Rabaty w Lumina Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Lumina

Lumina

Sfera okazji w Lumina

Wartość zniżki:
Sfera okazji w Lumina

Ważne na:
✔️ na oświetlenie ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Redro
Kody rabatowe w Redro 5% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w RTV Euro AGD
Kody rabatowe w RTV Euro AGD Do 6600 zł rabatu na wybrane produkty
Kody rabatowe w Gobli.pl
Kody rabatowe w Gobli.pl 10 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Mebline
Kody rabatowe w Mebline Kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w iluve
Kody rabatowe w iluve 20 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w NEO24
Kody rabatowe w NEO24 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł na IT
Kody rabatowe w Komfort
Kody rabatowe w Komfort 30% kod rabatowy na dywany
Kody rabatowe w Barokko
Kody rabatowe w Barokko 7% kod rabatowy na wszystko do domu

Informacje o Lumina

Lumina
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Lumina

Asortyment sklepu Lumina to różnego rodzaju akcesoria oświetleniowe, które sprawdza się w mieszkaniu, sklepie a nawet biurze. To miejsce pełne wyprzedaży i nowości.

Rabaty w Lumina 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.09.2020
Adres Lumina
ul. Upalna 1A lok. 84
Białystok

Wyprzedaż w Lumina

Lumina zajmuje się  oświetleniem od roku 1999. Pomaga w doborze opraw oświetleniowych do domów, biur, sklepów, obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz terenów zewnętrznych. Zaopatruje odbiorców indywidualnych i hurtowych. Służy doradztwem technicznym, realizujemy nietypowe zamówienia architektów. To połączenie bezpieczeństwa z wygodą która jest kluczowa w dzisiejszych czasach.

Lumina stara się rozpieszczać swoich klientów, wprowadzając nieustannie produkty do Lumina wyprzedaże. To specjalna zakładka dziś której zakupy staną się tańsze i nade wszystko przyjemniejsze. Obecnie mogą klienci nabyć przepiękną lampkę biurkowa która z umili prace, dzięki wyprzedaży sięgającej nawet 50% za 139 złotych. Lumina wyprzedaż obejmie niemalże cały asortyment sklepu, z tego też względu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nie warto zwlekać bo towar nie znajduje się na wirtualnych półkach bardzo długo -a to wszystko za sprawą dużego zainteresowania klientów.

Nowości w sklepie online

Lampa wisząca , stołowa? To tylko niektóre nowości wprowadzone na wirtualne półki, które klienci mogą podziwiać każdego dnia. To idealna produkty które nadadzą osobowości mieszkaniu i dodatkowo otocza je blaskiem jasnego światła. Firma nieustannie stara się tworzyć nowe produkty, tak aby asortyment sklepu był dostosowany dla każdego.

Newsletter

Z pewnością znany każdemu jako szereg korzyści. W sklepie Lumina klient może liczyć na wiadomości o aktualnych promocjach sklepu, a także rabatach mu przysługujących. Wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać zakładkę Newsletter.

Oferta

W ocenie Lumina prowadzenie działalności gospodarczej nie sprowadza się wyłącznie do osiągania zysku, ale również należy ją postrzegać jako szczególną odpowiedzialność za zatrudnionych i pracę na rzecz lokalnej społeczności. Przedsiębiorca jako obywatel i jako człowiek powinien na miarę swoich możliwości wspierać wszelkie inicjatywy i działania służące poprawie jakości życia. Asortyment sklepu Lumina to różnego rodzaju akcesoria oświetleniowe, które sprawdza się w mieszkaniu, sklepie a nawet biurze. To wysokiej jakości sprzęt, które odzwierciedla swoje piękno. Dzięki niemu czytanie książki czy praca wieczorem nie będzie uciążliwa i przyniesie równie wymierne efekty.

Dostawa

Zamówienia na produkty krajowe są realizowane w ciągu od 2 do 14 dni. Średni czas dostawy wyrobów pochodzących z zagranicy wynosi około 2-3 tygodnie. Realizacja zamówień dotyczy obszaru Polski. W przypadku przesyłek zagranicznych w zależności od kraju docelowego ustalane będą indywidualne warunki i koszty dostawy. Zamówione produkty są doręczane przez firmę kurierską na adres podany przez Kupującego. Każdy zamówiony produkt oprócz oryginalnego opakowania producenta jest pakowany w dodatkowy karton i zabezpieczany tekturą, folią, styropianem itp. Dodatkowe wypełnienie pomiędzy opakowaniem producenta a kartonem zewnętrznym chroni towar w transporcie.

Kontakt

Aby uzyskać odpowiedź na pytania, klient może skontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta którzy są do dyspozycji w dni robocze, od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 605 24 98 27, 534 874 000 lub drogą elektroniczną - stanislaw@lumina.sklep.pl