to stały punkt marketingowy tego sklepu. Supermarket regularnie wydaje gazetki reklamowe, w których możemy sprawdzić aktualne oferty Kaufland promocje i produkty z atrakcyjnym rabatem. Aktualna gazetka jest publikowana co tydzień. Możemy zapisać się do newslettera na stronie internetowej, aby mieć pewność, że nie ominie nas żadna promocja.

Jak uzyskać dostęp do Kaufland wyprzedaż ?

Jest to bardzo proste. Każda oferowana Kaufland wyprzedaż podchodzi pod dane gazetki, które maja swój okres czasowy. Sprawdź aktualną Kaufland wyprzedaż, dzięki gazetce, która dostępna jest w Twoim mieście, przy sieciach Kaufland, bądź w internecie, w wersji elektronicznej.

Asortyment produktów oraz Kaufland kupony promocyjne

Poza popularnymi markami, w sieci Kaufland kupimy także autorską markę sieci – K-Classic. Produkty te cechują się wysoką jakością i przystępnymi cenami, na sklepowych półkach łatwo je rozpoznać po czerwonym symbolu K-Classic na opakowaniu. Pochodną marką jest K-Classic Baby, obejmująca wszelkie produkty do pielęgnacji dziecka. W sieci marketów spotkamy również Kaufland kupony promocyjne. Do tego spotkamy się również z luksusową marką EXQUSIT obejmującą produkty spożywcze typowe dla takich krajów jak Francja, Szwajcaria, Belgia czy Austria. W okresie letnim, dużą popularnością cieszy się marka Jamie Oliver oferująca produkty niezbędne do grillowania. W sieci marketów Kaufland, na produkty z kolekcji Jamie Oliver otrzymamy korzystny rabat nawet do 72%. I ostatnią przybliżoną tu marką dostępną w sieci Kaufland kupony promocyjne jest marka SwitchOn, oferująca wszelkie urządzenia kuchenne takie jak czajniki elektryczne, tostery, blendery czy ekspresy do kawy.

Dostawa produktów z sieci Kaufland

Na chwilę obecną marka Kaufland nie proponuje dostawy swoich produktów do domu klienta.

Zwrot produktów zakupionych w sklepie Kaufland

Sieć Kaufland daje możliwość zwrotu uszkodzonych produktów, lub niezgodnych z opisem, lub datą przydatności. W takich wypadkach możemy bez najmniejszego problemu dokonać zwrotu zakupionego przez nas produktu. Dowodem zakupu jest paragon, który wystarczy dostarczyć, aby produkt został przyjęty przez sieć marki Kaufland. Jest to podstawa naszego zakupu z danego dnia, oraz godziny.

Kontakt z siecią Kaufland

Sieć Kaufland oferuje jedynie kontakt poprzez formularz kontaktowy na swojej stronie internetowej. Każdy z nas, może wybrać odpowiedni dział, do którego chce skierować swoje uwagi, bądź zapytania ofertowe. Kontakt poprzez stronę jest bardzo prosty.