Rabaty w Kokos.pl Marzec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Kokos.pl

Kokos.pl

Pożyczka do 500 zł online

Wartość zniżki:
Pożyczka do 500 zł online

Ważne na:
✔️ Pożyczka do 500 zł online ✔️ Wszyscy klienci
Kokos.pl

Szybka pożyczka do 5000 zł

Wartość zniżki:
Szybka pożyczka do 5000 zł

Ważne na:
✔️ na wszystko. Szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie. ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Kokos.pl

Kokos.pl
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Kokos.pl

Niespodziewane wydatki, chęć dodatkowego zarobku to propozycja Kokos.pl która umożliwia przeprowadzenie transakcji osobom poszukującym pożyczki z inwestorami posiadającymi wolne środki finansowe na inwestycje.

Rabaty w Kokos.pl 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 03.03.2021
Adres Kokos.pl
ul. Powstańców Warszawy 6
81-718 Sopot

Kokos  to drzewo, które zaspokaja wszystkie potrzeby życia. Zwrot „zbijać kokosy“ oznacza również bogacić się, zarabiać, robić dobry interes. Serwis kokos.pl łączy obie definicje – umożliwia przeprowadzenie transakcji osobom poszukującym pożyczki na przykład  wdrożenie nowego pomysłu na biznes z inwestorami posiadającymi wolne środki finansowe na inwestycje. Serwis Kokos.pl pożyczki jest pierwszym serwisem w Polsce wdrażającym w życie ideę Social Lending, czyli pożyczki udzielane bez pośrednictwa banków przez Internet.

Idea serwisu powstała już w roku 2005. Koncepcja dojrzała do realizacji w 2007, jednocześnie rozpoczęły się prace nad budową serwisu. Po wykonaniu audytu prawnego, patronat nad projektem objęła firma Blue Media. Firma ta znana jest  z doładowań elektronicznych telefonów przedpłaconych przez Internet oraz systemów płatności on-line dla banków. Blue Media tylko w roku 2008 przetworzyła ponad 10 milionów transakcji w internecie na kwotę ponad 370 mln złotych. Klientami firmy są wiodące banki w Polsce oraz operatorzy telekomunikacyjni.

Jak korzystać z Kokos.pl

Jeśli klient pragnie pożyczyć pieniądze na określony cel wówczas powinien dowiedzieć sekcje Chcę pożyczyć lub Załóż aukcję. Jeśli jednak chce zainwestować swoje nadwyżki finansowe powinien iść się do sekcji Chcę inwestować

Proces pozyskania środków finansowych jest wystawiony na widok publiczny w formie Aukcji. Nową aukcję może założyć osoba, która przeszła wymagane weryfikacje i ma już nadany rating. Do aukcji może przystąpić każdy zarejestrowany Inwestor.

Promowanie aukcji

Kokos.pl pożyczki proponuje dla pożyczkobiorców promowanie swojej aukcji i tym samym zwiększenie swojej szansy na pożyczkę. Opcja dostępna dla użytkowników z ratingiem 1, 2 i 3 gwiazdki. Koszt aukcji promowanej dla Pożyczkobiorcy to na przykład 0,83% kwoty kapitału na miesiąc. Im więcej gwiazdek posiada klient tym prowizja jest mniejsza – posiadacz trzech gwiazdek ponosi koszty opiewające o 0,41% kwoty kapitału na miesiąc. Pożyczkobiorca nie płaci od razu, tylko spłaca co miesiąc powiększoną ratę

Oferta Kokos.pl

Kokos.pl pożyczki jest portalem pożyczek społecznościowych. Swoje usługi kieruje zarówno do osób, które chcą pożyczyć pieniądze, jak i tych, które chcą udzielać pożyczek. Za pierwszym razem klient może pożyczyć maksymalnie 1 000 złotych. Wraz z kolejnymi pożyczkami maksymalna kwota stopniowo wzrasta, najpierw do 2 500 złotych, później do 5 000 złotych, 10 000 złotych, aż do maksymalnej sumy, jaką można pożyczyć, czyli 25 000 złotych.

Osoba, która chce zostać pożyczkobiorcą na Kokos.pl musi najpierw złożyć wniosek o pożyczkę. Wniosek składa się z trzech części,, a jedna z nich jest cel otrzymania pożyczki, w jakiej kwocie, z jakim oprocentowaniem (maksymalne oprocentowanie to 22%, a minimalne 1%) oraz w ilu ratach chce się zadłużenie spłacać. Kokos.pl to także społecznościowa wymiana walut, która odbywa się pomiędzy Użytkownikami. Wymiana walut odbywa się między Użytkownikami, którzy tworząc zlecenie wymiany podają kwotę i walutę, którą chcą kupić lub sprzedać oraz kurs wymiany.

Kontakt

Kokos.pl udziela informacji dotyczących serwisu a także rozpatruje Państwa zgłoszenia i reklamacje. Na wszystkie pytania dotyczące wszelkich wątpliwości klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do niedzieli o każdej porze poprzez numer telefonu 58 7604 855 lub  za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.