Łącznie 14 ocen

Madbooks Kod Rabatowy

Madbooks Screenshot
Madbooks Logo

35% Promocja

35% rabatu na komiksy
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane komiksy
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 14 razy
Madbooks Logo

50% Promocja

50% rabatu na książki
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane tytuły
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 55 razy
Madbooks Logo

40% Promocja

40% rabatu na audiobooki
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane audiobooki
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 9 razy
Madbooks Logo

98% Promocja

98% rabatu na książki w zestawach
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane zestawy książek
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 17 razy

Oferty Madbooks

„Nie przegap już żadnej promocji Madbooks“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

 1. Liczne promocje Madbooks.pl
 2. Kody rabatowe Madbooks.pl – krok po kroku
 3. Oferta Madbooks.pl
 4. Dostawa w Madbooks.pl
 5. W jaki sposób mogę zwrócić lub zareklamować produkt kupiony w Madbooks.pl?
 6. Obsługa klienta Madbooks.pl

O Księgarni Madbooks

Podobno wielu z nas zniechęcają do książek ich wysokie ceny. To dlatego księgarnia Madbooks.pl mówi wysokim cenom stanowcze „nie”. I od kilku lat doskonale radzi sobie na, podobno znajdującym się w głębokim kryzysie, rynku wydawniczym.

Liczne promocje Madbooks.pl

Madbooks.pl zdecydowanie stawia na konkurencyjne ceny. Dostępne produkty możesz kupić tam od 15 do 75% taniej. Księgarnia od wielu lat jest doceniana przez profesjonalne serwisy zajmujące się analizą cen. W 98% przypadków to właśnie w Madbooks.pl możesz kupić książki w najniższej cenie. Wszystkie aktualne promocje Madbooks.pl są wyszczególnione na stronie głównej. Czy już domyślasz się, ile możesz zaoszczędzić kiedy dodatkowo zdecydujesz się wykorzystać kody rabatowe Madbooks.pl? Czy oszczędzanie może być przyjemniejsze? A może czasem myślisz sobie: „Niemożliwe, to nie może być już tańsze”? Nie? I bardzo dobrze! Kody rabatowe Madbooks.pl to najlepszy dowód na to, że nigdy nie powinno się mówić: „Taniej już nie można”. Zwłaszcza, jeśli należysz do stałych klientów Madbooks.pl. To właśnie do nich skierowany jest specjalny program lojalnościowy „Stali klienci kupują taniej”. Co należy zrobić, by zostać stałym klientem? Nic prostszego. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Madbooks.pl i… kupować. Za każdą aktywność na stronie księgarni, na Twoje konto trafiają punkty. Dostajesz je za każde wydane 10 PLN, każde kolejne złożone zamówienie, napisanie recenzji kupionego produktu, polecanie Madbooks.pl znajomym, zapisanie się do newslettera oraz wypełnianie ankiet. W zależności od ilości posiadanych punktów, należysz do jednej z pięciu grup: brązowej, srebrnej, złotej, platynowej lub mithrilowej. W każdej z nich przysługuje inny dodatkowy rabat na składane zamówienia (1-5%). Rabat z programu lojalnościowego nie sumuje się z innymi promocjami czy kodami zniżkowymi. Nie martw się, system Madbooks.pl wyliczy, który wariant jest dla Ciebie najkorzystniejszy i zaproponuje najwyższy z dostępnych rabatów.

Kody rabatowe Madbooks.pl – krok po kroku

To kody rabatowe Madbooks.pl sprawiają, że JEST jeszcze taniej. Wpisz kod w panelu zamówienia (pole przy produkcie, którego dotyczy rabat) i zatwierdź. Musisz przyznać, że czytanie nigdy nie było tak przyjemne.

Oferta Madbooks.pl

W Madbooks.pl znajdziemy książki tradycyjne, audiobooki, a także zabawki i gry. Jak widać każdy, bez względu na wiek, znajdzie tam coś tam dla siebie. W stałej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy tytułów. Podręczniki, przewodniki, albumy, książki popularnonaukowe, komiksy, a także bestsellery, nowości i dostępne w przedsprzedaży zapowiedzi, które możesz zamówić jeszcze przed premierą. Szaleństwo? Nie według Madbooks.pl!

Dostawa w Madbooks.pl

Zamówienia na wartość przekraczającą 350 PLN opłacone przelewem, są dostarczane gratis. Zwróć też uwagę na datę premiery książki/audiobooka/gry, którą zamierzasz kupić (zostaną do Ciebie nie wcześniej niż w dniu premiery). Istnieje także możliwość odbioru osobistego w stacjonarnym punkcie odbioru w Bydgoszczy.

W jaki sposób mogę zwrócić lub zareklamować produkt kupiony w Madbooks.pl?

Jako klientowi przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dostarczenia zamówienia bez podania przyczyny. Jeśli decydujesz się na taki krok, bezzwłocznie poinformuj o tym (drogą mailową bądź telefoniczną). Sprzedawca ma dwa tygodnie na dokonanie zwrotu przelewu środków, którymi opłaciłeś zamówienie na Twoje konto. W przypadku reklamacji postępuj podobnie.

Obsługa klienta Madbooks.pl

Kontakt z księgarnią możliwy jest poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej, bądź drogą mailową (bok@madbooks.pl). Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 możesz też odwiedzić stacjonarny punkt odbioru w Bydgoszczy (ul. Podmiejska 13/27).

Madbooks: 4.9 na 5 punktów na podstawie ocen 14.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Madbooks

Wygasły

38% rabatu na gry i zabawki

Przejdź do sklepu