Rabaty w Muszkieter Styczeń 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Muszkieter

Muszkieter

Wyszukaj połączenie i kup bilet

Wartość zniżki:
Wyszukaj połączenie i kup bilet

Ważne na:
✔️ połączenia krajowe i międzynarodowe ✔️ Wszyscy klienci
Muszkieter

Wynajem autobusów

Wartość zniżki:
wynajem autobusów

Ważne na:
✔️ wynajem autobusów: Mercedes Sprinter 315 CDI w wersji VIP, Mercedes Viano, MidiBus TeamStar. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Tripadvisor
Kody rabatowe w Tripadvisor
Znajdź najlepsze hotele w Łodzi

Informacje o Muszkieter

Muszkieter
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Muszkieter

Muszkieter to szeroka propozycja turystyczna, która nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem klientow. Co ciekawe, oferuje im atrakcyjne promocje, które zdecydowanie obniżają cenę.

Rabaty w Muszkieter 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 18.01.2021
Adres Usługi Handel Transport Anna Chmiel
Charężów 6
26-060 Chęciny

O firmie Muszkieter

Na koncie firmy znajduje się milion obsłużonych pasażerów rocznie. Wieloletnia obecność na rynku jest efektem pozyskania zaufania dużej ilości klientów, a wizytówką autokarów będących kluczowym elementem działalności jest nowoczesność oraz przede wszystkim komfort jazdy. Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerów to jedna z głównych zasad, którą firma Muszkieter kieruje się w pracy.

Promocje

Promocje Muszkieter to podstawowa usługa która swoim klientom proponuje firma. Mogą oni liczyć na atrakcyjne rabaty które zdecydowanie umila ich podróż przekładając się na niesamowity komfort. To wszystko za sprawą bezpiecznych i nowoczesnych autokarów. Ponadto, dzięki promocje Muszkieter klienci mają możliwość nabycia biletu w promocyjnie niskiej cenie. Co ciekawe, na stronie internetowej firmy Muszkieter znajduje się specjalna zakładka Promocje, z której klienci mogą skorzystać każdego dnia. I tak, zniżki na bilety mogą otrzymać dawcy krwi czy też osoby posiadają legitymację elektroniczną. Ponadto stale wprowadzane promocje Muszkieter przekładają się na zadowolenie klientów, których liczba nieustannie wzrasta.

Przedsprzedaż biletów

Przedsprzedaż biletów dotyczy kursów  relacji Busko Zdrój - Kielce - Warszawa. W celu nabycia biletu należy skorzystać z załączonej aplikacji znajdującej się na stronie internetowej poza tym bilety do nabycia w dniu przejazdu u kierowcy. Warto także pamiętać, że pasażer jest odpowiedzialny za posiadanie ważnego biletu.

Newsletter

Warto zapisać sie do Newslettera sklepu Muszkieter, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem.  To idealna okazja na otrzymywanie aktualnych promocji, a także obowiązujących wyprzedaży. Zapisanie się do niego nie sprawia najmniejszego problemu. Wystarczy tylko podać adres email.

Wynajem

Wycieczka rodzinna? Zakup busa na jednorazową podróż to duży koszt, zwłaszcza dla rodziny. W tym celu warto jest wypożyczyć w pełnić sprawnego busa który służył dotychczas wielu osobom. To idealna alternatywa która z pewnością rozwiąże problem klienta.

Oferty turystyczne

Niezależnie od wieku każdy jest ciekawy otaczającego go świata. Muszkieter to firma, która zabierze klienta w różne zakątki Europy, od Polski poprzez Czechy, Włochy, po  urzekającą pod względem atrakcji turystycznych Szwajcarię. Jest propozycją zarówno dla rodzin, grup szkolnych czy też firm. W zależności od liczby osób jest w stanie zaoferować klientom zróżnicowaną ilość miejsc dla pasażerów. W zapleczu znajdują się kierowcy posiadający ogromny bagaż doświadczenia, którzy są w stanie zapewnić klientom dobrą atmosferę podczas podróży, komfort oraz bezpieczeństwo.

Transport dla osób prywatnych

Stale rosnącą grupą klientów są osoby prywatne, często pasażerowie korzystający z prowadzonej komunikacji regularnej. Firma Muszkieter oferuje wynajem pojazdów na wszelkiego rodzaju wyjazdy okolicznościowe: wesela, przysięgi, transfery na lotniska, pielgrzymki oraz wszelkiego rodzaju wycieczki.

Rezerwacja

W celu nabycia biletu oraz aby zobaczyć szczegółowo jego cenę warto najechać wskaźnikiem na baner znajdujący się po prawej stronie opisany jako KUP BILET ON LINE  znajdujący się stronie internetowej firmy Muszkieter w zakładce Rezerwacja. Maksymalny limit sprzedaży biletów online na jeden kurs to 14 miejsc, po ewentualnym osiągnięciu takiej liczby zostaje powiadomiony dyspozytor i jeśli będzie możliwość zostanie wymieniony samochód na większy i jednocześnie zwiększona liczba możliwych do zakupu biletów na dany kurs.

Kontakt

Problem z wyszukaniem biletu? Dodatkowe pytania? Wątpliwości? W tym celu klient może skontaktować się z działem obsługi klient dzwoniąc na numer 41 24 12355 lub kontaktując się droga elektroniczną