Rabaty w Kulturystyka sklep Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Kulturystyka sklep

Kulturystyka sklep

Super oferta na suplementy diety

Wartość zniżki:
Super oferta na suplementy diety

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
Ubrania, obuwie, akcesoria marek premium w korzystnych cenach!
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze

Informacje o Kulturystyka sklep

Kulturystyka sklep
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Kulturystyka sklep

Kulturystyka sklep to idealne miejsce, które zaspokoi potrzeby każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia. Dodatkowo klienci mogą liczyć na szeroką ofertę promocji, które z pewnością przełożą się  a ich zadowolenie.

Rabaty w Kulturystyka sklep 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Kulturystyka sklep Sp. z o.o.
ul. Ks. Anny 6B
18-400 Łomża

Codzienna aktywność i trening to klucz do sukcesu jakim jest zdrowy tryb życia. Sporty  siłowe, kulturystyka, fitness, odchudzanie lub aktywny tryb życia? Codzienny trening na siłowni, poranny bieg - czy tak wygląda dzień? Kulturystyka sklep z zapałem wspiera aktywny tryb życia klienta, jego treningi oraz zdrowie, dzięki suplementom diety wspomagającym budowę masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej. Sprzedażą odżywek firma zajmuje się od ponad 12 lat zyskując przez ten czas tysiące zadowolonych klientów. A dodatkowo liczne Kulturystyka sklep promocje sprawiają ze klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Czytelnia kulturysty

To idealna alternatywa stworzona z myślą o klientach sklepu. Śledząc na bieżąco powstała w tym celu zakładkę Czytelnia kulturysty, klient może dowiedzieć się bezcennych informacji na temat treningu,  cięcie, odżywianiu, a nawet suplementacji. Obecnie prym wiodą takie artykuły jak leczenie urazów sportowych czy regeneracja organizmu.

Promocje i kupony

Po przekroczeniu łącznej sumy zamówień na kwotę 500 zł dzięki wprowadzonym Kulturystyka sklep promocje  przyznawana jest stała zniżka w wysokości 3%. Wszystkie wcześniejsze zamówienia wliczone do kwoty muszą mieć status : wysłane/odebrane. rabatowe

Każdego miesiąca w dwóch lub trzech newsletterach publikowane są darmowe kody zniżkowe oraz kupony rabatowe. Jeżeli składając zamówienie klient wpisze kod zniżkowy we właściwe miejsce w czasie składania zamówienia – otrzyma zielony komunikat potwierdzający przyjęcie kuponu rabatowego i naliczenie odpowiedniego upustu. Jeżeli nie prenumeruje newslettera sklepu internetowego – warto w takim przypadku poszukać kuponów rabatowych w bazach kodów rabatowych online. Do każdej  przesyłki klient otrzymuje również ekstra ulotkę z kodem rabatowym na wybrane marki odżywek.

Jak zrealizować kod?

Jeżeli klient posiada darmowy kod rabatowy lub kupon promocyjny kulturystyka.sklep.pl powinien wpisać go w Podsumowaniu Zamówienia i potwierdzić używając przycisku Użyj Kodu. Przyjęciu kodu zostanie potwierdzone odpowiednim komunikatem w kolorze zielonym. Rabat naliczy się automatycznie. Jeżeli posiada kilka różnych kodów zniżkowych lub darmowych kuponów rabatowych - system naliczy rabat od ostatniego kodu, który wpisał i zatwierdził. Nie ma możliwości łączenia kodów rabatowych.

Asortyment

Zespół pracujący w sklepie jest fachowo wyspecjalizowany w dziedzinie codziennych treningów, będzie z chęcią wspierać radą i pomocą w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości. Suplementacja diety dostępna za pośrednictwem sklepu wspomoże budowę masy mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej. Warto zaufać ekspertom pracującym w kulturystyka.sklep.pl, zajmują się oni sprzedażą odżywek w promocyjnych cenach od 12 lat, zyskując tym samym tysiące zadowolonych klientów. Asortyment sklepu to różnego rodzaju odżywki, tabletki na odchudzanie,  kosmetyki, probiotyki. Szeroka oferta sklepu przekłada się na stworzenie kilku kategorii, które stanowią również ułatwienie dla początkujących klientów.

Upominki motywacje

To kolejna oferta wręcz idealna dla klientów proponowana przez sklep. Istnieją trzy kategorie, które obejmują kwotę dokonanych zakupów. I tak jeśli klient przekroczy kwotę 350zl otrzyma dodatkowo szejker z hasłem motywującym. Klient ma możliwość wybrania koloru, modelu i pojemności. A klienci, którzy dokonają zakupów na kwotę powyżej 500zl – otrzymają koszulkę z hasłem motywacyjnym. Modna koszulka, której krój, kolory oraz nadruk podkreślają sportowy charakter.

Kontakt

Wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem . 508129663 od poniedziałku do piątku  lub elektronicznie – sklep@kulturystyka.sklep.pl