Rabaty w MaxDrogeria.pl Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w MaxDrogeria.pl

MaxDrogeria.pl

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
200,00 zł

Ważne na:
✔️ cały asortyment ✔️ Wszyscy klienci
MaxDrogeria.pl

30% rabatu na kosmetyki

Wartość zniżki:
30%

Ważne na:
✔️ na wiele produktów ✔️ Wszyscy klienci
MaxDrogeria.pl

Sprawdź nowe promocje MaxDrogeria.pl

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Sephora
Kody rabatowe w Sephora
Do 70% rabatu na wybrane pozycje

Informacje o MaxDrogeria.pl

MaxDrogeria.pl
4 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla MaxDrogeria.pl

Najnowsze Promocje MaxDrogeria.pl dostępne u nas. Jest to dobra i ceniona firma w branży kosmetycznej. Dowiedz się u nas o najlepszych promocjach MaxDrogeria.pl.

Rabaty w MaxDrogeria.pl 3
Największy rabat w MaxDrogeria.pl 30%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Max B.M. Kowalewscy, A. Omilian spółka jawna
ul. Gdańska 38A
19-300 Ełk

O MaxDrogeria.pl

Wielka drogeria internetowa Maxdrogeria.pl powstała dzięki hurtowni Max, która od 25 lat jest jednym z największych ośrodków rozprowadzających kosmetyki i chemię gospodarczą. 

Asortyment  MaxDrogeria.pl

Asortyment Maxdrogeria.pl jest ogromny. Począwszy od klasycznych kosmetyków, służących do pielęgnacji ciała, takich jak mydła, szampony czy żele pod prysznic, przez całą gamę środków upiększających, środków do pielęgnacji dłoni i stóp, do pielęgnacji twarzy, paznokci, do makijażu, higieny jamy ustnej itd. Oferta zawiera również kosmetyki do depilacji i do golenia, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, do higieny osobistej, zapachy i antyperspiranty, rozmaite zestawy, kompozycje pań i dla panów, kosmetyki do opalania, plastry opatrunkowe, a nawet testy ciążowe. Ponadto, znajdziemy w asortymencie kosmetyki dla dzieci, plastry opatrunkowe, pieluchy, specjalne środki do prania ubranek dziecięcych, perfumy i dezodoranty dziecięce, przyrządy do higieny jamy ustnej i inne. Bardzo rozbudowana jest również oferta chemii gospodarstwa domowego, gdyż oprócz klasycznych środków czyszczących, znajdziemy również środki do czyszczenia kominka, do grilla, preparaty do domowych oczyszczalni ścieków, żarówki LED, środki do zmywarek itd. MaxDrogeria.pl dba również o zwierzęta. Oferta zawiera całą gamę preparatów, szamponów i akcesoriów, które przydadzą się do utrzymania w czystości naszych futrzanych pociech. Należy też nadmienić o nawozach i środkach ochrony roślin, także znajdujących się w ofercie MaxDrogeria.pl. Zasoby hurtowni i drogerii są bardzo uniwersalne.

Promocje MaxDrogeria.pl

Warto przeglądać zakładkę promocje MaxDrogeria.pl, gdyż znajdziemy tam bardzo wiele produktów po cenach wysoce niższych niż w momencie, kiedy weszły do sprzedaży. Poza tym promocje MaxDrogeria.pl obejmują produkty wszystkich kategorii. Możemy też dostać rabat Maxdrogeria.pl. Aby go otrzymać, warto zapoznać się z ofertą „zakupy na punkty”, na stronie Maxdrogeria.pl. Zbierając punkty, dostajemy coraz lepszy rabat Maxdrogeria.pl. Do zbierania punktów właściwie wystarczy jedynie założyć konto użytkownika na Maxdrogeria.pl. Warto też zamówić newsletter Maxdrogeria.pl, gdzie znajdziemy najnowsze promocje Maxdrogeria.pl.

Reklamacje i zwroty MaxDrogeria.pl

Zwrotu każdego produktu możemy dokonać w okresie 14 dni od otrzymania zamówienia, o ile jest on pełnowartościowy i kompletny. Produkty wysyłamy na adres firmy, z oświadczeniem odstąpienia od zakupu. Okres reklamacji sięga nawet 2 lat: wszystko na zasadzie gwarancji i rękojmi.

Czas dostawy MaxDrogeria.pl

Czas dostawy zależy od dostępności produktu (o której klient jest informowany natychmiast), a także od godziny, w której zamówienie zostało złożone. Odpowiednio ma tu znaczenie także wybrany przez klienta sposób realizacji zamówienia. Jeśli są to Paczkomaty inpost - to większość przesyłek jest gotowa do odbioru już nazajutrz po ich nadaniu. Podobnie jest z kurierem (oczywiście chodzi tu o dnie robocze). Komplikacje pojawić się mogą jedynie, jeśli dostawa jest do firm bądź instytucji, ale wtedy wszystko konsultowane jest z kierowcą, który tę dostawę ma zrealizować.

Wysyłki zagraniczne MaxDrogeria.pl

Wysyłki zagraniczne są realizowane tylko w obrębie tych krajów, z którymi firma współpracuje na zasadzie umów handlowych. Są to firmy istniejące na terenie Unii Europejskiej, szczególności Niemiec, Danii, Holandii, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii. Firma nie realizuje prywatnych zamówień zagranicznych, jedynie te, które są zamówieniami w pełni firmowymi.

Załóż konto na MaxDrogeria.pl

Warto założyć konto na MaxDrogeria.pl, gdyż daje to wiele udogodnień. Po pierwsze: uczestnictwo w programie lojalnościowym, dzięki czemu dostajemy możliwość robienia tańszych zakupów. Po drugie, nasze zakupy są szybsze. Po trzecie, mamy pełną historię zamówień. Po czwarte - łatwo jest nam nasze zamówienia sprawnie modyfikować, odpowiednio do swoich potrzeb.