Rabaty w Naturativ Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Naturativ

Naturativ

Darmowa dostawa od 200 zł

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa od 200 zł

Ważne na:
✔️ na wszystko, na terenie Polski ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Sephora
Kody rabatowe w Sephora
10% na Twoje zakupy
Kody rabatowe w Perfumesco
Kody rabatowe w Perfumesco
11zł rabatu

Informacje o Naturativ

Naturativ
5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Naturativ

Naturativ kody rabatowe znajdziesz tutaj! Sprawdź najnowsze okazje i korzystaj z tanich zakupów. Nie czekaj – sprawdź!

Rabaty w Naturativ 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Naturativ Sp. z o.o.
Piłsudskiego 21
05-510 Konstancin – Jeziorna

Czym jest Naturativ?

Naturativ to seria aktywnych preparatów do ciała, o działaniu ujędrniająco-wyszczuplającym, których oferta jest bardzo bogata. Sklep internetowy podzielony jest na kategorie, z tego też względu klienci z łatwością będą mogli wyszukać ulubiony produkt. Do nich zaliczyć możemy kąpiel, ciało, włosy, w skład których z kolei wymienić można takie podkategorie jak olejki do kąpieli, kremy pod oczy, żele pod prysznic, szampony do włosów. W Naturativ pracownicy używają naturalnych ekocertyfikowanych przebadanych klinicznie surowców aktywnych w ilości rekomendowanej przez producenta surowca. To doświadczony zespół który z pełnym zaangażowaniem, a nade wszystko pasja wykonują powierzone im obowiązki.

Naturativ Kod rabatowy na Twoje zakupy

Naturativ kod rabatowy przyznawany jest podczas prowadzonych akcji promocyjnych na stronie internetowej sklepu. Pozytywnie wpływają na zakupy wykonane przez zarejestrowanych użytkowników. Naturativ kod rabatowy występuje w dwóch postaciach, obniżając wartość realizowanych zakupów użytkownika: procentowo lub kwotowo. I tak jednorazowy rabat odnosi się do rabatu podczas jedynych zakupów, z kolei wielorazowy jest kodem do wykorzystania podczas kilku zakupów, w okresie obowiązywania promocji. Poszczególne Naturativ kod rabatowy , które pojawiają się w jednym czasie w związku z prowadzonymi akcjami promocyjnymi na  stronie internetowej, czy w serwisach współpracujących nie sumują się. Użytkownik podczas jednych zakupów może wykorzystać tylko jeden kod promocyjny.

Próbki jako dodatek do zamówienia

Wszyscy użytkownicy realizujący zakupy w sklepie internetowych www.naturativ.pl mają również dostęp do możliwości uzupełnienia zamówienia o dostępne w procesie zakupowym próbki kosmetyków naturalnych NATURATIV i ZUII Organic. Ilość próbek do wyboru wynosi od 1 do 4 sztuk i uzależniona jest od wielkości dokonywanego zamówienia. I tak za zamówienia do 100 zł klient otrzyma 1 próbkę, a za zamówienie przekraczające kwotę 400 zł – otrzyma ich aż 4. Próbki przesyłane są w saszetkach lub pojemniczkach o pojemności od 0,5 do 3 ml. Próbki dostępne w procesie zamówienia będą zmieniane raz na dwa lub cztery tygodnie, aby umożliwić użytkownikom sklepu internetowego na szersze poznanie kosmetyków.

Promocja urodzinowa

To kolejna propozycja sklepu, w której wszyscy użytkownicy, którzy są zarejestrowani w serwisie i podali swoją datę urodzenia: podczas rejestracji lub uzupełnili ją w formularzu w sekcji "Moja Strefa", strona "Twoje dane", mogą spodziewać się w dniu urodzin specjalnych życzeń wraz ze specjalną promocją na zakupy w www.naturativ.pl.

Przyznawany rabat urodzinowy jest jednorazowy i może być wykorzystany w sklepie internetowym www.naturativ.pl. Czas obowiązywania kodu urodzinowego wynosi 2 miesiące.

Zaproś znajomych

Naturativ z myślą o relacji z klientem stale proponuje rabaty, które są niezwykle atrakcyjne. Gdy klient poleci kosmetyki naturalne swoim znajomym, przyjaciołom czy rodzinie wówczas w podziękowaniu za każde zamówienie z jego polecenia otrzyma specjalny rabat -20% na cały asortyment w sklepie internetowym www.zuii.naturativ.pl.

Wystarczy, że zaloguje się do serwisu wybierze produkt, który chce polecić i kliknie w przycisk "Poleć znajomym". Otworzy się wówczas formularz, w którym klient może podać niezbędne do tego dane.

Dostawa

Dostawa zamówionych w sklepie internetowym www.naturativ.pl produktów na terenie Polski, realizowana jest za pośrednictwem paczkomatu, firmy kurierskiej UPS, poczty polskiej. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 1-2 dni robocze liczone od momentu złożenia zamówienia. Naturativ realizuje również zamówienia na kosmetyki do klientów z całego świata.

Kontakt

Wątpliwości, pytania odnoszące się do przyszłych zamówień? Warto w tym celu skontaktować się z Naturativ od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 dostępnego pod numerem +48 22 273 91 50. Możliwy jest również kontakt za pośrednictwem drogi elektronicznej - zamowienia@naturativ.pl