Rabaty w LEGO Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w LEGO

LEGO

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
200,00 zł

Ważne na:
✔️ wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
Ubrania, obuwie, akcesoria marek premium w korzystnych cenach!
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze

Informacje o LEGO

LEGO
4.4 z 5 gwiazdek 7 Oceny dla LEGO

Wszystkie najnowsze LEGO promocje. W jednym miejscu znajdziesz aktualne kody rabatowe, informacje o wyprzedażach. LEGO to radość nie tylko dla dzieci, ale także i dorosłych!

Rabaty w LEGO 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres LEGO SYSTEM A/S

DK-7190 Billund

Wyprzedaże i program lojalnościowy

Grupa LEGO jest jednym z czołowych światowych producentów zabawek. Firma skupia się na rozwoju dzieci, a przyświeca jej przesłanie „Only the best is good enough”. Jej celem jest inspirowanie przyszłych budowniczych do rozwijania swoich umiejętności przez twórczą zabawę i naukę. Grupa LEGO jest prywatną spółką rodzinną z siedzibą w duńskiej miejscowości Billund. Firma została założona w 1932 roku przez Ole Kirka Kristiansena. Klocki LEGO zyskały tytuł „zabawki stulecia” i mimo że przez lata ewoluowały, jednak ich podstawa się nie zmieniła.

W sklepie LEGO promocja dotyczy przede wszystkim wyprzedaży popularnych klocków, breloczków czy minifigurek. Z reguły produkty przecenione są o kilkanaście procent. LEGO wprowadziło także program lojalnościowy LEGO VIP. Nieodłącznym elementem uczestnictwa w nim jest Karta Vip, dzięki której można zbierać punkty. Za każde 4 złote wydane na zakupy, uczestnik programu otrzymuje 1 punkt. Za 100 punktów dostaje się rabat w wysokości 20 zł. Na stronie sklepu jest możliwość zapisania się do Newslettera. Dzięki temu, klient ma możliwość śledzić nowe oferty firmy przeglądając swojego e-maila. Jednak to nie wszystko, bowiem w sklepie internetowym LEGO promocja może dotyczyć produktów nieprzecenionych. Wystarczy zapisać się do programu lojalnościowego lub Newslettera a uzyska się specjalny kod.

Trzy kroki do zostania VIPem

Nie trzeba być stałym klientem, aby móc skorzystać z programu lojalnościowego. Wystarczy zadzwonić pod numer 00 800 5346 1111. Automatycznie zostaje się członkiem VIP. Niestety, wymagana jest znajomość języka angielskiego, gdyż LEGO nie ma polskiej infolinii. Drugim krokiem jest utworzenie identyfikatora LEGO na stronie VIP.LEGO.com/Register, a następnie zarejestrowanie swojej karty. Program VIP upoważnia do dostania kodu promocyjnego. Kod można wykorzystać z poziomu koszyka. Wystarczy go wpisać w specjalną rubrykę po prawej stronie ekranu pod napisem „Kod promocyjny”.

LEGO, czyli nie tylko klocki

LEGO słynie z klocków, jednak w swojej ofercie ma o wiele bardziej różnorodny asortyment. Są oferty specjalne, gdzie można zakupić unikalne makiety autentycznych i filmowych budowli jak Big Ben czy zamek Disneya. Makiety są jednak dosyć drogie jak na polskie warunki. Na stronie sklepu internetowego produkty są podzielone na kategorie. Można także szukać prezentu dla dziecka po sprecyzowaniu grupy wiekowej. Z pewnością dobrym rozwiązaniem jest fakt, że większość produktów ma wystawione opinie w języku polskim. W sklepie internetowym LEGO promocja produktowa jest dobrze widoczna na górnym pasku menu.

Dostawa do Polski

LEGO oferuje kilka możliwości wysyłki paczki. Czas dostawy dla przesyłki standardowej wynosi dziewięć dni, natomiast przesyłki ekspresowej trzy dni. Koszt dostawy pokazuje tabelka poniżej.

Wartość zamówienia  Standardowe Ekspresowe
Do kwoty 77,00 PLN 32,00 PLN 69,00 PLN
77,01–199,99 PLN 46,00 PLN 100,00 PLN
Więcej niż 200,00 PLN BEZPŁATNE 123,00 PLN

Zwroty w ciągu 14 dni

Klient ma prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni. W tym celu należy wypełnić formularz dostępny na stronie: Shop.LEGO.com/pl-PL/Zasady-zwrotu, lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. LEGO zwróci wszystkie otrzymane płatności, z wyjątkiem kosztu dostawy innego, niż najtańszy, proponowany przez firmę.

Biuro Obsługi Klienta

BOK LEGO nie ma wersji polskojęzycznej. Numer telefonu, na który należy dzwonić to: 00 800 5346 1111. Można również skontaktować się za pomocą formularza na stronie internetowej.