Rabaty w My Travel Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w My Travel

My Travel

Atrakcyjne ceny na oferty last minute w My travel

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ oferty last minute ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o My Travel

My Travel
5 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla My Travel

U nas, specjalnie dla Ciebie, czekają zniżki i kody rabatowe do My Travel. Zorganizuj niezwykłe wakacje i zapłać za nie grosze już dziś.

Rabaty w My Travel 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres My Travel
ul. Krucza 16/22
Warszawa

My Travel to jednak z największych w Polsce multiagencji turystycznych, która sprzedaje wycieczki takich operatorów jak: Itaka czy Neckermann. Poza stacjonarnymi biurami z pełną ofertą możesz się także zapoznać na stronie internetowej. Ponieważ jest ona dostosowana responsywnie zrobisz to wygodnie na każdym swoim urządzeniu.

Promocje z My Travel na Twoje wakacje

Z My Travel na pewno znajdziesz nie tylko wspaniały program Twojej następnej wycieczki, ale także atrakcyjną cenę. Wszystko to dzięki licznym promocjom i prezentom. Pamiętaj, że wiele z nich jest ograniczona czasowo, dlatego żeby z nich skorzystać musisz się czasem spieszyć. Ale czego się nie robi dla zniżki, która może nieraz wynieść nawet 50%.

Zniżki dla pierwszych i ostatnich

Oferty last minute zna chyba każdy. Także w My Travel ostatnie miejsca na wycieczki, kilka dni przed terminem wyjazdu wyprzedawane są ze znaczną zniżką. Wtedy to możemy upolować wyjazd na hiszpańskie czy chorwackie wybrzeże nawet kilka lub kilkanaście procent taniej. Aby zaoszczędzić warto także pomyśleć o swoich kolejnych wakacjach już teraz. A dlaczego? My Travel w swojej ofercie ma także atrakcyjne zniżki dla osób wykupujących wycieczki jako pierwsze z dużym wyprzedzeniem.

My Travel rozdaje prezenty

Kupując wycieczki w My Travel możesz także otrzymać atrakcyjne prezenty. I to prezenty, które wybierzesz sam. Do danej oferty możesz otrzymać parking, wakacyjne gadżety lub ubezpieczenie podróżne zupełnie bezpłatnie.

Zniżki z kuponami rabatowymi

Przed wyborem wycieczki koniecznie zapoznaj się z ofertą kuponów rabatowych udostępnionych przez My Travel. Kupony oferują dodatkowe zniżki lub promocje na wykup wycieczek z konkretnej kategorii, np. objazdowe lub na konkretny czas, np. lato 2016.

Realizacja kuponu i zniżki

Mamy dla Ciebie prosty sposób na znalezienie kuponów rabatowych dla My Travel. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę Kupony.pl. Tu pojawi się lista kuponów i promocji. Przy każdej z nich znajduje się dokładny opis sposobu realizacji oraz przycisk do strony agencji, gdzie dokończysz realizację zniżki.

Wycieczki przez cały rok z My Travel

Agencja My Travel oferuje wycieczki do wielu krajów w Europie i na świecie. Najdziesz tu oferty podróży do Hiszpanii, Grecji, na Cypr, a także nieco bardziej egzotyczne propozycje: Dominikana, Malediwy czy Indonezja.

A co, gdy nie mogę pojechać?

Warunki rezygnacji z oferty znajdują się w regulaminie każdej z wycieczek. Pamiętaj, że wcześniej możesz dokonać bezpłatnej rezerwacji, która nie zobowiązuje Cię do dokonania żadnej opłaty, jeśli się rozmyślisz.

Konsultanci My Travel

Wszelkie szczegóły i zasady zakupu wycieczek chętnie wyjaśnią Ci konsultanci, którzy dostępni są pod numerami telefonów widniejącymi na górze strony My Travel.