Łącznie 6 ocen

MotherCare Kod Rabatowy

MotherCare Screenshot

Oferty MotherCare

„Nie przegap już żadnej promocji MotherCare“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do MotherCare

  1. Promocje dla dużych i małych
  2. Kody promocyjne do wykorzystania w MotherCare
  3. Produkty dostępne w Mothercare
  4. Wysyłka paczek z MotherCare
  5. Gwarancja możliwości zwrotu
  6. Kontakt z MotherCare

O marce MotherCare

MotherCare to firma o zasięgu globalnym. Przejęła ona pałeczkę wiodącego na świecie specjalisty do spraw matki i dziecka. Produkty oferowane przez MotherCare zostały zaprojektowane w taki sposób, by sprostać potrzebom dzieci do lat ośmiu. Asortyment oferowany przez MotherCare dostępny jest poprzez różne kanały. Najbardziej popularny jest sklep internetowy. Jest on okazją do wypróbowania MotherCare promocje i samodzielnego przekonania się jak wiele możesz zyskać decydując się na zakupy właśnie tam. Pierwszy stacjonarny sklep sieci MotherCare powstał w roku 1961. Firma ma więc rozbudowane doświadczenia rynkowe. Co za tym idzie są oni mistrzami profesjonalnej obsługi klienta. Sklep swoje towary wysyła również do Polski. Aktualnie trwają przygotowania do uruchomienia polskojęzycznej strony internetowej, by jeszcze bardziej ułatwić zakupy w MotherCare.

Promocje dla dużych i małych

Dzięki skorzystaniu z MotherCare promocje, każdy ma możliwość wyboru swoich ulubionych produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Częste są oferty typu dwa produkty w cenie jednego albo zniżka przy zakupie konkretnego modelu marki. W ramach promocji można wybrać całą wyprawkę dla malucha w doskonałej jakości. Warto na bieżąco śledzić stronę internetową sklepu, gdyż wówczas nie przegapi się żadnej okazji.

Kody promocyjne do wykorzystania w MotherCare

Jeżeli zależy ci na zrobieniu dużych zakupów w sklepie MotherCare i chcesz dodatkowo zaoszczędzić trochę pieniędzy, wykorzystaj kody rabatowe dostępne na stronie Kupony.pl. Wystarczy, że skopiujesz interesujący cię kod i wkleisz go w odpowiednie pole przy podsumowaniu zamówienia. Cena od razu spadnie, a ty będziesz mógł pozwolić sobie na większe zakupy. Taka forma oszczędności to czysta przyjemność, ponieważ nie musisz się w niczym ograniczać.

Produkty dostępne w Mothercare

Oferta produktów MotherCare obejmuje odzież i obuwie dla najmłodszych, wózki, foteliki samochodowe, meble, pościel, sprzęt do karmienia oraz do kąpieli, a także zabawki. Wszystkie oferowane w sklepie produkty spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Należą one do produktów najbardziej uznanych marek. Dlatego w sklepie zakupisz na przykład wózki najbardziej znanych producentów z całego świata. MotherCare to także akcesoria potrzebne mamom i kobietom w ciąży. Wygodne staniki do karmienia, koszule nocne, czy poduszki w formie rogala, to niezbędne sprzęty. W tym sklepie kupisz to wszystko i to w atrakcyjnej cenie. Jakość jest wyznacznikiem kierunku rozwoju MotherCare.

Wysyłka paczek z MotherCare

MotherCare realizuje wysyłki do wielu zakątków świata, w tym do Polski. Jej koszt wynosi 14,95£. Dodatkowo obowiązuje dopłata 2£ za każdy ponadnormatywny kilogram zamówienia. Przesyłki do Polski dociera do odbiorcy po maksymalnie siedmiu dniach roboczych. Ostateczny koszt wysyłki otrzymasz na stronie podsumowującej zamówienie. System zlicza produkty oraz ich wagę.

Gwarancja możliwości zwrotu

MotherCare stosuje politykę bezproblemowych zwrotów nieużywanych produktów. Jest na to aż 30 dni. Nie można dokonać zwrotu żywności, otwartych materacy oraz kosmetyków. Zwrotu dokonać można albo przez oddanie produktów do dowolnego sklepu marki, albo przez przesłanie ich na adres sklepu.

Kontakt z MotherCare

Kontakt ze sklepem MotherCare jest możliwy dzięki formularzowi kontaktowemu dostępnemu na stronie. Pracownicy odpowiedzą na twoje pytania związane z asortymentem oraz dostawą najczęściej w przeciągu jednego dnia roboczego. Pytania można kierować również poprzez infolinię pod numerem +44 1923 210 210.

MotherCare: 4.8 na 5 punktów na podstawie ocen 6.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku