Rabaty w MyHeritage Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w MyHeritage

MyHeritage

Wypróbuj za darmo kompletny plan przez 14 dni!

Wartość zniżki:
Wypróbuj za darmo kompletny plan przez 14 dni!

Ważne na:
✔️ na kompletny plan MyHeritage na okres próbny 14 dni ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare

Informacje o MyHeritage

MyHeritage
5 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla MyHeritage

Dowiedz się więcej o swoich korzeniach i przodkach, stwórz wirtualne drzewo genealogiczne i poznaj nieznanych krewnych dzięki MyHeritage! Na tej stronie znajdziesz wszystkie promocje do MyHeritage.

Rabaty w MyHeritage 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres MyHeritage Ltd.
Or Yehuda 60250
Izrael

Odkryj swoje korzenie i dowiedz się więcej o swoich przodkach dzięki MyHeritage.

Czy wiesz, że dzięki nowoczesnej technologii możesz poznać historię swojej rodziny? Test DNA pozwoli ci poznać twoje pochodzenie etniczne i odnaleźć krewnych z całego świata. Obawiasz się wysokich kosztów badań DNA? Wykorzystując przygotowane przez MyHeritage promocje odkryjesz swoich przodków najtaniej na rynku.

Sprawdź dostępne w MyHeritage zniżki na test DNA

Chcesz wykorzystać osiągnięcia nauki, aby dowiedzieć się więcej o sobie i swoich krewnych? Oferowane przez MyHeritage rabaty mogą ci w tym pomóc. Profesjonalny test DNA zamówisz tu najtaniej na rynku. Polując na sezonowe okazje, możesz dodatkowo zaoszczędzić nawet do 25%. Pamiętaj, że przy zakupie dwóch lub więcej pakietów do pobrania próbek nie zapłacisz ani grosza za wysyłkę. Zamów zestaw dla bliskiej osoby, aby ona również mogła poznać historię swojego pochodzenia!

Skorzystaj z rabatów na subskrypcje

Jeśli chcesz zyskać dostęp do pełnej gamy usług serwisu MyHeritage, w zakresie poszukiwania twoich krewnych, warto zdecydować się na subskrypcję pakietu premium. Do wyboru masz trzy opcje, poszerzające twoje możliwości. Wariant Premium pozwoli ci skorzystać z udoskonalonych algorytmów, potwierdzających podobieństwa na profilach użytkowników, a także współpracować z właścicielami innych drzew genealogicznych. Opcja Premium Plus umożliwi ci dodawanie do twojego drzewa całych gałęzi z miliardów profilów genealogicznych za pomocą jednego kliknięcia. Z kolei wariant Kompletny umożliwi ci poszukiwania wśród ponad 9,6 mld profilów użytkowników oraz archiwalnych danych, pochodzących między innymi z rejestrów urodzeń, ślubów i zgonów w 48 krajach, oraz 25 mln stron dokumentów. Przy zakupie pakietów premium możesz zyskać w MyHeritage zniżki, nawet do 29%. Sprawdź aktualnie dostępne w MyHeritage promocje na subskrypcje i korzystaj z pełnej puli możliwości.

Zastosuj na stronie kody promocyjne

Udało ci się odnaleźć akceptowany w serwisie MyHeritage kod rabatowy? Dzięki niemu możesz taniej zamówić pakiet do testów DNA lub wykupić subskrypcję usług. Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać kody i odnaleźć swoich krewnych.

  1. Zarejestruj się w serwisie MyHeritage, podając podstawowe dane. To zajmie ci tylko chwilkę.
  2. Przygotuj profil swojej rodziny. Zaproś swoich bliskich, dodaj zdjęcia i wprowadź informacje, które pozwolą ci odszukać dalszych krewnych.
  3. Zamów pakiet do testów DNA, aby poznać swoje pochodzenie etniczne i dowiedzieć się więcej o sobie i swoich bliskich. Podczas dokonywania zakupu odszukaj pole, przeznaczone na kod zniżkowy.
  4. Wprowadź odpowiedni do MyHeritage kod promocyjny, aby obniżyć cenę zamówienia. Jeśli chcesz również skorzystać z darmowej dostawy, zdecyduj się na zakup dodatkowego pakietu dla bliskiej osoby.
  5. Aby dodatkowo zwiększyć swoje szanse na budowę kompletnego drzewa genealogicznego, wykup na stronie jeden z pakietów premium i zyskaj dostęp do milionów danych z całego świata.
  6. Wybierz interesujący cię wariant, a następnie wprowadź w odpowiednie pole kod zniżkowy. Kliknij przycisk “Zastosuj”, aby zdobyć nawet 29% rabatu na usługi.
  7. Dokonaj płatności online i ciesz się dostępem do pełnego pakietu opcji, oferowanych przez MyHeritage.

Jak to działa?

MeHeritage to serwis, który pomógł już milionom ludzi na całym świecie odszukać bliższych i dalszych krewnych. Korzystając z dostępnych na portalu opcji sprawdzisz procentowy wykaz swojego pochodzenia etnicznego i przekonasz się, z jakich regionów świata pochodzili twoi przodkowie. Analizując podobieństwa i różnice, a także miliony stron akt, dotyczących małżeństw, zgonów czy narodzin, nowoczesne algorytmy pozwolą ci znaleźć informacje o członkach rodziny. Na stronie stworzysz profesjonalne drzewo genealogiczne, łącząc gałęzie z innymi użytkownikami, poznasz historię swoich bliskich, dowiesz się, a także odszukasz krewnych, o których nie miałeś pojęcia! MyHeritage pomaga na nowo połączyć rodziny, których losy rozdzieliła wojna, emigracja lub dawne spory, umożliwia dzieciom odszukanie biologicznych rodziców lub rodzeństwa, a także pozwala poznać własne pochodzenie etniczne i zyskać nową perspektywę postrzegania samego siebie i własnej wyjątkowości.

Na czym polega test DNA?

Dzięki osiągnięciom współczesnej nauki, testy DNA nigdy nie były tak proste jak dziś! MyHeritage oferuje profesjonalne badania, które pomogą ci dowiedzieć się więcej o sobie i swoim pochodzeniu. Pakiet, który zamówisz online pozwoli ci pobrać próbki bez wychodzenia z domu. Wystarczy wymaz z policzka, który bez trudu przygotujesz w domu (zajmie ci to jedynie 2 minuty), a następnie odeślesz w specjalnej kopercie do laboratorium. Po około 3-4 tygodniach otrzymasz komplet wyników, które pozwolą ci poznać pochodzenie etniczne oraz odnaleźć krewnych.

Jakie technologie stosuje MyHeritage?

MyHeritage wykorzystuje szereg opatentowanych technologii, dzięki którym budowanie drzewa genealogicznego jest łatwe, jak nigdy wcześniej. Serwis bada podobieństwa pomiędzy profilami użytkowników i umożliwia nawiązanie wzajemnych kontaktów (Smart Matching), algorytmy dopasowują również twoje dane do zapisów historycznych (Record Matching). Aby umożliwić poszukiwania międzynarodowe, MyHeritage tłumaczy setki dokumentów z uwzględnieniem transkrypcji nazwisk i nazw własnych na inne alfabety (Global Name Translation). Serwis umożliwia także odnalezienie przodków i krewnych za pomocą wyników testu DNA. Wystarczy, że wprowadzisz dane otrzymane z laboratorium do serwisu, a dowiesz się o użytkownikach, charakteryzujących się podobnymi sekwencjami.

Pielęgnuj historię swojej rodziny

MyHeritage to wspaniała opcja dla wszystkich, którzy pragną badać historię swojej rodziny i kultywować pamięć o przodkach. Na stronie możesz bezpłatnie zbudować drzewo genealogiczne, przechowywać zdjęcia, dokumenty oraz inne dane, dotyczące swoich krewnych, a także porównywać je z materiałami udostępnianymi przez innych użytkowników. W darmowym programie Family Tree Builder stworzysz kompletną dokumentację online, złożoną z wgranych przez ciebie materiałów, treści dodanych przez twoich bliskich oraz odkryć, dokonanych w serwisie. Przeglądając spisy ludności, rejestry imigracyjne oraz tysiące innych dokumentów możesz trafić na ślad dalszej rodziny i nawiązać lub odświeżyć kontakty, które wydawały się trwale zerwane.

Znajdź MyHeritage w mediach społecznościowych

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach MyHeritage i poznać fascynujące historie użytkowników, polub polskojęzyczne profile marki na Facebooku i Twitterze. Przekonaj się, jak stworzyć drzewo genealogiczne, odszukać bliskich i pielęgnować pamięć o przodkach. Poznaj fascynującą dziedzinę, jaką jest genealogia. Weź również udział w organizowanych przez MyHeritage konkursach. Zdobądź darmową subskrypcję, dzieląc się rodzinnymi historiami.

Skorzystaj z wysyłki gratis

W MyHeritage darmowa dostawa jest gwarantowana przy zakupie dwóch lub więcej pakietów do testów DNA. Zamów zestawy dla siebie i drugiej połówki, a wspólne odkrywanie przeszłości stanie się dla was romantyczną przygodą. Możesz również obdarować pakietem MyHeritage przyjaciela, który pragnie dowiedzieć się więcej o swoich korzeniach!

Dowiedz się więcej

Jeśli masz pytania, dotyczące usług MyHeritage, zadzwoń pod numer międzynarodowej, bezpłatnej infolinii: +1 385 313 9758. Wsparcie w języku angielskim dostępne jest całodobowo.