4.7 od 5 gwiazdek

Łącznie 3 ocen

Narzedzia.pl Kod Rabatowy

Narzedzia.pl Screenshot

Narzedzia.pl TOP Oferta Polecane przez Agnieszka

Narzedzia.pl Logo

41% Promocja

41% rabatu na narzędzia
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane narzędzia
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 339 razy

Aktualne kupony rabatowe Narzedzia.pl & oferty

Narzedzia.pl Logo

Okazje! Promocja

Świetna oferta na narzędzia
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane produkty
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 229 razy
Narzedzia.pl Logo

Sprawdź! Darmowa dostawa

Wysyłka wybranych elektronarzędzi GRATIS
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane elektronarzędzia
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 17 razy

Oferty Narzedzia.pl

„Nie przegap już żadnej promocji Narzedzia.pl“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Narzedzia.pl

 1. Promocje
 2. Opinie o sklepie
 3. Newsletter
 4. Asortyment
 5. Dostawa
 6. Kontakt

O sklepie narzedzia.pl

Sklep internetowy narzedzia.pl powstał wiele lat temu a jego celem była obsługa klientów indywidualnych. W pierwszym roku działalności firma obsłużyła 50 klientów, a sklep oferował 3 marki elektronarzędzi. Jest ona Spółką Akcyjną z wieloletnim doświadczeniem w internetowej sprzedaży szerokiej gamy narzędzi. Dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni 10 ostatnich lat umożliwił jej zajęcie pozycji lidera na rynku krajowym.

Promocje

Wysokiej jakości sprzęt jest niezbędny do naprawy samochodu czy przewodów elektrycznych. Narzedzia.pl to sklep internetowy, który proponuje Narzedzia.pl promocje. To idealna oferta dla mężczyzn, którym nie straszna jest praca fizyczna. Promocje sięgają nawet wartości kilkudziesięciu procent. To naprawdę dużo zważywszy na przykład na początkową cenę produktu. To stale powiększający się asortyment przełożyć się na liczne Narzedzia.pl promocje. Dzięki produktom wiodących marek, praca fizyczna będzie jedynie przyjemnością. Aktywnie działający sklep internetowy umożliwia swoim klientom zakupu które mogą wykonać o każdej porze w zaciszach swojego mieszkania. Atrakcyjne Narzedzia.pl promocje obejmują rabaty na takie produkty, jak szlifierka kątowa, wiertarki akumulatorowe czy też mlotowiertatki.

Opinie o sklepie

Na stronie internetowej Narzędzia.pl klienci mogą również zapoznać się z opiniami poprzednich kupujących. To propozycja, która idealnie odzwierciedla działanie sklepu. W zakładce klient znajdzie opinie na temat przesyłki, towaru, wyglądu oraz użytkowania.

Newsletter

To idealny sposób na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących wyprzedaży oraz nowości, które klient będzie mógł zobaczyć na stronie internetowej.  Zapisanie się do niego nie stanowi żadnego problemu – wystarczy wykonać 3 kroki. Pierwszy z nich to wejście na stronę i wybranie sekcji Zapisz się do newslettera znajdującej się na samym dole. Jedynym wymaganiem, który stoi na drodze otrzymywania informacji o promocjach jest wpisanie adresu email.

Asortyment

Profesjonalna wiedza, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz ukierunkowanie na satysfakcję każdego klienta sprawiają, że każdego dnia firma zbliża się do celu bycia Najlepszym Sklepem Internetowym z Narzędziami w Polsce. Sklep Internetowy Narzedzia.pl dostarcza najwyższej jakości narzędzia w możliwie najkrótszym czasie starając się sprostać największym wymaganiom klientów. Od 2011 r. jest częścią Grupy Kapitałowej TIM. Coraz większy poziom sprzedaży i zaufanie do marki skutkuje coraz większym odsetkiem zamówień realizowanych poza granicę kraju, m.in. do Niemiec, Włoch i większości państw Unii Europejskiej.

Profesjonalna obsługa, fachowa wiedza i doradztwo w zakresie doboru sprzętu, pewność dostawy, oraz najwyższa jakość oferowanych narzędzi i elektronarzędzi - to wszystko wyróżnia Firmę i  Dział Sprzedaży.

Dostawa

Przy łączonym zakupie produktów z różną dostępnością czas wysyłki kompletnego zamówienia będzie odpowiadał najdłuższemu podanemu terminowi lub zostanie ustalony indywidualnie. Na specjalne życzenie klienta firma może wysłać paczki oddzielnie w terminie zgodnym z dostępnością danego produktu. Wszystkie produkty w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta. Gwarancji udzielają producenci towarów lub ich autoryzowani przedstawiciele na terenie Polski w przypadku dołączenia do danego towaru karty gwarancyjnej określającej warunki gwarancji.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące zakupów klient może kierować od poniedziałku do piątku  pod numerem 52 323 68 00.  Możliwe jest również uzyskanie odpowiedz drogą elektroniczną

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku