Rabaty w Makro Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Makro

Makro

Zainstaluj darmową aplikację Makro

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Makro

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci
Makro

Najlepsze promocje w gazetce

Wartość zniżki:
Najlepsze promocje w gazetce

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
Ekspres do kawy w limitowanej edycji!

Informacje o Makro

Makro
4.3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Makro

W MAKRO dostępnych jest kilka tysięcy wyjątkowych produktów, które zamawiane są u sprawdzonych i cenionych producentów. Marki Makro to gwarancja oszczędnych zakupów przy zachowaniu wysokiej jakości. 

Rabaty w Makro 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
Al. Krakowskiej 61
02-183 Warszawa

O sklepie Makro

W asortymencie MAKRO klient znajdzie kompleksowe zaopatrzenie dla gastronomii, hoteli i biur. Stale monitoruje bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów. Makro kładzie duży nacisk na traceability, które gwarantuje ich pełną identyfikowalność na każdym etapie drogi od producenta do klienta. Tylko w MAKRO dostępnych jest kilka tysięcy wyjątkowych produktów, które zamawiane są u sprawdzonych i cenionych producentów. Marki Makro to gwarancja oszczędnych zakupów przy zachowaniu wysokiej jakości.

Promocje Makro na wiele produktów

Makro promocje zaplanował wyjątkową ofertę obejmującą produkty w najbardziej możliwie niskich cenach.  To dzięki nim klient ma szansę zaoszczędzić. Dodatkowo może nabyć produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz świeżością. W związku z Makro promocje i niezwykle ciepłą aurą wrześniowa klienci mogą oszczędzić kupując arbuza, melona żółtego czy mielona zielonego. Lato to okres, którym prym wiodą zimne, orzeźwiające lody. Makro promocje oferuje napoje pochodzące od sprawdzonych producentów .  Każdy klient może spodziewać się szerokiego asortymentu,  który cechuje się różnorodnością produktów w zaskakująco przystępnych cenach. Ponadto sięgające kilkadziesiąt procent rabaty w Makro, obejmują sprzęty niezbędne do wyposażenia biura a nawet hotelu.

Program bonusowy

Więcej kupujesz, więcej dostajesz. Zasady są proste, a udział w programie będzie oznaczać dla klienta duże oszczędności! Nagrodą są rabaty, a ich wysokość zależy od wartości zakupów dokonanych w poprzednim miesiącu i może sięgnąć nawet 5%! Co kupować, by dostać rabat? Na wysokość rabatu mają wpływ niemal wszystkie produkty kupione przez klienta w danym miesiącu w MAKRO oraz zakupy w systemie Delivery. Jeszcze dziś warto zapisać się do programu i co miesiąc obniżać swoje koszty.

Newsletter

W trosce o dobro klienta Makro stale przygotowuje dla niego odpowiednie promocje. Zapisując się do newslettera klient na bieżąco może dowiedzieć się o aktualnie wprowadzonych rabatach na różnego rodzaju produkty. To nie tylko wygoda, ale nade wszystko oszczędność czasu. Dodatkowo klient może liczyć na wiadomości dotyczące najnowszych produktów zamieszczonych na półkach sklepu.

Asortyment hurtowni

Oferta Makro obejmuje specjalistyczne wyposażenie profesjonalnych kuchni i restauracji, takie jak frytownice, bemary, krajalnice, a nawet witryny chłodnicze. W MAKRO oferuje artykuły do zaopatrzenia hotelowych pokoi i łazienek (obrusy, kosmetyki łazienkowe), a także szeroką gamę materiałów biurowych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy. W halach MAKRO klient znajdzie fotele biurowe czy papier do ksero. W wyborze odpowiedniego sprzętu gastronomicznego poradą służą doradcy Klienta. To, co wyróżnia markę Makro to wysokie doświadczenie , które przekłada się na liczne grono zadowolonych klientów.

Kontakt

W  przypadku pytań warto skontaktować się z Makro od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 numerem telefonu (22) 500 94 49. Możliwy jest również kontakt elektroniczny – biuro.online@makro.pl