Rabaty w Masterlease Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Masterlease

Masterlease

Program lojalnościowy w Masterlease

Wartość zniżki:
Program lojalnościowy

Ważne na:
✔️ 4 grupy – VIP, Silver, Gold i Platinum. W ramach profitów związanych z członkostwem w programie oferujemy Państwu m.in.: - specjalne warunki zawierania kolejnych umów – obniżone wartości opłaty wstępnej i zwiększenie maksymalnej kwoty zaangażowania w finansowanie umów; - preferencyjną ofertę ubezpieczenia od utraty wartości pojazdu GAP - dla wybranych grup klientów programu ubezpieczenie jest bezpłatne; - karty paliwowe - dla członków programu wydanie karty jest bezpłatne; - preferencyjne zasady zamykania umów; - bony paliwowe za polecenia; - rabaty na opłaty administracyjne. ✔️ Stali klienci
Masterlease

Promocyjna oferta: Wybierz samochód w wynajmie długoterminowym

Wartość zniżki:
samochód w wynajmie długoterminowym

Ważne na:
✔️ samochody w promocji. Wynajem długoterminowy jest dostępny dla firm z flotą samochodów, jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą i klientów indywidualnych. ✔️ Wszyscy klienci
Masterlease

Samochód poleasingowy w Masterlease

Wartość zniżki:
Samochód poleasingowy

Ważne na:
✔️ samochody z możliwością zakupu za gotówkę, a także w leasingu i abonamencie ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon
15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Banggood.com
Kody rabatowe w Banggood.com
10% kod rabatowy na produkty do ochrony zdrowia
Kody rabatowe w Ucando
Kody rabatowe w Ucando
10% kod rabatowy na pierwsze zakupy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w iParts
Kody rabatowe w iParts
20 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w TOMTOP
Kody rabatowe w TOMTOP
Aktualne kody rabatowe
Kody rabatowe w Tirendo
Kody rabatowe w Tirendo
4% kod rabatowy na wszystkie opony i oleje
Kody rabatowe w Szybka gotówka
Kody rabatowe w Szybka gotówka
30% kod rabatowy na prowizję od pożyczki
Kody rabatowe w Felgi
Kody rabatowe w Felgi
ANZIO Split Polar od 309 zł/szt.

Informacje o Masterlease

Masterlease
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Masterlease

Grupa Masterlease specjalizuje się w leasingu samochodów do 3,5 ton. Pod względem liczebności floty Grupa Masterlease jest jednym z wiodących podmiotów świadczących usługi leasingowe.

Rabaty w Masterlease 3
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 23.11.2020
Adres Centrala Grupy Masterlease
ul. Polanki 4
80 - 308 Gdańsk

O ofercie Masterlease

Masterlease działa w Polsce od 2001 roku. Wówczas grupa kapitałowa General Motors, włączyła w swoje struktury dwie czołowe polskie spółki zajmujące się leasingiem środków transportu, a także wynajmem długoterminowym i zarządzaniem flotą pojazdów - Futurę Leasing S.A. oraz Prime Car Management S.A W 2010 roku założono również spółkę Masterlease sp. z o.o. 16 kwietnia 2014 roku jednostka dominująca Grupy Masterlease – Spółka Prime Car Management S.A. – zadebiutowała na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Prime Car Management S.A. jest jedyną spółką CFM notowaną na GPW.

OPEL Business Services

Program OPEL Business Services bazuje na umowie leasingu operacyjnego, który został wzbogacony o szeroki zakres możliwości obsługi samochodu, których wybór należy do Klienta. W ramach programu firma gwarantuje :opłatę rejestracyjna, kontrolę techniczną,  pełny pakiet ubezpieczeniowy AC, OC i NW czy tez koordynację likwidacji szkód komunikacyjnych.

Oferta miesiąca

Masterlease promocje to nie tylko gwarancja najwyższej jakości obsługi, ale także atrakcyjne warunki zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Obecnie firma zachęca do zapoznania się z ofertą zakupu w bardzo atrakcyjnej cenie oraz finansowania w pakiecie HYUNDAI ABONAMENT fabrycznie nowego Hyundaia i40. Atrakcyjne warunki możliwe są dzięki uzyskanym przez leasing Masterlease rabatom flotowym i stałej współpracy z marką Hyundai. Samochody są dostępne w  punktach sprzedaży w różnych wersjach, również kolorystycznych i wyposażenia.

Karty paliwowe

Oferta kart paliwowych skierowana do klientów Grupy Masterlease to dostęp do tysięcy stacji koncernów BP, Orlen. Umowa na karty paliwowe podpisywana jest pod już zawartą umowę leasingu. Wszystkie tankowania są rozliczane w cyklu miesięcznym - faktura jest wystawiana do 10 dnia kolejnego miesiąca za tankowania dokonane w poprzednim miesiącu.

Masterlease

Grupa Masterlease specjalizuje się w leasingu samochodów do 3,5 ton. Pod względem liczebności floty Grupa Masterlease jest jednym z wiodących podmiotów świadczących usługi leasingowe oraz usługi Car Fleet Management (CFM), z 14,8% udziałem w rynku usług CFM. Zarządza jedną z największych w Polsce flot liczącą ponad 23 000 pojazdów. Grupa Masterlease współpracuje z blisko 1000 punktów serwisowych na terenie całego kraju. Firma oferuje usługi skierowane zarówno do dużych, małych i średnich przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Grupa Masterlease w swojej centrali oraz 16 oddziałach zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych pracowników. Misją leasing Masterlease jest spełnianie potrzeb klientów, poprzez świadczenie wysokiej jakości nowoczesnych usług wspierających zarządzanie i rozwój biznesu, polegających na finansowaniu środków transportu jak i zarządzaniu flotą samochodową.

Kontakt

Pytania? A może problem z samochodem? W tym celu klient może osobiście odwiedzić Masterlease i zgłosić problem. Odpowiedzi na pytania może uzyskać również drogą elektroniczną