Rabaty w Lavard Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Lavard

Ważne do: 31.12.2020
Lavard

20% kod rabatowy za zapis do newslettera

Wartość zniżki:
20%
Ważne do:
31.12.2020

Ważne na:
✔️ przy zapisie do newslettera sklepu, na pierwsze zakupy. Nie obejmuje produktów przecenionych. ✔️ Wszyscy klienci
Lavard

Do 70% rabatu w outlecie

Wartość zniżki:
70%

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci
Lavard

Oferta eleganckiej odzieży w super cenach

Wartość zniżki:
Oferta eleganckiej odzieży w super cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Karko
Kody rabatowe w Karko 30% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE 15% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Zapato
Kody rabatowe w Zapato 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Kontri
Kody rabatowe w Kontri 20 zł kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Brooklyn Butik
Kody rabatowe w Brooklyn Butik 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w The Rookie
Kody rabatowe w The Rookie 10% rabatu przy zapisie do newslettera

Informacje o Lavard

Lavard
3.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Lavard

Elegancja i nowoczesność to kilka wyróżniające firmę Lavard. Klienci mogą liczyć również na liczne promocje, dzięki którym wyjątkowy garnitur czy koszulę mogą nabyć w niskiej cenie.

Rabaty w Lavard 3
Największy rabat w Lavard 70%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 16.09.2020
Adres LAVARD sp. z o.o.
Ul.Mazowiecka 68A/25
30-019 Kraków

Jak wiadomo każdy mężczyzny pragnie prezentować się w oczach kobiety elegancko oraz nowocześnie. Z tego też względu obecnie tak wielu z nich podąża za panującą na ryku modą. I taką też myślą twórcy firmy Lavard wprowadzają swoje nowe kolekcje – z myślą o mężczyznach. Jest to przede wszystkim marka, która swoje oferty kieruje ku niezależnych klientach ceniących sobie zarówno elegancki wygląd jak  wygodę. Z tego względu asortyment sklepu obejmuje szerokie zaplecze męskiej wysokogatunkowej odzieży na każdą okazję. Początkowo firma produkowała wysokiej klasy okrycia wierzchnie, a dynamiczny jej rozwój doprowadził do poszerzenia oferty handlowej.

Promocje

Stale powiększające się asortyment pociąga za sobą stale pojawiające się Lavard promocje. To właśnie dzięki nim klient ma szansę za stosunkowo niską cenę nabyć eleganckie spodnie, które w połączeniu z marynarką wprowadzą ukochaną w zdumienie podczas romantycznego spotkania. Lavard promocje idealna alternatywa zakupów każdego mężczyzny, który bez wychodzenia z domu może zrobić atrakcyjne zakupy. A wykonana z najwyższej jakości koszula w połączeniu z krawatem idealnie wkomponuje się do pracy w banku czy w biurze. Dodatkowo Lavard promocje proponuje klientom niezliczoną liczbę wyprzedaży, które sięgają nawet 40%.

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta firmy Levard to idealne rozwiązanie mające na celu szeroki zakres rabatów. Warunkiem przystąpienia do programu oraz jej otrzymania jest dokonanie jednorazowego zakupu w salonie sklepu za kwotę minimum 1000 złotych. Karta stałego klienta upoważnia go do otrzymania 10 % rabatu na zakup towarów oraz uzyskania innych, korzyści. Za każdą wydaną złotówkę otrzyma również 1 punkt, który będzie zgromadzony na karcie. A stały klient? Upoważniony jest między innymi do otrzymania kuponu rabatowego do 20% rabatu ma jednorazowy zakup w salonie Lavard.

Newsletter

Z pewnością znany każdemu jako szereg korzyści. W sklepie Lavard klient może liczyć na wiadomości o aktualnych promocjach sklepu, a także rabatach mu przysługujących. Wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać zakładkę Newsletter. Zapisanie się nie jest trudne. Jedynym wymaganiem stawianym klientowi jest podanie adresu email.

Asortyment

Oferta sklepu Lavard to oferta skierowana do mężczyzn, których wizytówką jest elegancja oraz oryginalność. Takie cechy charakteryzują również produkty, które dodatkowo wykonane są z wysokiej jakości materiałów - nie może zabraknąć szczypty atrakcyjności. Dodatkowo w asortymencie sklepu Lavard znajdują się różnego rodzaju garnitury, płaszcze, kurtk, spodnie, marynarki, koszule oraz krawaty. Marka Lavard to jednak z nielicznych w pełni komplementarnych marek męskich.  Stale poszerzane zaplecze wyróżnia się nowoczesnością, które idealnie wkomponuje się w każdą okazję – wesele, spotkanie rodzinne czy romantyczny wieczór z ukochaną. Dodatkowo kazdy produkt tworzony jest z myślą obowiązujących trendów mody.

Reklamacje

Podstawą złożenia reklamacji jest dowód zakupu. Wówczas reklamowany towar musi być czysty z zachowaniem zasad higieny. W ciągu 14 dni kalendarzowych klient informowany jest o sposobie rozpatrzenia reklamacji. Klient jest również zobowiązany do odebrania reklamowanego ubrania w terminie do 30 dni od daty rozpatrzenia reklamacji. Towar posiadający wady nie podlega reklamacji.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować od poniedziałku do piątku pod numerem +48 18 26 137 23 lub +48 18 26 137 30. Możliwe jest również uzyskanie odpowiedz drogą elektroniczną – handel@lavard.pl