Rabaty w Multimedia.pl Marzec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Multimedia.pl

Informacje o Multimedia.pl

Multimedia.pl
4.4 z 5 gwiazdek 15 Oceny dla Multimedia.pl

Codziennie na Kupony.pl nowe kupony rabatowe i promocje do sklepu Multimedia.pl. Wybieraj usługi internetowe czy telewizyjne i płać za nie jeszcze mniej. Nie przegap okazji i już dziś sprawdź, jakie oferty mamy dla Ciebie.

Rabaty w Multimedia.pl 0
Ostatnia aktualizacja 01.03.2021
Adres Multimedia
ul. Tadeusza Wendy 7/9
Gdynia

O Multimedia.pl

Firma Multimedia.pl jest jednym z głównych dostawców telekomunikacyjnych w Polsce. Działalność rozpoczęła ponad 20 lat temu. Aby wyjść naprzeciw swoim Klientom w 2014r. Multimedia.pl znacznie rozszerzyły swoją działalność i rozpoczęły sprzedaż energii elektrycznej. Dotychczas z usług firmy skorzystało prawie 1 mln osób. 

Promocje Multimedia.pl, zniżki i kupony rabatowe

Wybierając jedną z usług Multimedia.pl: telefon, Internet czy telewizję, możemy korzystać z licznych i atrakcyjnych promocji i zniżek. Dostępne są one zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Warto korzystać przede wszystkim z pakietów Multimedia.pl oraz kuponów rabatowych, które regularnie możecie znaleźć na stronie Kupony.pl.

Multimedia.pl - pakiety, czyli razem kupuj taniej

Nie od dziś wiadomo, że kupując więcej zazwyczaj płacimy mniej. Sklepy zachęcają nas do nabycia jak największej ilości swoich produktów oferując niższą cenę. W Multimedia.pl także możemy połączyć kilka usług i zaoszczędzić nasze pieniądze. Do wyboru mamy pakiety telewizji wraz z Internetem. Wystarczy wybrać jeden z nich i zobaczyć, jak wiele można zaoszczędzić.

Kupony rabatowe Multimedia.pl i nawet 0 zł za rachunki

Na stronie Kupony.pl regularnie możesz znaleźć kupony rabatowe na atrakcyjne zniżki czy promocje na usługi Multimedia.pl. Może się okazać, że przez kilka miesięcy Twój rachunek będzie wynosił tylko 0 zł. Odwiedzaj nas regularnie i nie przegap atrakcyjnych okazji.

Internet Multimedia.pl i MegaKonto

Zamawiając Internet w sklepie Multimedia.pl otrzymujesz MagaKonto, w którym będziesz mieć od 200 MB do 1 GB. Przestrzeń tę możesz wykorzystać na swoją pocztę lub stronę internetową. A wszystko to zupełnie za darmo. 

Konkursy Multimedia.pl

Multimedia.pl wraz ze swoimi partnerami regularnie organizuje konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Możesz wziąć w nich udział i wygrać wyjątkowe prezenty i gadżety Disney Channel czy National Geographic.

Zakupy w Multimedia.pl

Sklep Mulitmedia.pl oferuje pełen zakres usług telekomunikacyjnych. Możemy tu zamówić Internet, telefon, telewizję czy usługę VOD. Od pewnego czasu firma zajmuje się także sprzedażą energii elektrycznej czy ubezpieczeń dla swoich Klientów.

Jak wykorzystać kupony rabatowe w Multimedia.pl?

Na stronie Kupony.pl wyszukaj aktualną, interesującą Cię ofertę i kliknij guzik „Sprawdź kupon”. Po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami oferty zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu, gdzie będziesz mógł dokonać wszystkich formalności.

Zwrot i wymiana usług w Multimedia.pl

Zrezygnować z zamówionych usług możesz w każdej chwili. Dokładne informacje znajdziesz w regulaminie konkretnej promocji Multimedia.pl.

Obsługa Klienta w Multimedia.pl

W przypadku pytań na temat oferty Multmedia.pl możesz skorzystać z opcji czatu na stronie firmy. Wystarczy rozwinąć zakładkę znajdującą się w prawym dolnym rogu. Dodatkowe dane znajdują się na podstronie „Napisz do nas”.