Rabaty w Might&Magic Heroes Online Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Might&Magic Heroes Online

Might&Magic Heroes Online

Przeżyj przygodę w świecie fantasy

Wartość zniżki:
gra "Might&Magic Heroes online"

Ważne na:
✔️ grę "Might&Magic Heroes online" ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Redro
Kody rabatowe w Redro 5% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Reebok
Kody rabatowe w Reebok 30% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Kaja Sport
Kody rabatowe w Kaja Sport 8% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w The Rookie
Kody rabatowe w The Rookie 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Banggood.com
Kody rabatowe w Banggood.com 10% kod rabatowy na produkty do ochrony zdrowia
Kody rabatowe w Streetstyle24
Kody rabatowe w Streetstyle24 30% kod rabatowy na cały asortyment

Informacje o Might&Magic Heroes Online

Might&Magic Heroes Online
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Might&Magic Heroes Online

Might&Magic Heroes Online to propozycja dla fanów poprzednich serii gier Heroes. Promocje, eventy oraz idealna oprawa graficzna wspierana licznymi atrakcjami to kilka pozytywów, które ją charakteryzują.

Rabaty w Might&Magic Heroes Online 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.09.2020
Adres Blue Byte GmbH
Adlerstr. 74
Duselfodorf

Might&Magic Heroes – znana wszystkim seria gry strategicznej, która niejednemu graczu pozostawiła miłe wspomnienia z nią związane. Twórcy z myślą o zamiłowaniu graczy postanowili stworzyć Might&Magic Heroes Online. To darmowa gra taktyczno-strategiczna, która rozgrywana jest przeglądarce idealnie odzwierciedlając przeniesienie się do kultowego uniwersum Might and Magic. Każdy gracz jako przedstawiciel Przystani lub Nekropolii będzie mógł z powodzeniem kontynuować historię będącą opowieścią w V i VI części Might and Magic.

Promocje

Fani  gry Might&Magic Heroes Online mogli  korzystać z tak zwanej promocji Happy Hour. Jej celem było otrzymanie +50% pieczęci bohatera we wszystkich pakietach w sklepie Might&Magic Heroes Online. Osoby, które zdecydowały się na pobranie gry Might&Magic Heroes Online mogą więc liczyć na pewne udogodnienia, które producenci oferują w trosce o ich klientów. Warto również wziąć pod uwagę nieustannie wprowadzane nowości do gry.

Eventy

Gracze mogą liczyć również na liczne eventy, które co jakiś czas pojawiają się na stronie gry Might&Magic Heroes Online. To wydarzenia w grze trwające określony czas, podczas których gracze muszą się zmierzyć z nowymi wyzwaniami. Branie udziału w wydarzeniach daje możliwość zdobycia nowych surowców dzięki, którym istnieje możliwość zdobycia nowego stworzenia , przedmiotu, wyglądu, portretu, a nawet pupili.

Nauka poprzez grę

Gry strategiczne to metoda rozwoju umiejętności każdego gracza. Są ogromną szansą na rozwój dużej ilości umiejętności, a także pokazanie ich innych uczestnikom gry. To również idealna szansa na poznanie ludzi  z całego świata, a nawet – głębsze poznanie języka angielskiego, który wiedzie prym w obecnych czasach.

A coś o Might&Magic Heroes Online?

Twórcy gry idealnie zadbali o to, aby grający mógł osiągnąć cel poprzez zastosowanie odpowiedniej dla niego taktyki. Rozgrywka toczona jest w świecie gry w czasie rzeczywistym – nie toczą się one turami, tak jak było dotychczas. Na świecie znajdują się porozrzucane w różnych miejscach zasoby, a zadanie gracza sprowadza się ku zebraniu jak największej ich ilości. Większe strzeżone są przez oddziały stworzeń, z którymi trzeba stoczyć ciężki bój, natomiast te mniejsze – zbiera się bez obaw. Oba rodzaje zasobów jednak co jakiś czas się odnawiają po zebraniu, a co za tym idzie? Bohater ma szansę ponownie je gromadzić. Obecnie istnieją dwie frakcje :  Nekropolis i Przystań. Każda z nich ma do wyboru  dwóch bohaterów będących odpowiednikami rycerzy i magów. Z kolei pole bitwy podzielone jest na małe sześciany, które wyglądem można porównać do trzeciej części gry Heroes.

Miasto, moje miasto

Zamek to niezwykle ważna część rozgrywki, który stanowi punkt wypadowy dla przygód gracza. To tutaj może on rekrutować wojsko, ulepszać oddziały, podejmować się wykonania dodatkowych zadań oraz wyposażyć swojego bohatera w lepsze przedmioty.  Miasto to również idealna okazja do nawiązania kontaktu z innymi graczami. Można więc powiedzieć, że jest to najważniejszy element rozgrywki.

Szereg atrakcji

Kraina Ashan oferuje graczom dużą ilość różnorodnych atrakcji. Do jednych z nich należą zadania zlecane bohaterowi przez postacie niezależne, które spotka podczas zabawy. Udane zakończenie questa wiąże się z dodatkowymi punktami doświadczenia czy nowymi przedmiotami. Warto wspomnieć o niesamowitej oprawie graficznej, jaką posiada Might&Magic Heroes Online. Idealnie zrealizowane walki taktyczne, bogata warstwa fabularna oraz wciągający model zabawy znany z poprzednich gier tej serii sprawia, że Might&Magic Heroes Online przyciąga wielu graczy przed ekrany komputera.

Might&Magic Heroes Online to darmowa gra strategiczna z elementami RPG. Gracz nie musi nic pobierać – może cieszyć się klasyczną rozgrywką Heroes bezpośrednio w swojej przeglądarce