Rabaty w Laboo Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Laboo

Laboo

Gazetka Promocyjna Drogerie Laboo

Wartość zniżki:
Gazetka Promocyjna

Ważne na:
✔️ Gazetka Promocyjna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Sephora
Kody rabatowe w Sephora
10% na Twoje zakupy
Kody rabatowe w Perfumesco
Kody rabatowe w Perfumesco
11zł rabatu

Informacje o Laboo

Laboo
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Laboo

Drogeria Laboo to bogata oferta kosmetyków na każdą kieszeń. Sprawdź ich sklep już dziś i ciesz się ze sprawnych i tanich zakupów.

Rabaty w Laboo 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Laboo Sp. z o.o. Spółka komandytowo-akcyjna
ul. Dąbrowskiego 8/20
42-200 Częstochowa

O sieci drogerii Laboo

Macie do czynienia z ogólnopolską siecią sklepów drogeryjnych. Większość z nas zapewne kojarzy ten charakterystyczny pomarańczowy szyld. Drogeria za swoją misją uważa zapewnienie klientom przyjemności zakupów. Oto podział sklepów należących do tej sieci: Drogerie Laboo (sztandardowy model), Drogerie Laboo Partner, Drogerie Laboo Strefa. Wybór formatu sklepu wiąże się z asortymentem jaki tam znajdziesz.

Jakie znajdziemy promocje?

Jeżeli chodzi o promocje Drogerie Laboo mogą zaoferować nam promocje kuponowe. Uściślając pewna grupa produktów jest do kupienia za niższą cenę pod warunkiem, że mamy bon. Warto też dodać, że ta możliwość nie obowiązuje w wszystkich sklepach należących do Drogerii Laboo. Jak zatem sprawdzić czy w danym miejscu, mamy możliwość skorzystania z niej? To bardzo proste! Na stronie internetowej drogerii podane zostały adresy sklepów biorących udział w promocji.

Przygotowane przez Drogeria Laboo promocje

Wielokrotnie na stronie sklepu można znaleźć przygotowane przez Drogeria Laboo promocje.  Dokładnie chodzi o promocje kuponowe. Bon uprawnia nas do niższych cen za część produktów.  Nie wszystkie sklepy z tej sieci objęte są tą promocją. Listę tych, które biorą udział, mamy na stronie internetowej sklepów tej sieci. Tego typu akcje promocyjne są ważne przez miesiąc lub do wyczerpania zapasów. Każdy kolejny miesiąc przynosi nowe okazje na niższe ceny. Sprawdzaj na bieżąco jakie można znaleźć na stronie Drogeria Laboo promocje każdego dnia!

Jakie są koszty dostawy?

W tym przypadku nie ma mowy o dostawie, ponieważ nie mamy do czynienia ze sprzedażą internetową. Zwróćmy jednak uwagę, że mówimy o sieci  sklepów. Drogerie Laboo rozmieszczone są po całej Polsce także bez względu na to, gdzie mieszkasz, odwiedzenie sklepu należącego do tej drogerii nie powinno być żadnym problemem. Jeżeli nie wiesz, gdzie znajdziesz sklepy należące do tej drogerii, odwiedź stronę internetową poświęconą sieci tych sklepów. Masz tam bardzo prostą w obsłudze wyszukiwarkę.

Zwrot

Co do procedury związanej ze zwrotem, należy przyjść do sklepu, w którym został zakupiony towar i wypytać o wszystkie szczegóły właściciela czy też osobę, która odpowiada za sprzedaż. Nie ma innego rozwiązania, ponieważ na stronie internetowej Drogerii Laboo nie ma żadnych informacji związanych ze zwrotem towaru (w sumie nie powinno to dziwić, ponieważ jak zapewne wiecie sprzedaż internetowa nie jest prowadzona).

Kontakt

Na stronie internetowej sieci nie mogło zabraknąć danych kontaktowych.  Jest adres spółki. Pod nim mamy dane kontaktowe do dwóch osób. Są to osoby, z którymi należy się kontaktować , jeżeli chcemy nawiązać współpracę z Siecią Laboo nowe drogerie. Jedna z nich odpowiada za północną Polskę, a druga za południową. Jeszcze niżej mamy adresy e-mailowe do ludzi, którzy zajmują się współpracą handlową oraz telefon do osoby odpowiedzialnej za sprawy marketingowe. Pod tymi wszystkimi danymi pojawia się możliwość wysłania e-maila.