Rabaty w Lendon Marzec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Lendon

Informacje o Lendon

Lendon
5 z 5 gwiazdek 7 Oceny dla Lendon

Najbardziej aktualne promocje Lendon znajdziesz tylko tutaj. Kupony rabatowe Lendon umożliwią Ci zdobycie środków pieniężnych w mgnieniu oka i na atrakcyjnych warunkach. Lendonl to bezpieczne, wygodne i szybkie pożyczki, bez zbędnego stania w kolejkach i bez tracenia cennego czasu. Wypełnij ankietę dostępną na Lendon i już po chwili otrzymasz pieniądze na swój osobisty rachunek bankowy!

Rabaty w Lendon 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 03.03.2021
Adres Lendon.pl Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 2/8
01-211 Warszawa

Lendon to firma pożyczkowa, udzielająca szybkich kredytów gotówkowych online. Historia firmy Lendon jest krótka, jednak korzystne warunki jakie proponuje sprawiają, że wciąż przybywa zadowolonych klientów. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale swym zasięgiem obejmuje ona całą Polskę. Atutami Lendon.pl są proste i przejrzyste zasady udzielania pożyczek, które dostępne są w każdej chwili. To także wygoda, gdyż wniosek o pożyczkę możesz złożyć o każdej porze i w każdym miejscu, wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu. Lendon oferuje również liczne promocje i kupony rabatowe, dzięki którym pożyczkę otrzymasz nie tylko w błyskawicznym tempie ale również na bardzo korzystnych warunkach.

Kupony rabatowe Lendon, promocje i okazyjne zakupy

Lendon to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy natychmiast potrzebują niewielkiej kwoty pożyczki. To nowoczesny partner, który w polityce sprzedaży kredytów duży nacisk kładzie na szybkość i prostotę. Dzięki coraz większej liczbie udzielonych pożyczek wiarygodność Lendon wciąż wzrasta, a to przekłada się na możliwość coraz szerszego promowania firmy. Lendon oferuje również atrakcyjne promocje. Warto więc śledzić na bieżąco kupony rabatowe Lendon dostępne na naszym portalu, by cieszyć się ofertą dopasowaną do swoich możliwości. Lendon prowadzi również ciekawe konkursy, w których wygrać możesz np. spłatę pierwszej pożyczki. Odwiedź stronę internetową firmy już dziś i przekonaj się, jak w szybki i bezpieczny sposób otrzymać gotówkę. Lendon to gwarancja bezpieczeństwa - tu otrzymasz pożyczkę bez ukrytych kosztów i skomplikowanych wniosków. Zaufaj sprawdzonej firmie i oszczędzaj z kuponami rabatowymi!

Oferta Lendon

Lendon oferuje pożyczki w kwocie od 100 do 500 złotych, a maksymalny okres kredytowania wynosi 30 dni. Pożyczkobiorca sam wybiera odpowiedni dla siebie wariant, dzięki czemu nie musi się obawiać problemów ze spłatą pożyczki. Jeśli jednak spłata w ustalonym terminie jest utrudniona, można skorzystać z przedłużenia pożyczki na okres 5, 10 lub 15 dni. Stali klienci mogą wnioskować o kwotę pożyczki w wysokości 2000 złotych. Lendon oferuje:

 • Pożyczkę gotówką
 • Pożyczkę krótkoterminowa
 • Overdraft czyli szybka pożyczka
 • Chwilówki
 • SMS pożyczki
 • Pożyczki przez Internet
 • Pożyczkę bez zastawu

Jak otrzymać pożyczkę w Lendon?

Aby otrzymać pożyczkę w Lendon wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 1. Zarejestruj się na stronie internetowej Lendon.pl
 2. Potwierdź rejestrację
 3. Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy
 4. Złóż wniosek o pożyczkę
 5. Otrzymaj pieniądze

Jak zrealizuję kupon rabatowy Lendon

Aby zrealizować kupon rabatowy Lednon, dostępny na Kupony.pl, należy znaleźć interesującą Cię ofertę, a następnie kliknąć „Sprawdź promocję”. W ten sposób zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Lendon, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące promocji. W razie jakichkolwiek wątpliwości Obsługa Klienta udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Zamawianie i płacenie w Lendon

Po wypełnieniu wniosku o udzieleniu pożyczki zostaje on zweryfikowany. Po jego akceptacji pieniądze zostaną przelane na konto podane w procesie rejestracji, z którego przelana została opłata rejestracyjna w wysokości 0,01 zł. Wszelkie koszty związane z uzyskaniem pożyczki opłacane są po upływie okresu kredytowania. Nie zapomnij o wykorzystaniu kuponów rabatowych dostępnych na Kupony.pl. To dzięki nim pożyczka w Lendon będzie jeszcze prostsza niż myślisz!

Rezygnacja z zamówienia w Lendon

W Lendon istnieje możliwość odstąpienia od umowy. Możesz to zrobić w ciągu 14 dni, odsyłając na adres firmy odstąpienie od umowy pożyczki.

Obsługa Klienta w Lendon

Jeśli masz pytania, możesz zadać je korzystając ze specjalnego formularza kontaktowego. Możesz także wysłać maila lub zadzwonić. Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.