Rabaty w Multikino Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Multikino

Multikino

Pobierz darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Multikino

Łatwy zwrot biletu do 15 min przed seansem

Wartość zniżki:
zwrot biletu

Ważne na:
✔️ zwrot biletu ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
Buy 3 products and receive 15%
Kody rabatowe w Empik Foto
Kody rabatowe w Empik Foto
24% rabatu na wszystko!

Informacje o Multikino

Multikino
4 z 5 gwiazdek 12 Oceny dla Multikino

Multikino – najaktualniejsze promocje i kupony rabatowe Multikino. Tu pobierzesz najaktualniejsze kody rabatowe na bilet do Multikina  na seans filmowy w dowolnym mieście Polski.  Wybierz repertuar a z nim dowolny rabat zupełnie za free i kup bilet on-line dla siebie czy dla znajomych. Oszczędzaj z nami, korzystaj i pobieraj za darmo.

Rabaty w Multikino 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres Multikino
ul. Przeskok 2
00­-032 Warszawa

Kupony rabatowe Multikino, rabaty i okazyjne zakupy

Multikino to sieć kin, która powstała w drugiej połowie lat 90. XX wieku. Pierwsze kino tej sieci zostało otwarte w 1998 roku w Poznaniu i od tego czasu sieć otworzyła już ponad dwadzieścia zespołów sal kinowych w kilkunastu polskich miastach. W 2010 roku Multikino wyszło ze swoją ofertą poza granicę Polski i pod swoim szyldem uruchomiła kina w Rydze oraz w Wilnie. Aktualnie Multikino jest drugą pod względem wielkości siecią kin w Polsce. Z każdym dniem powiększa się grono jej sympatyków, a dzieje się tak między innymi dzięki kuponom promocyjnym, które sieć regularnie przygotowuje dla swoich klientów.

Promocje Multikino to okazje, obok których żaden miłośnik dobrych filmów nie może przejść obojętny. Każdy znajdzie w tej sieci oferty, które idealnie będą dopasowane do jego potrzeb. Sieć stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego w różne dni tygodnia przygotowane są dla gości kina inne oferty promocyjne. Część z nich łączy się z zakupem produktów, które oferują partnerzy Multikina, a część uzależniona jest od konkretnej pory roku czy wydarzeń. Warto również sprawdzać, jakie kupony rabatowe Multikino przygotowało dla rodzin z dziećmi, studentów, uczniów czy seniorów. Często ceny biletów z oferty są dużo niższe niż w kinach nie należących do żadnej sieci, a jakość obrazu i dźwięku w salach Multikina jest nieporównywalnie lepsza. Multikino kody rabatowe i inne dodatkowe promocje Multikina w kinowym barze, to oferty, które sieć regularnie przygotowuje dla koneserów dobrego filmu. Jeżeli nie wyobrażasz sobie seansu bez popcornu, to na pewno Cię one zainteresują. Promocje Multikino to oferty, których nie możesz przegapić!

Zakupy biletów na internetowej stronie Multikina

Bilety na filmowe seanse w sieci Multikino można kupić przez internet. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową Multikina, wybierzesz kino, w którym chcesz obejrzeć dany film, zaznaczysz tytuł filmu, godzinę seansu oraz wybierzesz miejsce i przy pomocy przelewu zapłacisz za bilet, a ominie Cię stanie w kolejce po bilety tuż przed seansem.

Jak zrealizuję kupon Multikino?

Kupony rabatowe Multikino możesz zrealizować zarówno przy kasach biletowych w multipleksach, jak również zamawiając bilety przez internet wybierając - multikino kody rabatowe. Wszystko to jest bajecznie proste i możesz na tym tylko zyskać.

Zamawianie i płacenie w Multikino

Aby zapłacić za bilet kupiony przez internet wcale nie musisz zakładać konta w serwisie Multikino. Wystarczy, że dokonasz przelewu określonej kwoty za bilet na wybrany seans, a informację o dokonanym zakupie zostanie przesłana do Ciebie mailem i smsem.

Koszty dostawy

Do ceny biletu doliczany jest niewielki koszt dostawy, który obecnie wynosi pięćdziesiąt groszy.

Reklamacja i zwrot

Istnieje możliwość reklamacji biletów zakupionych online. W tym celu należy wypełnić formularz zwrotu biletów dostępny na stronie Multikina i przesłać go do multipleksu.

Obsługa Klienta

W razie jakichkolwiek problemów najlepiej zgłosić się do obsługi filii kina, z której usług korzystamy lub wysłać wiadomość z uwagami pod adres mailowy podany na stronie Multikina.