Rabaty w Mtu24.pl Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Mtu24.pl

Mtu24.pl

Świetne ubezpieczenia dla kierowców

Wartość zniżki:
Świetne ubezpieczenia dla kierowców

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenia dla kierowców ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Mtu24.pl

Mtu24.pl
5 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Mtu24.pl

Dzięki dostępnym na naszej stronie kodom promocyjnym otrzymasz atrakcyjną zniżkę na usługi firmy mtu24.pl. Nie czekaj i sprawdź już dziś ile możesz zaoszczędzić wykorzystując nasze atrakcyjne promocje. Mtu24 to firma działająca w branży ubezpieczeń komunikacyjnych.

Rabaty w Mtu24.pl 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia
Hestii 1
81-731 Sopot

Zadbaj o swój samochód, mieszkanie oraz bezpieczną podróż dzięki ubezpieczeniom od Mtu24

Potrzebujesz najlepszego ubezpieczenia twojego auta od nagłych zdarzeń? A może planujesz wyjazd rodzinny i zależy ci na pełnym bezpieczeństwie podczas wymarzonych wakacji? Odkryj najnowszą ofertę profesjonalnych ubezpieczeń Mtu24 i nie martw się w przypadku niespodziewanych wydarzeń. Wykorzystaj przygotowane dla klientów Mtu24 kod rabatowe i płać mniej za ochronę twojego samochodu, podróży oraz mienia.

Odkryj dostępne w Mtu24 promocje i oferty specjalne

Zdecyduj się na jedno z kompleksowych ubezpieczeń od Mtu24 i ciesz się ochroną wszędzie, gdzie jesteś. Aktywuj w Mtu24 rabaty i obniż koszty swojej comiesięcznej składki. Zależy ci na niższej cenie za ubezpieczenie twojego auta? Oblicz swoją składkę i sprawdź proponowaną ofertę za wybraną usługę. Wybierz interesującą cię opcję i zaoszczędź nawet do 20% przy ubezpieczeniu w promocyjnych warunkach.

Jesteś doświadczonym kierowcą? To świetna wiadomość! Zyskaj zniżki przysługujące wieloletnim posiadaczom samochodów i płać mniej za podstawową oraz dodatkową ochronę twojego auta. Oprócz tego korzystaj z wielu świetnych opcji pobocznych i korzyści wliczonych w cenę twojej usługi.

Pamiętaj też o sprawdzeniu ofert specjalnych na ubezpieczenia domu oraz mieszkania. Sprawdź cenę w mniej niż minutę i przekonaj się jakie zniżki przysługują ci tym razem. Dobierz ofertę w oparciu o twoje potrzeby i korzystaj z pełnej ochrony za mniejsze pieniądze.

Nie zapomnij o proponowanych zniżkach przy zakupie ubezpieczeń podróżnych. Obejmij ochroną zdrowie oraz życie twojej rodziny i zapłać mniej dzięki aktywnemu rabatowi.

Chcesz zyskać jeszcze lepsze warunki ubezpieczeń dla ciebie i twoich bliskich? Regularnie odwiedzaj stronę Mtu24.pl w poszukiwaniu dostępnych co jakiś czas promocji sezonowych oraz ofert czasowych. Skorzystaj z aktywnych kuponów zniżkowych i płać jeszcze mniej za pełną ochronę.

Aktywuj w Mtu24 kody rabatowe i odbierz dodatkowe zniżki

Planujesz zakup ubezpieczenia w Mtu24 i chcesz zmniejszyć swoje comiesięczne zobowiązanie? Odwiedź portal Kupony.pl i znajdź przygotowany dla klientów Mtu24 kod rabatowy. Użyj kodu podczas swojego następnego zamówienia i przekonaj się, ile dodatkowo udało ci się zaoszczędzić. Skorzystaj z dostępnej poniżej instrukcji i dowiedź się jak w prosty sposób płacić mniej za ochronę i usługi dodatkowe od Mtu24

  1. Wejdź na portal Kupony.pl i skorzystaj z wyszukiwarki wpisując w niej nazwę Mtu24. W taki sposób znajdziesz honorowany w Mtu24 kod rabatowy, który pozwoli ci na dodatkowe zniżki. Teraz skopiuj przypisany do kuponu ciąg znaków, którego będziesz za chwilę potrzebował.
  2. Przejdź na stronę Mtu24.pl i wybierz swoje ubezpieczenie. Na początku oblicz swoją składkę, podając wszystkie niezbędne dane, a następnie klikając w przycisk “Oblicz składkę”.
  3. Poczekaj chwilę, aby system mógł dokładnie wyliczyć koszty twojego ubezpieczenia, po czym sprawdź poprawność danych oraz cenę za wybraną przez ciebie usługę.
  4. Teraz podaj wszystkie swoje dane kontaktowe oraz uzupełnij inne wymagane pola, aby móc skorzystać z ubezpieczenia. Zwróć też uwagę na dostępne nieco niżej miejsce na wprowadzenie kodu rabatowego.
  5. Wklej tutaj skopiowany wcześniej z portalu Kupony.pl ciąg znaków, a następnie zatwierdź całą operację. Po kilku chwilach strona powinna uruchomić się ponownie, a jeśli kupon zostanie przyjęty poprawnie, wartość twojego zamówienia oraz koszty ubezpieczenia zostaną pomniejszone przez wykorzystany właśnie kod rabatowy.
  6. Możesz teraz przejść krok dalej, aby jeszcze raz potwierdzić wszystkie dane, swój wybór oraz tym samym sfinalizować całe zamówienie.

Ubezpiecz swój samochód z Mtu24

Szukasz najlepszego ubezpieczenia OC dla twojego auta? Odwiedź stronę Mtu24.pl i sprawdź szczegółową ofertę aktualnie proponowanych usług. Oblicz swoją składkę w kilkanaście sekund i przekonaj się jaka oferta będzie dla ciebie najbardziej korzystna.

Zależy ci na ochronie na wypadek uszczerbku na zdrowiu? Wybierz świetne ubezpieczenie NNW, które zapewni bezpieczeństwo w podróży tobie oraz wszystkim pasażerom.

Koniecznie sprawdź też ubezpieczenie szyb samochodowych i zyskaj szybką i bezproblemową naprawę lub wymianę szyb w przypadku stłuczki lub uszkodzenia.

Nie zapomnij o zapoznaniu się z kompleksową ochroną Assistance, obejmującą pomoc w razie wypadku, awarii oraz kradzieży a także pozwalającą ci na szereg dodatkowych usług takich jak holowanie, dostawa paliwa, naprawa na miejscu, a nawet zakwaterowanie i nocleg dla ciebie oraz twoich pasażerów. Już dziś zdecyduj się na kompleksową ochronę twojego samochodu i wybierz jeden z pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych od Mtu24.

Zadbaj o swoje mieszkanie oraz dom dzięki ubezpieczeniom mienia od Mtu24

Wybierz najlepszą opcję ochrony twojego domu oraz mieszkania i nie martw się niespodziewanymi zdarzeniami. Zapewnij pełne bezpieczeństwo twojej nieruchomości, rzeczom osobistym, jak i bliskim osobom dzięki kompletowi usług podstawowych oraz dodatkowych. Przydarzył ci się pożar mieszkania, zalanie, awaria elektryczności lub kradzież? Wykup ubezpieczenie, a następnie zgłoś szkodę w Mtu24 i otrzymaj odszkodowanie w krótkim terminie. Skorzystaj z kompleksowej oferty oraz szeregu opcjonalnych usług i dopasuj swoje ubezpieczenie idealnie do twoich potrzeb.

Zamów pełną ochronę dla ciebie i twojej rodziny podczas wyjazdu

Zapoznaj się z najnowszą ofertą ubezpieczeń podróżnych od Mtu24 i zadbaj o siebie oraz swoich bliskich w podróży i na wakacjach. Często wyjeżdżasz za granicę w sprawach biznesowych? A może masz w planach wybrać się z całą rodziną na niezapomniane wakacje? Nie zapomnij o wykupieniu niezawodnego ubezpieczenia podróży od Mtu24, aby nie martwić się kosztami leczenia, zgubionym bagażem lub nieszczęśliwym wypadkiem. Odkryj pełen zakres proponowanych przez Mtu24 pakietów i wybierz wszystkie interesujące cię opcje. Zamów podstawowy pakiet lub rozszerz go o dodatkowe usługi i w szybki i łatwy sposób uzyskaj odszkodowanie w przypadku objętego ochroną wydarzenia

Zgłoś szkodę bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Mtu24

Przydarzył ci się wypadek, zostałeś okradziony, lub spotkała cię niespodziewana sytuacja, i chcesz jak najszybciej to zgłosić? Skorzystaj z wygodnej opcji zgłoszenia szkody w Mtu24 i otrzymaj wypłatę odszkodowania w ekspresowym tempie. Nie trać czasu na wizytę w placówke i załatw sprawę online w kilka minut. Kliknij w zakładkę “Zgłoś szkodę”, dostępną w górnej części strony, a następnie uzupełnij wszystkie niezbędne pola. Podaj co się stało, numer swojej polisy, dokładną datę zajścia, a następnie swoje podstawowe dane kontaktowe. Na koniec kliknij “Dalej” aby złożyć wniosek i otrzymać potwierdzenie. Teraz możesz już spokojnie czekać na informację zwrotną od Mtu24 i wypłatę należnego ci odszkodowania.

Kontakt z Mtu24

Chcesz się skontaktować z Mtu24 w sprawie obsługi polis, zgłoszenia szkody lub masz jeszcze inne pytanie? Skorzystaj z telefonu dostępnego pod numerem 58 555 65 00 i w kilka chwil uzyskaj niezbędną pomoc. Sprawdź też najczęściej zadawane pytania i tam szukaj odpowiedzi na nurtujący cię temat. Nie znalazłeś rozwiązania? Skontaktuj się z Mtu24 za pomocą formularza kontaktowego. Wejdź w zakładkę “Kontakt”, wybierz odpowiedni temat, a następnie podaj swoje podstawowe dane kontaktowe i w taki sposób opisz interesujące cię zagadnienie.