Rabaty w Lions Bank Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Lions Bank

Lions Bank

Atrakcyjne oferty na lokaty

Wartość zniżki:
Atrakcyjne oferty na lokaty

Ważne na:
✔️ szczegóły bezpośrednio na stronie ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Szybka gotówka
Kody rabatowe w Szybka gotówka 30% kod rabatowy na prowizję od pożyczki
Kody rabatowe w Zalando Lounge
Kody rabatowe w Zalando Lounge Do 75% rabatu na odzież damską
Kody rabatowe w Lendon
Kody rabatowe w Lendon Weź pożyczkę i zgarnij 50 zł na zakupy w Biedronce
Kody rabatowe w CUK
Kody rabatowe w CUK 50% zniżki na ochronę dzieci i młodzieży
Kody rabatowe w NetCredit
Kody rabatowe w NetCredit Weź darmową pożyczkę i wygraj laptopa lub tablet
Kody rabatowe w Inteligo
Kody rabatowe w Inteligo Bon turystyczny: 500 zł dla dzieci do 18. roku ży

Informacje o Lions Bank

Lions Bank
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Lions Bank

Lion's Bank oferuje zarówno rozwiązania w kategorii bankowości prywatnej, jak również służy pomocą w zakresie bankowości biznesu. Dzięki Lion's Bank kody rabatowe, możesz zaoszczędzić prawdziwe pieniądze korzystając z najlepszych narzędzi bankowych.

Rabaty w Lions Bank 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.09.2020
Adres Idea Bank S.A. oddział Lion's Bank
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

O Lion's Bank

Lion's Bank jest oddziałem Idea Bank S.A., czyli stanowi całkiem nową odsłonę prywatnego bankierstwa, ale jednocześnie osadzony jest już na rynku polskim. Celem przyświecającym zarządowi banku, jest pomnażanie kapitału swoich klientów, poprzez dobór najlepszych sposobów zarządzania ich majątkiem. Założenia banku nastawione są w największej mierze na pomnażaniu zysków, a nie na oszczędzaniu. Ważnym elementem działalności banku jest inwestowanie na rynku nieruchomości. Oferta Lion's Bank skierowana jest w stronę zamożnych i przedsiębiorczych osób, przekonanych o swoim rynkowym sukcesie i pełnych determinacji na drodze do jego osiągnięcia.

Atrakcyjne oferty nowoczesnej bankowości

Lion's Bank kieruje w stronę swoich klientów szereg atrakcyjnych ofert promocyjnych, pozwalających w jeszcze szerszym zakresie wykorzystać możliwości oferowane przez bank. Promocje dotyczą wielu ofert proponowanych przez bank, na przykład lokaty o oprocentowaniu aż 3,25% w skali roku, bez konieczności kupowania dodatkowych produktów i otwierania konta w Banku Lion's. Przekonaj się, co dają ci Lion's Bank kody rabatowe i jak wiele możesz dzięki nim zyskać.

Skorzystaj z Lion's Bank kody rabatowe

Wejdź na stronę Kupony.pl i dzięki przyjaznej wyszukiwarce znajdź ofertę dedykowaną Lion's Bank. W większości przypadków nie musisz nawet kopiować kodów rabatowych, a jedynie masz możliwość sprawdzenia najnowszych promocji. Po kliknięciu w link zostaniesz od razu przeniesiony na dedykowaną stronę banku, by móc jeszcze bardziej szczegółowo zapoznać się z atrakcyjną ofertą.

Jakie produkty bankowe oferuje Lion's Bank?

Lion's Bank jest otwarty zarówno na współpracę z klientem indywidualnym, co klientem biznesowym. Oferuje doradztwo finansowe na najwyższym poziomie, dzięki któremu będziesz mógł wreszcie zacząć pomnażać własny majątek. W ofercie są również depozyty, lokaty strukturyzowane oraz karty kredytowe. Lion's Bank to również bankowość korporacyjna, związana z finansowaniem inwestycyjnym, leasingiem i factoringiem, a także obsługą księgową i podatkową dla firm. To wszystko po to, by twój biznes rozwijał się na najwyższym poziomie. Dzięki pomocy doradców, prowadzenie działalności będzie dużo prostsze i bardziej zyskowne. Pracownicy Lion's Bank z przyjemnością wspomogą swoją wiedzą i doświadczeniem twoją firmę i to na każdym etapie jej rozwoju. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na zwiększaniu jej kapitału.

Jak skorzystać z oferty Lion's Bank?

Lion's Bank umożliwia różnorodne ścieżki kontaktu i skorzystania ze swoich ofert. Posiada kilka oddziałów stacjonarnych, zlokalizowanych w największych miastach Polski, takich jak Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław. Oprócz tego można zadzwonić na ogólnopolski numer telefonu albo wypełnić formularz kontaktowy. Dzięki temu możesz porozmawiać z doradcą na najbardziej interesujące cię tematy związane z bankowością i twoimi finansami.

Pewne finanse z Lion's Bank

Lion's Bank prowadzi oficjalną działalność bankową, która wpisana jest do odpowiednich rejestrów. Zaprasza nie tylko do skorzystania z tradycyjnej formy bankowości stacjonarnej, ale także do wykorzystania korzyści płynących z bankowości internetowej, i to zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów.

Kontakt z Lion's Bank

Kontakt z bankiem możliwy jest na kilka sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z wygodnego formularza kontaktowego. Można także zadzwonić na numer 800 100 700, czyli do Contact Center, którego kompetentni pracownicy odpowiedzą na większość twoich pytań i zaproponują skuteczne rozwiązania. Kolejną możliwością jest skorzystanie z kilku oddziałów stacjonarnych w całej Polsce.