Rabaty w Nationale Nederlanden Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden

Ubezpieczenia na życie - Ochrona Jutra

Wartość zniżki:
Ubezpieczenia na życie - Ochrona Jutra

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenie na życie ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Szybka gotówka
Kody rabatowe w Szybka gotówka 30% kod rabatowy na prowizję od pożyczki
Kody rabatowe w Zalando Lounge
Kody rabatowe w Zalando Lounge Do 75% rabatu na odzież damską
Kody rabatowe w Lendon
Kody rabatowe w Lendon Weź pożyczkę i zgarnij 50 zł na zakupy w Biedronce
Kody rabatowe w CUK
Kody rabatowe w CUK 50% zniżki na ochronę dzieci i młodzieży
Kody rabatowe w NetCredit
Kody rabatowe w NetCredit Weź darmową pożyczkę i wygraj laptopa lub tablet
Kody rabatowe w Inteligo
Kody rabatowe w Inteligo Bon turystyczny: 500 zł dla dzieci do 18. roku ży

Informacje o Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Nationale Nederlanden

Nationale-Nederlanden oferuje proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpiecza finansową przyszłość Klientów i ich bliskich. To produkty, które są gwarancją bezpieczeństwa.

Rabaty w Nationale Nederlanden 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.09.2020
Adres Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
ul. Topiel 12
00-342 Warszawa

Nationale-Nederlanden oferuje proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpiecza finansową przyszłość Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie angażuje się również i działa w obszarze istotnych problemów społecznych dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków, bo ludzkie życie i zdrowie są ważne. Firma umożliwia ludziom osiągnięcie pełni możliwości. Dlatego właśnie Klienci są punktem wyjścia dla wszystkiego, co robi a jej pracownikom zapewnia możliwości rozwoju, tworząc inspirujące i zdrowe środowisko pracy.

Ochrona zdrowia w Nationale Nederlanden

Niespodziewane komplikacje zdrowotne mogą pokrzyżować życiowe plany. Odpowiednia ochrona sprawi jednak, że choroba nie będzie leżała klientowi ani jego bliskim na sercu. Dbanie o zdrowie to nie „luksus”, lecz  codzienny obowiązek Nationale Nederlanden. To pełne wsparcie na które mogą liczyć klienci. To w trosce o ich zdrowie stałe poszerzane są usługi oferowane przez Nationale Nederlanden promocje.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia w ramach Nationale Nederlanden promocje to główna struktura firmy. To dzięki niej klienci mogą liczyć na różnego rodzaju ubezpieczenia, które z pewnością będą pewnego rodzaju kołem ratunkowym w razie nieszczęśliwego wypadku. Przyszła emerytura, wsparcie finansowe dla bliskich czy ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne? To kilka propozycja Nationale Nederlanden dla potencjalnego oraz stałego klienta. To szeroka oferta dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie.

Nationale Nederlanden

Firma Nationale Nederlanden znana wszystkim Polaków z produktów ubezpieczeniowych to bezpieczna i skuteczna jednostka, której celem jest zapewnienie zdrowia klientów. Cała kadra szanuje siebie nawzajem tak, jak sami chcą być traktowani. W firmie porozumiewa się w sposób proaktywny i uczciwy. Mówi to, co myśli , i myśli , co chce powiedzieć, a Klientom oferuje zawsze rzetelne porady. Nationale Nederlanden działa uczciwie, to znaczy, że ponosi odpowiedzialność za działania i wywiązuje się z obietnic. Jej kontrahentami są wyłącznie odpowiedzialne, godne zaufania i praworządne organizacje. Prowadzi działalność z myślą o przyszłości, dlatego właśnie w  firmie przedkłada cele długofalowe nad krótkoterminowe zyski.

Kontakt

W przypadku pytań klient może skorzystać z infolinii czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 dostępnej pod numerem telefonu 801203040. Możliwe jest również wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się w specjalnej zakładce na stronie internetowej Nationale Nederlanden.