Rabaty w Metin2 Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Metin2

Metin2

Zarejestruj się teraz i graj za darmo

Wartość zniżki:
gra za darmo

Ważne na:
✔️ grę ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
Dostawa inpost za 5zł przy zakupie 3 czasopism
Kody rabatowe w Publio
Kody rabatowe w Publio
30% na ebooki i audiobooki
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Do 60% rabatu na ubrania damskie

Informacje o Metin2

Metin2
4.2 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Metin2

Zagraj w grę Metin 2 zupełnie za darmo. Na kupony.pl znajdziesz wszystkie najnowsze promocje oraz kody rabatowe do popularnych sklepów. 

Rabaty w Metin2 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Metin2 to wspaniała interaktywna podróż w krainy orientu. Poniżej znajdziecie wszelkie wskazówki, jak zdobyć bonusy Metin2.

Metin2 jest grą komputerową z gatunku MMORPG, w której gracze rywalizują w trzech odrębnych królestwach. Wydana została w marcu 2005 r. przez koreańską firmę Ymir Entertainment. Poza Koreą i Chinami, w grę można zagrać również w Europie, USA, Brazylii i Singapurze. Polska wersja jest dostępna od roku 2007. Gra zawiera trójwymiarową grafikę. Jest obsługiwana przez specjalnie dobranych wolontariuszy. Działa również na serwerach nieoficjalnych. Dotychczas wydana łącznie w 18 krajach.

Fabuła w Metin2

Fabuła gry jest bardzo ciekawa. Bóg Smok sprawuje od zawsze pieczę nad trzema królestwami: Shinsoo, Chunjo oraz Jinno. Spokój tych królestw został jednak w pewnym momencie zmącony przez gwałtowne uderzenie kamieni Metin. Kraina pogrążyła się w chaosie. Między królestwami nastały czasy długiej i krwawej wojny. Dotychczas łagodne zwierzęta zamieniły się w krwiożercze i bezlitosne potwory. Zmarli ożyli, siejąc zamęt i zniszczenie…

Rozgrywka w Metin2

Na początku gracz zostaje sprzymierzeńcem Boga Smoka. Dostaje z tej okazji bonusy Metin2, w zależności od klasy postaci, na którą się zdecyduje. Jest ich pięć: Likan, Wojownik, Ninja, Szaman i Sura. Każda z tych klas ma swoje osobliwe cechy i oryginalny wygląd. Rozgrywka każdą z nich ma więc zupełnie inny wymiar. Podróżując realistycznie wyglądającymi krainami orientu spotykamy coraz to nowe postacie i, co oczywiste, coraz to nowych wrogów. Możemy organizować się w drużyny, walczyć ramię w ramię, bądź też dla siebie rezerwować wszystkie bonusy Metin2. W grze czeka nas wiele wspaniałych przygód. Postać oglądamy z góry, dzięki czemu mamy trzeźwe spojrzenie tego, co dzieje się wokół nas. Gra jest świetnie zaprojektowana graficznie, o specyficznym klimacie, który przyciągnie każdego.

Jak zacząć grę w Metin2?

Aby rozpocząć swoją przygodę z Metin2 trzeba przede wszystkim zainstalować klienta gry. By to zrobić, należy uruchomić stronę podaną wyżej, a następnie kliknąć w zakładkę „Pobierz”. Tam znajdziemy plik instalacyjny, który ściągamy na dysk twardy. W międzyczasie należy zarejestrować swoje konto. Robimy to oczywiście na stronie podanej na samej górze. Postępując zgodnie ze wskazówkami, potwierdzamy swoje uczestnictwo w społeczności graczy, a następnie, gdy pobierzemy plik na dysk, rozpoczynamy instalację. Kiedy ta zostanie ukończona, klikamy na ikonkę Metin2 na naszym pulpicie. Być może uruchomi się wtedy proces aktualizacji, który to oczywiście nie powinien nam przeszkadzać. Jeśli wszystko się sfinalizuje, podajemy dane dostępowe i wybieramy serwer naszej gry. Następnie wybieramy swoje królestwo (uwaga, robimy to tylko jeden raz). Jak wiadomo, każde z królestw ma swoje unikalne bonusy Metin2, więc podejmując ten krok warto co nieco na ten temat poczytać. Potem już tylko wybór postaci i możemy nareszcie stawiać nasze pierwsze kroki w grze.

Społeczność Metin2

W ramach internetowych rozgrywek, jak i w życiu, należy respektować pewne zasady. Wszystkie one podane są na stronie internetowej. Chodzi tu chociażby o kulturę w kontaktach z innymi użytkownikami, uczciwość w obsłudze gameplay’u (ważne, by nie blokować innym użytkownikom funkcji, choćby przez złośliwe, natrętne klikanie w NPC), pomaganie innym graczom, kiedy o coś proszą oraz oczywiście nie wszczynanie i nie prowokowanie kłótni.

Bezpieczeństwo Metin2

Jak podczas korzystania z większości usług internetowych, gracze Metin2 także są narażeni na niebezpieczeństwo zarażenia złośliwym oprogramowaniem. Ponadto, w ramach samej rozgrywki występują nieuczciwe praktyki, takie jak dzielenie kont, kradzieże haseł, czy też znany z większości gier cheating. Twórcy gry przestrzegają na swojej stronie przed rozmaitymi praktykami, a także szczegółowo opisują, jak przed nimi się uchronić.