Rabaty w Koleo Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Koleo

Koleo

Bilety na pociągi w atrakcyjnych cenach

Wartość zniżki:
Bilety na pociągi w atrakcyjnych cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Koleo

Międzynarodowe podróże koleją

Wartość zniżki:
super oferta

Ważne na:
✔️ podróże koleją ✔️ Wszyscy klienci
Koleo

Międzynarodowe bilety kolejowe

Wartość zniżki:
Międzynarodowe bilety kolejowe

Ważne na:
✔️ na międzynarodowe bilety kolejowe ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Koleo

Koleo
4.3 z 5 gwiazdek 8 Oceny dla Koleo

Koleo oferuje najszybszy, bezpieczny zakup biletów kolejowych i najwygodniejsze połączenia! Sprawdź, jak łatwo podróżuje się pociągiem, dzięki innowacyjnej technologii wyszukiwania połączeń Koleo. Najkorzystniejsze promocje, zniżki i rabaty znajdziesz teraz na Kupony.pl!

Rabaty w Koleo 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Astarium sp. z o.o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

Sprawdź ofertę biletów Koleo

Serwis Koleo.pl powstał, jak zapewniają twórcy, z miłości do podróżowania pociągiem. Firma rozwinęła się na bazie serwisu informacyjnego dla pasażerów kolei: Podróż Koleją Po Polsce, działającego w latach 2002 – 2008, z pierwszą w Polsce autorską wyszukiwarką połączeń, ulg, zniżek i wariantów przesiadkowych u wszystkich przewoźników kolejowych w kraju. Wiosną 2012 r. została otwarta innowacyjnna platforma internetowa Koleo, ułatwiająca pasażerom podróżowanie oraz umożliwiająca zakup biletów kolejowych przez internet i aplikacje na urządzenia mobilne. Rozkłady jazdy, aktualności i ciekawostki, dotyczące podroży koleją, znajdziesz na stronie firmy.

Zniżki w Koleo

W Koleo znajdziesz najdogodniejsze i najtańsze połączenia kolejowe na terenie całej Polski, dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce. W bazie danych Koleo są informacje na temat ofert wszystkich wiodących przewoźników, dzięki czemu oszczędzasz czas i planujesz swoją podróż w sposób maksymalnie efektywny. Wpisujesz tylko miejsce rozpoczęcia podróży i miejsce docelowe, a Koleo znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Ponadto sewis Koleo gwarantuje zawsze aktualny rozkład i najniższe ceny biletów. Warto sprawdzać również aktualne akcje i promocje. Bilety na pociąg na Przystanek Woodstock 2017 do Kostrzyna kupisz na Koleo już teraz, nawet 40% taniej. Przy zakupie biletów kolejowych na Koleo, do końca roku otrzymasz także kupony rabatowe na przejazdy iTaxi.

Kody rabatowe Koleo

Chcesz podróżować jeszcze taniej? To możliwe! Wystarczy wyszukać kody rabatowe Koleo na Kupony.pl i skorzystać ze zniżek na bilety kolejowe wiodących polskich przewoźników.

Kod Promocyjny Koleo

Jeśli znalazłeś już kod promocyjny Koleo na Kupony.pl, po prostu kliknij w niego i wybierz „Sprawdź kod”, aby przenieść się na stronię Koleo.pl. Tam wybierzesz interesujące Cię połączenie i kupisz bilet online. W formularzu płatności musisz tylko wpisać kod i zatwierdzić zniżkę. Nic prostszego!

Oferta Koleo

Koleo to nowoczesny serwis dla podróżujących, umożliwiający porównanie i wybór najkorzystniejszego połączenia kolejowego, pomiędzy dowolnymi miejscowościami. Prosty interfejs umożliwia pasażerowi intuicyjną obsługę, a system Koleo  automatycznie wyszukuje wszystkie dostępne zniżki, ulgi i rabaty. Kupując bilety za pośrednictwem Koleo masz dostęp do oferty wiodących Polskich przewoźników i gwarancję najniższej ceny biletów.

Jak kupić bilet?

Wystarczy, ze zarejestrujesz się w serwisie Koleo.pl i dokonasz zakupu online, płacąc przelewem. Pamiętaj, by wykorzystać przy tym kody rabatowe z Kupony.pl i obniżyć cenę swojej podróży!

Obsługa klienta

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości możesz skontaktować się z Koleo, wysyłając e-mail na adres: pomoc@koleo.pl