Rabaty w Monedo Październik 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Monedo

Monedo

Pożyczka na raty

Wartość zniżki:
Pożyczka na raty

Ważne na:
✔️ na wszystko. Szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Szybka gotówka
Kody rabatowe w Szybka gotówka 30% kod rabatowy na prowizję od pożyczki
Kody rabatowe w Inteligo
Kody rabatowe w Inteligo Bon turystyczny: 500 zł dla dzieci do 18. roku ży
Kody rabatowe w WONGA
Kody rabatowe w WONGA Do 15 000 zł z bezkosztową przerwą w spłacaniu
Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit Pożyczka do 6000 zł na 4 miesiące
Kody rabatowe w AXA DIRECT
Kody rabatowe w AXA DIRECT Kup ubezpieczenie i skorzystaj ze zniżki 15% za zakup online

Informacje o Monedo

Monedo
5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Monedo

U nas znajdziesz zawsze aktualne promocje Monedo. Weź pożyczkę i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Tylko u nas ciekawe okazje. Nie czekaj i upoluj jedną z nich! 

Rabaty w Monedo 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 23.10.2020
Adres Monedo
ul. Prosta 32
00-838 Warszawa

Sprawdź co zaoferować Ci może Monedo!

Monedo jest marką należącą do Kreditech Polska wchodzącą w skład Kreditech Holding. Na polskim rynku koncern oferuje pożyczki krótkoterminowe oraz ratalne. To właśnie z myślą o pożyczkach ratalnych został stworzony serwis Monedo. Najmniejsza kwota, którą można pożyczyć wynosi 300 zł, natomiast największa 10 tys. zł.

W Monedo rabaty zależą wyłącznie od klienta, bo to my wybieramy, jakie brać raty i jak długo chcemy spłacać pożyczkę. Firma ma w ofercie elektroniczny portfel tzw. Wirtualną Kartę Monedo, w której nie trzeba płacić opłaty aktywacyjnej, ani opłat za prowadzenie konta.

Trzy proste kroki na wzięcie pożyczki

Najpierw należy wypełnić wniosek na stronie internetowej. Należy zaznaczyć, że innej opcji nie ma, gdyż serwis nastawiony jest na szybkie transakcje. Następnie wybieramy interesującą nas opcję kredytową (ustalamy kwotę, którą chcemy pożyczyć i jak wysokie odsetki moglibyśmy spłacać miesięcznie). W Monedo rabaty są elastyczne, gdyż program automatycznie wskaże, ile potrzebujemy czasu na spłatę pożyczki. Ostatnim krokiem jest szybki przelew pieniędzy na nasze konto. Środki finansowe możemy wydać na dowolne usługi bądź produkty. Należy pamiętać, żeby spłacać je systematycznie.

Atrakcyjne pożyczki i wirtualna karta

Serwis Monedo udziela pożyczek od 300 zł do 10 tys. zł. Brak ukrytych opłat i elastyczna forma spłat są dużymi plusami serwisu. Na stronie Monedo można sie z łatwością dowiedzieć jaką kwotę będziemy musieli zwrócić. Gdy pożyczymy 1500 zł, to w ciągu trzech miesięcy będziemy musieli zwrócić 1736 zł. W przypadku pożyczki 3000 zł, kwota do spłaty wynosi odpowiednio: 3471 zł w trzech ratach, 4145 zł w dziewięciu ratach czy 5544 zł w 24 ratach. Na stronie głównej jest intuicyjny kalkulator, za pomocą którego w łatwy sposób określimy nasze preferencje. Jak widać w Monedo rabaty przybierają formę bardzo niskiego oprocentowania.

Firma oferuje swoim klientom także wirtualną kartę, której można użyć do zasilenia swoich kart lub śledzenia swoich transakcji a także dokonywania płatności i przesyłania pieniędzy. Do wirtualnej karty można dodać także Przedpłaconą Kartę MasterCard, dzięki czemu nasze konto automatycznie zmieni status na premium. Co nam daje ta opcja? Przede wszystkim możliwość bezpiecznego korzystania z karty. Po prostu płacąc tą kartą, nie wydamy więcej pieniędzy, niż kwota, na którą ją zasilono.

Pieniądze w kilkanaście sekund

Monedo oferuje bardzo szybkie i kompleksowe usługi. Po wypełnieniu wniosku o przyznanie kredytu ratalnego, już w ciągu kilku minut zostanie podjęta decyzja. Jeżeli będzie ona pozytywna, należy podpisać ją online i założyć swoje konto. Pieniądze otrzymamy nawet w kilkanaście sekund (czasami może to potrwać do pięciu minut).

Biuro Obsługi Klienta

Z Biurem Obsługi Klienta można skontaktować się za pomocą formularza na stronie: www.monedo.pl/pay/contact-us.html, telefonicznie: +48 71 881 10 74, lub mailowo: pay@monedo.pl. Pracownicy odpowiedzą na pytania dotyczące otwarcia konta, zamówienia karty Prepaid lub inne, nurtujące nas kwestie.