Rabaty w Madbooks Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Madbooks

Madbooks

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
300,00 zł

Ważne na:
✔️ cały asortyment ✔️ Wszyscy klienci
Madbooks

98% rabatu na książki w zestawach

Wartość zniżki:
98%

Ważne na:
✔️ na wybrane zestawy książek ✔️ Wszyscy klienci
Madbooks

50% rabatu na książki

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na wybrane tytuły ✔️ Wszyscy klienci
Madbooks

40% rabatu na audiobooki

Wartość zniżki:
40%

Ważne na:
✔️ na wybrane audiobooki ✔️ Wszyscy klienci
Madbooks

35% rabatu na komiksy

Wartość zniżki:
35%

Ważne na:
✔️ na wybrane komiksy ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
- 20% na czasopisma przy zakupie 3szt
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
Butelka na wodę na siłownię gratis
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
Buy 3 products and receive 15%

Informacje o Madbooks

Madbooks
4.9 z 5 gwiazdek 14 Oceny dla Madbooks

Polacy nie czytają, bo książki są zbyt drogie? Odbierz Madbooks.pl kod rabatowy i odkryj najlepszą literaturę w niskiej cenie.

Rabaty w Madbooks 5
Największy rabat w Madbooks 98%
Rabaty dla stałych klientów 5
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres MORGANA Katarzyna Wolszczak
ul. Kormoranów 126/31
85-432 Bydgoszcz

O Księgarni Madbooks

Podobno wielu z nas zniechęcają do książek ich wysokie ceny. To dlatego księgarnia Madbooks.pl mówi wysokim cenom stanowcze „nie”. I od kilku lat doskonale radzi sobie na, podobno znajdującym się w głębokim kryzysie, rynku wydawniczym.

Liczne promocje Madbooks.pl

Madbooks.pl zdecydowanie stawia na konkurencyjne ceny. Dostępne produkty możesz kupić tam od 15 do 75% taniej. Księgarnia od wielu lat jest doceniana przez profesjonalne serwisy zajmujące się analizą cen. W 98% przypadków to właśnie w Madbooks.pl możesz kupić książki w najniższej cenie. Wszystkie aktualne promocje Madbooks.pl są wyszczególnione na stronie głównej. Czy już domyślasz się, ile możesz zaoszczędzić kiedy dodatkowo zdecydujesz się wykorzystać kody rabatowe Madbooks.pl? Czy oszczędzanie może być przyjemniejsze? A może czasem myślisz sobie: „Niemożliwe, to nie może być już tańsze”? Nie? I bardzo dobrze! Kody rabatowe Madbooks.pl to najlepszy dowód na to, że nigdy nie powinno się mówić: „Taniej już nie można”. Zwłaszcza, jeśli należysz do stałych klientów Madbooks.pl. To właśnie do nich skierowany jest specjalny program lojalnościowy „Stali klienci kupują taniej”. Co należy zrobić, by zostać stałym klientem? Nic prostszego. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Madbooks.pl i… kupować. Za każdą aktywność na stronie księgarni, na Twoje konto trafiają punkty. Dostajesz je za każde wydane 10 PLN, każde kolejne złożone zamówienie, napisanie recenzji kupionego produktu, polecanie Madbooks.pl znajomym, zapisanie się do newslettera oraz wypełnianie ankiet. W zależności od ilości posiadanych punktów, należysz do jednej z pięciu grup: brązowej, srebrnej, złotej, platynowej lub mithrilowej. W każdej z nich przysługuje inny dodatkowy rabat na składane zamówienia (1-5%). Rabat z programu lojalnościowego nie sumuje się z innymi promocjami czy kodami zniżkowymi. Nie martw się, system Madbooks.pl wyliczy, który wariant jest dla Ciebie najkorzystniejszy i zaproponuje najwyższy z dostępnych rabatów.

Kody rabatowe Madbooks.pl – krok po kroku

To kody rabatowe Madbooks.pl sprawiają, że JEST jeszcze taniej. Wpisz kod w panelu zamówienia (pole przy produkcie, którego dotyczy rabat) i zatwierdź. Musisz przyznać, że czytanie nigdy nie było tak przyjemne.

Oferta Madbooks.pl

W Madbooks.pl znajdziemy książki tradycyjne, audiobooki, a także zabawki i gry. Jak widać każdy, bez względu na wiek, znajdzie tam coś tam dla siebie. W stałej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy tytułów. Podręczniki, przewodniki, albumy, książki popularnonaukowe, komiksy, a także bestsellery, nowości i dostępne w przedsprzedaży zapowiedzi, które możesz zamówić jeszcze przed premierą. Szaleństwo? Nie według Madbooks.pl!

Dostawa w Madbooks.pl

Zamówienia na wartość przekraczającą 350 PLN opłacone przelewem, są dostarczane gratis. Zwróć też uwagę na datę premiery książki/audiobooka/gry, którą zamierzasz kupić (zostaną do Ciebie nie wcześniej niż w dniu premiery). Istnieje także możliwość odbioru osobistego w stacjonarnym punkcie odbioru w Bydgoszczy.

W jaki sposób mogę zwrócić lub zareklamować produkt kupiony w Madbooks.pl?

Jako klientowi przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dostarczenia zamówienia bez podania przyczyny. Jeśli decydujesz się na taki krok, bezzwłocznie poinformuj o tym (drogą mailową bądź telefoniczną). Sprzedawca ma dwa tygodnie na dokonanie zwrotu przelewu środków, którymi opłaciłeś zamówienie na Twoje konto. W przypadku reklamacji postępuj podobnie.

Obsługa klienta Madbooks.pl

Kontakt z księgarnią możliwy jest poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej, bądź drogą mailową (bok@madbooks.pl). Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 możesz też odwiedzić stacjonarny punkt odbioru w Bydgoszczy (ul. Podmiejska 13/27).