Rabaty w Lewiatan Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Lewiatan

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w KFC
Kody rabatowe w KFC Kupony rabatowe do KFC
Kody rabatowe w E-Torty
Kody rabatowe w E-Torty 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay 20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Biogo
Kody rabatowe w Biogo 10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Diabetyk24
Kody rabatowe w Diabetyk24 5% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro Back to school - obuwie w super cenach
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso Rabat 15% na SodaStream

Informacje o Lewiatan

Lewiatan
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Lewiatan

Lewiatan to wyjątkowa oferta obejmująca produkty w najbardziej możliwie niskich cenach. Obecnie w ofercie posiada ponad 300 produktów opatrzonych logo "Lewiatan". 

Rabaty w Lewiatan 0
Ostatnia aktualizacja 16.09.2020
Adres Lewiatan Holding S.A.
ul. Kilińskiego 10
87-800 Włocławek

Promocje Lewiatan na wiele produktów

Polska Sieć Handlowa Lewiatan  powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców, prowadzących działalność handlową. Za główny cel postawiła sobie budowę zintegrowanej detalicznej sieci sklepów spożywczych, która stanie się największą siecią handlową działającą w systemie franczyzowym i która będzie w stanie bronić jej uczestników konkurencją ze strony zewnętrznych sieci handlowych. Cel ten jest sukcesywnie realizowany. Dzięki zaangażowaniu polskich przedsiębiorców Polska Sieć Handlowa Lewiatan konsoliduje obecnie ponad 2.850 rzetelnych i solidnych placówek handlowych oraz może liczyć na dalszy, intensywny rozwój.

Teraz kiedy większość rozkoszuje się tą wyczekiwaną porą roku, do pełni szczęścia wystarczy zaopatrzyć się w potrzebne produkty, dzięki którym będzie można celebrować spotkania z przyjaciółmi i ładować akumulatory na kolejne miesiące. W tym celu, Lewiatan promocje zaplanował wyjątkową ofertę obejmującą produkty w najbardziej możliwie niskich cenach.  Słodycze, lody czy produkty zbożowe to idealny propozycje poprawy samopoczucia każdego dnia. To co je wyróżnia to przede wszystkim najwyższa jakość i wyjątkowe smaki idealnie wpisujące się w polskie gusta. Lewiatan promocje to synonim niskiej ceny która klienci mogą codziennie spotkać w sklepach.

Newsletter

W trosce o dobro klienta Lewiatan stale przygotowuje dla niego odpowiednie promocje. Zapisując się do newslettera klient na bieżąco może dowiedzieć się o aktualnie wprowadzonych rabatach na różnego rodzaju produkty. To nie tylko wygoda, ale nade wszystko oszczędność czasu. Dodatkowo klient może liczyć na wiadomości dotyczące najnowszych produktów zamieszczonych na półkach sklepu.

Asortyment sklepu Lewiatan

Wprowadzając produkty pod marką Lewiatan, firma postawiła sobie za cel, aby Klienci mogli nabywać towary dobrej jakości w możliwie najniższych cenach. Po kilkuletniej obecności tych produktów na rynku Lewiatan może śmiało stwierdzić, iż zamierzenie to realizuje z pełnym sukcesem. Obecnie w ofercie posiada ponad 300 produktów opatrzonych logo "Lewiatan" oraz znakiem "Dobry produkt, dobra cena". Polska Sieć Handlowa Lewiatan zrzesza placówki handlowe na zasadzie franczyzy, której istota polega na zaoferowaniu kompleksowego modelu działalności sklepu według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. Franczyzobiorca prowadzi działalność zgodnie z założeniami Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, a w zamian zyskuje bezpośrednie i pośrednie korzyści, jak na przykład możliwość posługiwania się znakami towarowymi, dostęp do wiedzy i pomocy technicznej, realizację wspólnej polityki handlowej.

Kontakt

Aby odwiedzić buro Lewiatan warto sprawdzić na stronie internetowej adresy lokalnych biur. W celu skontaktowania się z firmą klient może wypełnić formularz kontaktowy, Wiadomości przesłane za jego pomocą, w zależności od wybranego tematu zostaną skierowana automatycznie do odpowiednich działów firmy.