Rabaty w Mago Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Mago

Mago

Oferty dla branży wyposażenia sklepowego oraz magazynowego

Wartość zniżki:
wyposażenie sklepów i magazynów

Ważne na:
✔️ wyposażenie sklepów, magazynów oraz boksy kasowe ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Lampy
Kody rabatowe w Lampy
Zapisz się na newsletter i odbierz 40 zł rabatu
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
Wiosenna eksplozja niskich cen
Kody rabatowe w Komfort
Kody rabatowe w Komfort
-10% na podłogi drewniane!

Informacje o Mago

Mago
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Mago

Mago to producent i dystrybutor artykułów służących do wyposażenia sklepów i powierzchni magazynowych. Sprawdź Mago kody rabatowe, a być może uda ci się zaoszczędzić w trakcie zamawiania produktów dla swojej firmy.

Rabaty w Mago 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Mago
Aleja Katowicka 119/121
05-830 Nadarzyn k/Warszawy

O Mago

Mago jest liderem w branży wyposażenia sklepów i magazynów. Na rynku działa od roku 1989. Początki działalności firmy to niewielkie przedsiębiorstwo. Obecnie w skład grupy Mago wchodzi kilka dużych zakładów, takich jak fabryka w Ruścu wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia, w której produkowane są regały magazynowe oraz boksy kasowe; fabryka w Kaliningradzie; fabryka w Rawie Mazowieckiej, w której produkowane są regały magazynowo-paletowe wysokiego składowania oraz cztery oddziały zagraniczne firmy w Niemczech, Francji, Rosji i na Ukrainie. To świetne rozwiązanie, ponieważ pozwala na szeroką dystrybucję towarów, a co za tym idzie – także na możliwość zaoferowania klientom indywidualnego cennika. Wszelkie oferowane produkty są dopasowane do konkretnego zamówienia na produkty.

Promocyjne okazje cenowe

Mago dostosowuje się do potrzeb swoich klientów i oferuje im indywidualną wycenę swoich produktów. W zależności od zamawianych produktów i ich ilości, masz możliwość negocjacji ceny i skorzystania z bardzo atrakcyjnych ofert promocyjnych. Skontaktuj się z firmą Mago, by otrzymać szczegółowe informacje.

Mago kody rabatowe w praktyce

Sprawdź z jak ciekawych ofert cenowych możesz skorzystać dzięki Kupony.pl. Wystarczy, że na stronie znajdziesz propozycję firmy Mago. Najczęściej nie będzie ci potrzebny nawet kod rabatowy, a jedynie dowiesz się o aktualnych ofertach udostępnianych przez producenta. Dzięki Mago kody rabatowe będziesz na bieżąco najbardziej korzystnych ofert.

Oferta Mago

Mago oferuje swoim klientom wyposażenie sklepów. Są to przede wszystkim wysokopowierzchniowe regały przeznaczone do właściwej ekspozycji produktów. Stosuje się je również w trakcie urządzania powierzchni magazynowej. Oprócz tego w skład asortymentu sklepu wchodzą boksy kasowe. Tutaj znajdziesz wszystko, co będzie ci niezbędne do uzupełnienia wyposażenia sklepów spożywczych i innych. A wszystko to nie tylko w atrakcyjnej cenie, ale także w najwyższej jakości. Dzięki Mago twój sklep będzie prezentował się świetnie, a poszczególne artykuły będą zachęcać do kupna poprzez swoje wyeksponowanie. Dobrane regały pomagają w utrzymaniu porządku na każdej powierzchni. Dzięki temu całość będzie prezentowała się profesjonalnie.

Realizacje

Sprawdź, jak wielu klientów zaufało doświadczeniu firmy Mago. Dzięki temu, że współpracuje z nią już wiele firm, od osiedlowych sklepów, aż po wielkie hipermarkety, jasno widać, jak wielkie doświadczenie posiada firma Mago. Każdorazowa realizacja zamówienia opiera się o sprawdzenie specyfiki danej branży oraz o sprawdzenie obiektu, w którym meble mają stanąć. Równie ważne jest wyposażenie stref specjalnych. Do każdego zamówienia może być zrealizowany indywidualny projekt w 3D. Wszystko to składa się na nieszablonowość ostatecznego rozwiązania.

Indywidualne dopasowanie

Dzięki indywidualnemu dopasowaniu, każdy klient liczyć może na niepowtarzalny układ przestrzenny swojego sklepu lub magazynu. Dzięki temu najłatwiej jest zorganizować przestrzeń przyjazną dla użytkowników i jednocześnie łatwą do zaplanowania logistyki dostaw. Mago to profesjonaliści obecni na rynku od prawie trzydziestu lat, dzięki czemu pracownicy potrafią doskonale doradzić swoim klientom. Każda strona będzie zadowolona z tak ciekawych ofert.

Oddział w Polsce

Siedziba główna firmy Mago znajduje się w Polsce, w Nadarzynie koło Warszawy, na Alei Katowickiej 119/121. Numery telefonu, pod którymi można skorzystać z informacji dotyczącej oferty firmy, to: 22 729 81 01, 22 729 81 03, 22 729 81 04. Adres e-mail to sprzedawcy@mago.pl (sprzedaż) oraz zakupy@mago.pl (zakupy/zaopatrzenie).