Rabaty w KurJerzy Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w KurJerzy

KurJerzy

Super oferta na paczki kurierskie

Wartość zniżki:
Super oferta na paczki kurierskie

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
15% rabatu na akcesoria
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare

Informacje o KurJerzy

KurJerzy
4.5 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla KurJerzy

KurJerzy to innowacyjna na rynku polskim serwis, który skupia największe firmy kurierskie działające na terenie kraju i pozwala klientowi na wybór najbardziej korzystnej dla niego oferty przewozu przesyłki. Sprawdź KurJerzy kody rabatowe i zaoszczędź w trakcie wysyłania swojej paczki.

Rabaty w KurJerzy 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Richert KurJerzy sp. k
ul. Dąbrowszczaków 1/108
80-374 Gdańsk

Najlepsze oferty cenowe na Twoje przesyłki

Serwis KurJerzy powstał w 2010 roku i od tego czasu funkcjonuje on jako pośrednik pomiędzy klientami, zarówno osobami prywatnymi, jak również przedsiębiorstwami, a firmami kurierskimi UPS, DHL i FEDEX. Współpraca z największymi firmami dostawczymi w Polsce i na świecie, to gwarancja najwyższej jakości. Cała procedura składania zamówienia na przewóz towaru została maksymalnie uproszczona. Nie trzeba podpisywać umów, a więc można korzystać z propozycji firmy kurierskiej na zasadzie przedsiębiorstwa. Niskie ceny oferowane w serwisie są wynikiem dużej liczby obsługiwanych za pośrednictwem KurJerzy przesyłek, a więc możliwości negocjacji cenowych z przewoźnikami.

KurJerzy współpracuje z najbardziej znanymi firmami kurierskimi. Dzięki bardzo dużej liczbie instytucji i osób prywatnych, które uwierzyły w rozwiązania proponowane przez KurJerzy, oferta jest aż tak atrakcyjna. Przekonaj się sam, ile możesz zaoszczędzić. Nie musisz jednocześnie wertować poszczególnych stron przewoźników – wszystko masz zgromadzone w jednym miejscu. A wynegocjowane dla ciebie oferty będą bardzo korzystne. Dodatkowo nie brakuje ofert promocyjnych.

Wykorzystaj KurJerzy kody rabatowe

Skorzystaj z oferty specjalnej, jaką są KurJerzy kody rabatowe. Dzięki kodom dostępnym na stronie Kupony.pl, nie przegapisz żadnej korzystnej oferty na jeszcze tańsze sposoby dostawy swoich zamówionych przesyłek. Niektóre kody nie wymagają nawet kopiowania ich i wklejania we wskazane pole. Wystarczy jedynie kliknąć w link, by zostać przeniesionym na stronę internetową ze szczegółowymi zasadami promocji w firmie KurJerzy.

Nadaj przesyłkę z portalem KurJerzy

Niezależnie, czy wysyłasz bardzo dużo paczek, czy robisz to sporadycznie, i tak z pewnością zależy ci na najlepszej cenie oraz jakości obsługi. W KurJerzy otrzymasz to wszystko. Dzięki prostej porównywarce, dodasz zmienne dotyczące na przykład wymiarów paczki i uzyskasz informacje dotyczące cenników poszczególnych firm. Oferta będzie zawsze bardziej korzystna, niż ceny rynkowe. Do tego możesz swoje paczki wysłać również za granicę. Wszystkie procedury są bardzo uproszczone, więc bez problemu poradzisz sobie z formalnościami. KurJerzy to dostarczenie przesyłki bezpośrednio do rąk adresata bez konieczności uciążliwego stania w kolejkach i płacenia kroci za paczkę. Tutaj wszystko odbywa się sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Nic nie zaburza twojego planu dnia.

Śledzenie przesyłek

Za pośrednictwem strony KuJerzy można również śledzić aktualne położenie wysłanej przesyłki. W tym celu wystarczy podać numer zamówienia lub numer przesyłki. Pamiętaj, że system aktualizuje się co kilka godzin.

Reklamacje

Firma KurJerzy rozpatruje wszelkie reklamacje ze strony klientów. Uszkodzenie przesyłki zgłoś w terminie pięciu dni od daty jej odbioru. Natomiast opóźnienie w dostawie przesyłki zgłoś po 14 dniach od chwili nadania paczki, jeżeli nadal nie dotarła ona do adresata. Skorzystaj z gotowego formularza reklamacji, który należy wysłać na adres firmy.

Pomoc

Jeżeli potrzebujesz pomocy w związku ze zmianą dotyczącą bezpośrednio nadanej przesyłki, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej firmy. Wybierz jak najbardziej precyzyjnie temat pomocy, ponieważ to znacznie ułatwi jej sprawne rozwiązanie. Obsługa Klienta działa pod numerem 58 600 81 70 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00 oraz pod adresem e-mail serwis@kurjerzy.pl. Tam można zgłaszać wszelkie uwagi związane z współpracą z firmą.