Rabaty w Makro Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Makro

Makro

Najlepsze promocje w gazetce

Wartość zniżki:
Najlepsze promocje w gazetce

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w KFC
Kody rabatowe w KFC Kupony rabatowe do KFC
Kody rabatowe w E-Torty
Kody rabatowe w E-Torty 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay 20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Biogo
Kody rabatowe w Biogo 10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Diabetyk24
Kody rabatowe w Diabetyk24 5% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro Back to school - obuwie w super cenach
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso Rabat 15% na SodaStream

Informacje o Makro

Makro
4.3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Makro

W MAKRO dostępnych jest kilka tysięcy wyjątkowych produktów, które zamawiane są u sprawdzonych i cenionych producentów. Marki Makro to gwarancja oszczędnych zakupów przy zachowaniu wysokiej jakości. 

Rabaty w Makro 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 20.09.2020
Adres MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
Al. Krakowskiej 61
02-183 Warszawa

O sklepie Makro

W asortymencie MAKRO klient znajdzie kompleksowe zaopatrzenie dla gastronomii, hoteli i biur. Stale monitoruje bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów. Makro kładzie duży nacisk na traceability, które gwarantuje ich pełną identyfikowalność na każdym etapie drogi od producenta do klienta. Tylko w MAKRO dostępnych jest kilka tysięcy wyjątkowych produktów, które zamawiane są u sprawdzonych i cenionych producentów. Marki Makro to gwarancja oszczędnych zakupów przy zachowaniu wysokiej jakości.

Promocje Makro na wiele produktów

Makro promocje zaplanował wyjątkową ofertę obejmującą produkty w najbardziej możliwie niskich cenach.  To dzięki nim klient ma szansę zaoszczędzić. Dodatkowo może nabyć produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz świeżością. W związku z Makro promocje i niezwykle ciepłą aurą wrześniowa klienci mogą oszczędzić kupując arbuza, melona żółtego czy mielona zielonego. Lato to okres, którym prym wiodą zimne, orzeźwiające lody. Makro promocje oferuje napoje pochodzące od sprawdzonych producentów .  Każdy klient może spodziewać się szerokiego asortymentu,  który cechuje się różnorodnością produktów w zaskakująco przystępnych cenach. Ponadto sięgające kilkadziesiąt procent rabaty w Makro, obejmują sprzęty niezbędne do wyposażenia biura a nawet hotelu.

Program bonusowy

Więcej kupujesz, więcej dostajesz. Zasady są proste, a udział w programie będzie oznaczać dla klienta duże oszczędności! Nagrodą są rabaty, a ich wysokość zależy od wartości zakupów dokonanych w poprzednim miesiącu i może sięgnąć nawet 5%! Co kupować, by dostać rabat? Na wysokość rabatu mają wpływ niemal wszystkie produkty kupione przez klienta w danym miesiącu w MAKRO oraz zakupy w systemie Delivery. Jeszcze dziś warto zapisać się do programu i co miesiąc obniżać swoje koszty.

Newsletter

W trosce o dobro klienta Makro stale przygotowuje dla niego odpowiednie promocje. Zapisując się do newslettera klient na bieżąco może dowiedzieć się o aktualnie wprowadzonych rabatach na różnego rodzaju produkty. To nie tylko wygoda, ale nade wszystko oszczędność czasu. Dodatkowo klient może liczyć na wiadomości dotyczące najnowszych produktów zamieszczonych na półkach sklepu.

Asortyment hurtowni

Oferta Makro obejmuje specjalistyczne wyposażenie profesjonalnych kuchni i restauracji, takie jak frytownice, bemary, krajalnice, a nawet witryny chłodnicze. W MAKRO oferuje artykuły do zaopatrzenia hotelowych pokoi i łazienek (obrusy, kosmetyki łazienkowe), a także szeroką gamę materiałów biurowych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy. W halach MAKRO klient znajdzie fotele biurowe czy papier do ksero. W wyborze odpowiedniego sprzętu gastronomicznego poradą służą doradcy Klienta. To, co wyróżnia markę Makro to wysokie doświadczenie , które przekłada się na liczne grono zadowolonych klientów.

Kontakt

W  przypadku pytań warto skontaktować się z Makro od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 numerem telefonu (22) 500 94 49. Możliwy jest również kontakt elektroniczny – biuro.online@makro.pl