Rabaty w Lotos Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Lotos

Lotos

Najlepsze promocje dla kierowców!

Wartość zniżki:
Najlepsze promocje dla kierowców!

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci
Lotos

Karta LOTOS Biznes ponownie z nagrodą

Wartość zniżki:
Karta LOTOS Biznes

Ważne na:
✔️ Karta LOTOS Biznes ponownie z nagrodą! ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Lotos

Lotos
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Lotos

Tutaj znajdziesz najnowsze promocje do wykorzystania na stacji Lotos. Nie czekaj i zdobywaj punkty, nagrody oraz rabaty! Z Promoszop zaoszczędzisz na swoich zakupach. 

Rabaty w Lotos 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Lotos
ul. Elbląska 135
Gdańsk

Grupa Lotos S.A. jest koncernem naftowym, który zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem ropy naftowej oraz sprzedażą paliw. Jest to marka dobrze znana w Polsce. Koncern posiada własną rafinerię zlokalizowaną w Gdańsku oraz szereg stacji benzynowych na terenie całego kraju. W czerwcu 2003 roku firma zmieniła nazwę z Rafineria Gdańska S.A. na Grupa Lotos S.A.

Liczne promocje

Na stacjach Lotos promocja jest szeroka i zdywersyfikowana. Niektóre produkty można kupić w pakiecie w tańszych cenach, jak np. "Dwa batony za 4 złote", podczas gdy cena pojedynczego produktu wynosi 2,50 zł. Te pakiety dotyczą głównie artykułów spożywczych i napojów.

Innym przykładem zachęcenia klientów do korzystania ze stacji Lotos jest gratisowy produkt, np. kawa, którą dostaniemy, gdy uzbieramy odpowiednią liczbę znaczków (które się dostaje każdorazowo za kupno kawy). Promocja ta jest skierowana głównie dla stałych klientów, którzy podczas tankowania kupują zazwyczaj gorące napoje, lub ciepłe przekąski.

Rabaty można zdobyć także tankując paliwo. Za odpowiednią liczbę litrów wlanych do baku, mamy możliwość skorzystania z bonu zniżkowego w sklepie. Najczęściej jest to kwota około 20 zł, którą możemy wydać na produkty dostępne w asortymencie lub ofercie gastronomicznej lokalu.

Jednak w sieci Lotos promocja odnosi się także do programu lojalnościowego Lotos Navigator. Za zakup towarów dostaje się punkty, które można później wymienić na atrakcyjne nagrody (śpiwory, torby, portfele, garnki, patelnie, elektronarzędzia, alkomaty, odtwarzacze MP3 i inne). Liczba punktów różni się w zależności od produktu, na który się zdecydujemy i tak: za każde 5 litrów paliwa Lotos Dynamic zyskamy 10 punktów, za kupno burgera dostaniemy 50 punktów, natomiast jeżeli zdecydujemy się na najdroższy w ofercie olej silnikowy to nasze konto punktowe powiększy się o 100 jednostek.

Jak działa program?

Aby wziąć udział w programie, należy zakupić produkt lub usługę premiowaną w programie Navigator. Następnie wystarczy odebrać w kasie Kartę Navigator lub Kartę Rodzinną (oprócz głównej karty, dostaje się trzy dodatkowe, na które można zbierać punkty). Trzecim krokiem jest rejestracja  na stronie www.lotosnavigator.pl lub w aplikacji mobilnej LOTOS dla Kierowcy. Dalej zostaje tylko zbieranie punktów, które można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Produkty i usługi

Na stacjach Lotos możemy zatankować auto w dieslu, na benzynę czy gaz. Oprócz tego, w sklepie mamy do wyboru zróżnicowane towary: od napojów i przekąsek po oleje silnikowe, płyny hamulcowe czy odmrażacze do zamków. Niektóre stacje prowadzą także punkt gastronomiczny, gdzie zjemy smacznego burgera, hot-doga z grillowaną kiełbasą, pierogi czy inne smakołyki. Na stacjach Lotos promocja może dotyczyć wszystkich produktów i usług, dlatego warto być na bieżąco, co jest możliwe dzięki stronie internetowej lub aplikacji Lotos dla kierowcy.

Reklamacje i Biuro Obsługi Klienta

Reklamacji można dokonywać poprzez kwestionariusz na stronie: www.lotos.pl/179/c,22/grupa_kapitalowa/kontakt lub dzwoniąc pod jeden z numerów Biura Obsługi Klienta: 801 345 678 i +48 58 326 43 00. Należy przy tym podać swoje dane osobowe, informacje o reklamowanym towarze oraz opisać swoje roszczenia.