Rabaty w LiderWalut.pl Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w LiderWalut.pl

LiderWalut.pl

Szybka i tania wymiana walut

Wartość zniżki:
Szybka i tania wymiana walut

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
LiderWalut.pl

Aktualne kursy wymiany walut

Wartość zniżki:
Aktualne kursy wymiany walut

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o LiderWalut.pl

LiderWalut.pl
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla LiderWalut.pl

Kody rabatowe LiderWalut.pl do największego kantora walut online, w którym możesz negocjować kurs wymiany! Sprawdź jakie promocje czekają na Ciebie!

Rabaty w LiderWalut.pl 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres CashHome Sp. z o.o.
Al. Grunwaldzka 87-91/8
80-244 Gdańsk

Promocje LiderWalut.pl

Firma Cashhome Sp. z o.o. od ponad dwudziestu pięciu lat z sukcesami działa na rynku wymiany walut i doskonale rozumie potrzeby klientów. Właśnie dlatego powstał LiderWalut.pl – kantor online oferujący konkurencyjne kursy.

Korzystając z LiderWalut.pl możesz wymienić pieniądze po bardzo korzystnym kursie, co samo w sobie jest największą promocją. Możesz również zostać członkiem Programu Promocyjnego „Opinia” i otrzymywać dzięki temu środki, które w przyszłości będziesz mógł wymienić. Warunkiem przystąpienia do Programu jest wystawianie ocen po każdej transakcji zawartej przez LiderWalut.pl na portalu Opineo. Dodatkowo na naszej stronie oferujemy Ci kody rabatowe Liderwalut.pl, dzięki którym możesz odkrywać jeszcze więcej możliwości wirtualnego kantoru. Wymienianie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak proste. Zapomnij o kolejkach i poszukiwaniach kantoru z jak najbardziej korzystnym kursem. Dzięki LiderWalut.pl masz wszystko pod ręką, a od wymiany dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć.

Jak wykorzystać kody rabatowe LiderWalut.pl

Oferowane przez nas kody rabatowe LiderWalut.pl wykorzystasz z łatwością. Po prostu wpisz treść kodu, który wybierzesz w miejsce do tego przeznaczone, upewnij się, że jest wpisany poprawnie i kliknij „Zatwierdź”. Możesz już cieszyć się z wykorzystanego rabatu i oszczędzać jeszcze więcej. Wysoka prowizja za wymianę to już naprawdę przeszłość.

Co oferuje LiderWalut.pl

W kantorze internetowym LiderWalut.pl w prosty sposób wymienisz niemal wszystkie waluty. Możesz również przelać wymienione środki na rachunek innej osoby. Co ciekawe, za transakcję możesz zapłacić także w Bitcoinach. Wystarczy, że po kupnie waluty, jako sposób płatności wybierzesz opcję „Zapłać w BTC”.

Czas i koszt dostawy

Wszystkie środki, które decydujesz się wymienić za pośrednictwem LiderWalut.pl są księgowane od 9:00 do 16:30. Termin zależy przede wszystkim od banku, z którego wysyłasz pieniądze. Jeżeli LiderWalut.pl ma w Twoim banku rachunek w walucie, jaką wysyłasz, wpłata zostanie zaksięgowana online podczas najbliższej sesji. Jeśli natomiast LiderWalut.pl nie posiada rachunku w walucie, którą wysyłasz, przelew zostanie przekierowany do banku, w którym LiderWalut.pl posiada rachunek w danej walucie (zostanie wykonany tzw. przelew zwrotny).

W przypadku złotówek transakcja odbędzie się za pośrednictwem przelewów Elixir (czas to maksymalnie 1 dzień roboczy). Inne waluty zostaną zaksięgowane w terminie do trzech dni roboczych (wyjątek stanowi wymiana rubla – tutaj termin może się przedłużyć). Ze szczegółami płatności z poszczególnych banków możesz zapoznać się na stronie kantoru. Na tej samej stronie znajdziesz również kalkulator kosztów przelewów zwrotnych. Aby dowiedzieć się, ile za niego zapłacisz, wystarczy wybrać z listy walutę oraz nazwę banku, do którego zostanie wykonany. Jeśli na liście nie ma banku, w którym posiadasz rachunek, wybierz opcję „Pozostałe banki krajowe” lub „Banki zagraniczne”. Warto podkreślić, że wszystkie przelewy zwrotne w złotówkach, bez względu na to, do którego banku zostaną skierowane są darmowe. W LiderWalut.pl nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.

Zwroty i reklamacje

W kwestii zwrotów i reklamacji skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta LiderWalut.pl. Kompetentni pracownicy działu obsługi szczegółowo odpowiedzą na Twoje pytania i postarają się rozwiać wątpliwości.

Obsługa Klienta

Z doradcami LiderWalut.pl możesz skontaktować się na różne sposoby. Mailowo (pod adresem: kontakt@liderwalut.pl), korzystając z działającej od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 infolinii (numery: 58 506 58 56, 58 5000 108) albo za pośrednictwem komunikatora Skype (marzena.liderwalut.pl, ola.liderwalut.pl).