Rabaty w Might&Magic Heroes Online Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Might&Magic Heroes Online

Might&Magic Heroes Online

Przeżyj przygodę w świecie fantasy

Wartość zniżki:
gra "Might&Magic Heroes online"

Ważne na:
✔️ grę "Might&Magic Heroes online" ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
E-KARTA PODARUNKOWA
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Foto-Plus
Kody rabatowe w Foto-Plus
Sony Cashback do 2000 zł

Informacje o Might&Magic Heroes Online

Might&Magic Heroes Online
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Might&Magic Heroes Online

Might&Magic Heroes Online to propozycja dla fanów poprzednich serii gier Heroes. Promocje, eventy oraz idealna oprawa graficzna wspierana licznymi atrakcjami to kilka pozytywów, które ją charakteryzują.

Rabaty w Might&Magic Heroes Online 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Blue Byte GmbH
Adlerstr. 74
Duselfodorf

Might&Magic Heroes – znana wszystkim seria gry strategicznej, która niejednemu graczu pozostawiła miłe wspomnienia z nią związane. Twórcy z myślą o zamiłowaniu graczy postanowili stworzyć Might&Magic Heroes Online. To darmowa gra taktyczno-strategiczna, która rozgrywana jest przeglądarce idealnie odzwierciedlając przeniesienie się do kultowego uniwersum Might and Magic. Każdy gracz jako przedstawiciel Przystani lub Nekropolii będzie mógł z powodzeniem kontynuować historię będącą opowieścią w V i VI części Might and Magic.

Promocje

Fani  gry Might&Magic Heroes Online mogli  korzystać z tak zwanej promocji Happy Hour. Jej celem było otrzymanie +50% pieczęci bohatera we wszystkich pakietach w sklepie Might&Magic Heroes Online. Osoby, które zdecydowały się na pobranie gry Might&Magic Heroes Online mogą więc liczyć na pewne udogodnienia, które producenci oferują w trosce o ich klientów. Warto również wziąć pod uwagę nieustannie wprowadzane nowości do gry.

Eventy

Gracze mogą liczyć również na liczne eventy, które co jakiś czas pojawiają się na stronie gry Might&Magic Heroes Online. To wydarzenia w grze trwające określony czas, podczas których gracze muszą się zmierzyć z nowymi wyzwaniami. Branie udziału w wydarzeniach daje możliwość zdobycia nowych surowców dzięki, którym istnieje możliwość zdobycia nowego stworzenia , przedmiotu, wyglądu, portretu, a nawet pupili.

Nauka poprzez grę

Gry strategiczne to metoda rozwoju umiejętności każdego gracza. Są ogromną szansą na rozwój dużej ilości umiejętności, a także pokazanie ich innych uczestnikom gry. To również idealna szansa na poznanie ludzi  z całego świata, a nawet – głębsze poznanie języka angielskiego, który wiedzie prym w obecnych czasach.

A coś o Might&Magic Heroes Online?

Twórcy gry idealnie zadbali o to, aby grający mógł osiągnąć cel poprzez zastosowanie odpowiedniej dla niego taktyki. Rozgrywka toczona jest w świecie gry w czasie rzeczywistym – nie toczą się one turami, tak jak było dotychczas. Na świecie znajdują się porozrzucane w różnych miejscach zasoby, a zadanie gracza sprowadza się ku zebraniu jak największej ich ilości. Większe strzeżone są przez oddziały stworzeń, z którymi trzeba stoczyć ciężki bój, natomiast te mniejsze – zbiera się bez obaw. Oba rodzaje zasobów jednak co jakiś czas się odnawiają po zebraniu, a co za tym idzie? Bohater ma szansę ponownie je gromadzić. Obecnie istnieją dwie frakcje :  Nekropolis i Przystań. Każda z nich ma do wyboru  dwóch bohaterów będących odpowiednikami rycerzy i magów. Z kolei pole bitwy podzielone jest na małe sześciany, które wyglądem można porównać do trzeciej części gry Heroes.

Miasto, moje miasto

Zamek to niezwykle ważna część rozgrywki, który stanowi punkt wypadowy dla przygód gracza. To tutaj może on rekrutować wojsko, ulepszać oddziały, podejmować się wykonania dodatkowych zadań oraz wyposażyć swojego bohatera w lepsze przedmioty.  Miasto to również idealna okazja do nawiązania kontaktu z innymi graczami. Można więc powiedzieć, że jest to najważniejszy element rozgrywki.

Szereg atrakcji

Kraina Ashan oferuje graczom dużą ilość różnorodnych atrakcji. Do jednych z nich należą zadania zlecane bohaterowi przez postacie niezależne, które spotka podczas zabawy. Udane zakończenie questa wiąże się z dodatkowymi punktami doświadczenia czy nowymi przedmiotami. Warto wspomnieć o niesamowitej oprawie graficznej, jaką posiada Might&Magic Heroes Online. Idealnie zrealizowane walki taktyczne, bogata warstwa fabularna oraz wciągający model zabawy znany z poprzednich gier tej serii sprawia, że Might&Magic Heroes Online przyciąga wielu graczy przed ekrany komputera.

Might&Magic Heroes Online to darmowa gra strategiczna z elementami RPG. Gracz nie musi nic pobierać – może cieszyć się klasyczną rozgrywką Heroes bezpośrednio w swojej przeglądarce