Rabaty w Lerni Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Lerni

Lerni

1 € za 7 dni testów

Wartość zniżki:
1 € za 7 dni testów

Ważne na:
✔️ na 7 dni testów ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Kaja Sport
Kody rabatowe w Kaja Sport 8% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Runners Club
Kody rabatowe w Runners Club 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w The Rookie
Kody rabatowe w The Rookie 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w MMSport
Kody rabatowe w MMSport 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Reebok
Kody rabatowe w Reebok 20% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Media Expert
Kody rabatowe w Media Expert Do 15% rabatu na AGD

Informacje o Lerni

Lerni
5 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Lerni

Promocje Lerni pozwolą Ci szybko i efektywnie nauczyć się języka obcego! Całodobowa platforma  do nauki i ogromna baza słownictwa ze wszystkich dziedzin i na wszystkich poziomach zaawansowania. Zobacz, jak niski może być Twój abonament na naukę online z Lerni.

Rabaty w Lerni 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 21.09.2020
Adres Lerni sp. z o. o.
ul. Żeromskiego 62/2
50-312 Wrocław

Promocje i kody rabatowe Lerni

Lerni to autorski, elektroniczny kurs języka obcego (możesz wybrać z pięciu dostępnych języków) dla początkujących i zaawansowanych. Aplikacja Lerni powstała, by zrewolucjonizować naukę języków i maksymalnie zwiększyć efektywność kursu. Lerni angażuje uczącego się, oddziałując na niego na wiele sposobów, za pomocą obrazów, filmów i dźwięków, oraz gier edukacyjnych, które uzupełniają słownictwo i tabele gramatyczne. Program nauki przygotowany jest przez metodyka, nauczycielkę i autorkę pierwszych multimedialnych podręczników do nauki języka obcego. Program dostępny jest w wersji na komputer i na urządzenia mobilne.

Portal Kupony.pl sprawdza dla Ciebie wszystkie aktualne promocje i zniżki na kursy językowe Lerni. Zarejestruj się na Lerni.pl i przetestuj aplikację do efektywnej nauki języka za 1 zł. Opłata za pierwszy tydzień korzystania z platformy to teraz tylko symboliczna złotówka. Później jest to stała miesięczna opłata 19 zł. za dostęp do pełnego pakietu nauki. W każdej chwili możesz zrezygnować ze swojego abonamentu, ponieważ nie jesteś związany umową na żaden okres. Do tego Lerni gwarantuje, że kwota płatnej subskrypcji nie zmieni się w trakcie korzystania z serwisu. Jeśli zdecydujesz się zapłacić za subskrypcję od razu, za pół roku z góry, będzie Ci przysługiwać promocyjna cena 114 zł za sześć miesięcy. Dzięki Kupony.pl możesz również wykorzystać kody rabatowe Lerni i uczyć się jeszcze taniej. Sprawdź, jak to zrobić!

Jak aktywować kod rabatowy Lerni?

Jeśli znalazłeś na Kupony.pl kupon promocyjny ze zniżką na naukę języka, możesz łatwo z niego skorzystać. Wystarczy, że skopiujesz kod i wkleisz go na stronie Lerni w odpowiednie pole. Wybierz zakładkę „Aktywacja”, uzupełnij dane, a następnie wklej kod promocyjny i kliknij „Aktywuj kupon”. Nic prostszego, prawda?

Oferta Lerni

Wykupienie subskrypcji w serwisie gwarantuje Ci pełny dostęp do multimedialnego kursu językowego Lerni. Język i rodzaj kursu wybierasz, rejestrując się bezpłatnie na stronie platformy. Dodatkowo wykupienie subskrypcji daje również całkowity dostęp do aplikacji mobilnej w systemie Android, tak byś mógł uczyć się online również bez dostępu do komputera. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, potwierdzający Twoje umiejętności.

Jak wykupić subskrypcję?

Możesz zakupić dostęp do kursu języka online, wnosząc okresową opłatę subskrypcyjną bądź dokonując przedpłaty na określony czas. Opłaty dokonasz w prosty i szybki sposób przy użyciu swojej karty płatniczej.

Możliwość zwrotu

Aby przetestować Lerni możesz skorzystać z tygodniowego okresu próbnego, za który zapłacisz jedynie złotówkę. Jeśli natomiast, już po okresie próbnym stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich wymagań, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Po anulowaniu subskrypcji otrzymasz zwrot wszystkich płatności wykonanych przez ostatnie 14 dni.

Obsługa klienta

Z zespołem Lerni możesz się skontaktować, wysyłając e-mail na adres info@lerni.us