Rabaty w Lux Express Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Lux Express

Lux Express

Sprawdź najpopularniejsze kierunki

Wartość zniżki:
najpopularniejsze kierunki

Ważne na:
✔️ najpopularniejsze kierunki ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Lux Express

Lux Express
3 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Lux Express

Lux Express to największy w rejonie nadbałtyckim operator przewozów autokarowych na trasach ekspresowych. Skorzystaj z Lux Express promocje by już dziś cieszyć się swoimi biletami taniej.

Rabaty w Lux Express 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Lux Express
Wybrzeże Kościuszkowskie 43/2
00-347 Warszawa

Dynamiczne ceny, czyli promocje w Lux Express

Lux Express to największy międzynarodowy operator przewozów autokarowych, który odpowiada za trasy ekspresowe w rejonie Morza Bałtyckiego. Trasy charakteryzują się dużą częstotliwością kursowania. Firma pochodzi od swojej matki – MootorReisi AS, która powstała w 1993 roku. Zdobyła sobie wysoką pozycję rynkową w Estonii, na Łotwie, Litwie i w Niemczech. Od tamtej pory Lux Express zaczął otwierać kolejne spółki w różnych krajach. W Polsce firma jest obecna od roku 2015. Za sprawą ciągłych inwestycji w nową flotę oraz wysokiej jakości obsługę klienta, firmie udało się zdobyć wysoki udział w polskim rynku przewozów międzymiastowych i międzynarodowych. Za sprawą Lux Express promocje możesz również skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert.

Ceny na bilety zakupione na podróż autokarem nie są stałe. Oznacza to, że opłaca się zaplanować podróż z wyprzedzeniem, ponieważ wówczas kupić można tańszy bilet dzięki Lux Express promocje. Cena za kurs uzależniona jest także od popularności trasy, im mniejszy jest popyt na bilety, tym jest taniej. Dzięki zakupowi biletów przez serwis internetowy, możesz skorzystać z najbardziej atrakcyjnych propozycji. Nie zapomnij zapisać się do newslettera, by móc na bieżąco śledzić pojawiające się nowości i promocje. W Lux Express przysługuje ci również pełen pakiet zniżek, na przykład dla dzieci do lat czterech etc., a także program lojalnościowy, w którym wysokość procentowa zniżek uzależniona jest od ilości podróży.

Dalsze Lux Express promocje oraz kody rabatowe

Jeżeli wymienione rabaty to dla ciebie zbyt mało, mamy dobrą wiadomość. Dzięki specjalnym kodom zniżkowym dostępnym na stronie Promoszop, możesz za swój bilet zapłacić jeszcze mniej. Wystarczy, że skopiujesz dedykowany kod i wkleisz go w przygotowane okienko podczas finalizacji zakupu biletów Lux Express, a od razu przekonasz się jak wiele możesz zaoszczędzić.

Gdzie dojedziesz z Lux Express?

Lux Express oferuje zarówno przewozy na terenie Polski, jak również dużo bardziej odległe trasy. Z największych polskich miast dojedziesz do wszystkich stolic Europy Środkowej. Podróż odbywa się w komfortowych warunkach i możesz liczyć na wiele udogodnień, takich jak przewóz rowerów. Podróż odbywa się na liniach ekspresowych, co oznacza, że kierowca zatrzymuje się możliwie jak najrzadziej. Trasy są ustalane w taki sposób, by zarówno odjazd, jak i przyjazd na miejsce dotyczył centrów miast, najczęściej głównego dworca autobusowego. Znacznie ułatwia to podróże turystyczne i biznesowe. Pamiętaj jedynie o regulacjach celnych obowiązujących w danym kraju oraz o posiadaniu wymaganego dokumentu podróży, zwłaszcza wizy.

Jak kupić bilet?

Bilety na trasy Lux Express zakupić można poprzez serwis internetowy, na wybranych dworcach, poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta, a także bezpośrednio u kierowcy na wybranych trasach. Bilet kupiony niestacjonarnie wystarczy wydrukować. Najważniejszy jest kod znajdujący się na bilecie. To on umożliwia między innymi zwrot niewykorzystanego biletu. U kierowcy nie obowiązują zniżki na zakup (ulgi z uwagi na wiek etc. działają normalnie).

Zwroty

Bilety kupione online można zwrócić poprzez specjalny system dostępny na stronie luxexpress.eu.

Kontakt z przewoźnikiem

Wszelkich informacji na temat przejazdów udziela Biuro Obsługi Klienta, czynne od 8.00 do 19.00 w dni robocze oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy. W pozostałych godzinach automat dokona przekserowania na linię anglo- lub rosyjskojęzyczną. Numer telefonu to 22 209 50 59. Możliwe jest również wysłanie e-maila na adres info.pl@luxexpress.eu.